Келепир безспир, ай сиктир!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот Delija » 22 сеп 2015, 20:10

Да, американците поне бяха честни и си казаха, че ще пренасят оръжия, докато руснаците се опитаха да ни лъжат, че щели да пренасят хуманитарна помощ. Но теб това не те притеснява, щом е Русия, трябва да си свалим гащите задължително.

И на теб защо ти е толкова важно да съдействаме срещу Ислямска държава, за да им станем една от терористичните мишени ли ??!

Да им пикая на руските самолети, за мен важни са интересите на България, теб ако те вълнуват нечии чужди, това е друга работа.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот Delija » 22 сеп 2015, 20:12

nacho написа:Никъде не съм писал че точно в София са дислоцирани танкове и войници.И защо им е,то нашето правителство все едно си е свалено,със свалени гащи. :qipad:Ти може и да не си видял и 1 войник но хората са видели даже двама с картечница в автобус и дано да е било само неуместна шега и имитация както го представиха разни сайтове иначе егати държавата сме. :qipad: Безумие ли е че военното US присъствие непрекъснато се увеличава у нас,че в София се прави команден център на НАТО,че американци загиват на наши полигони при работа със взривни материали а военния министър въобще не е в час за какво става въпрос.За самолетите и гегата на Боко стана въпрос вече. :qipbo:


Ще ми цитираш ли тая простотия, че американски войници ходели с картечници по автобусите :qipbj: :qipbj: , откъде си я разбрал ??

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот Stinkata » 22 сеп 2015, 20:23

http://www.blitz.bg/news/article/361105

Е от БЛИЦ, как откъде :qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот Delija » 22 сеп 2015, 20:34

:qipbj: :qipbj: :qipbj:

Това най-вероятно е някаква пародия, дори не знам защо някой реши, че са американски войници тези 2 льохмана. :qipag: :qipag:

Представям си как американските войници излизат от базата си за баничка, като взимат и една картечница за всеки случай. :qipbj: :qipbj: И не излизат с бронирания си Хамър, ами отиват с градския транспорт. :qipbj: :qipbj:

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот nacho » 23 сеп 2015, 01:02

Delija написа:Да, американците поне бяха честни и си казаха, че ще пренасят оръжия, докато руснаците се опитаха да ни лъжат, че щели да пренасят хуманитарна помощ. Но теб това не те притеснява, щом е Русия, трябва да си свалим гащите задължително.

И на теб защо ти е толкова важно да съдействаме срещу Ислямска държава, за да им станем една от терористичните мишени ли ??!

Да им пикая на руските самолети, за мен важни са интересите на България, теб ако те вълнуват нечии чужди, това е друга работа.
Аха,значи щом са американци то като си кажат честно кого ще бомбардират и веднага козируваме и сваляме гащите. :qipag: А щом са руснаци само заради някакви съмнения и Боко е готов да размахва гегата. :qipbo: На Ислямска държава ние вече сме потенциална мишена.Или си мислиш че не знаят че движим със САЩ :?: Не знам дали това са интересите на България. :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот nacho » 23 сеп 2015, 01:34

Delija написа::qipbj: :qipbj: :qipbj:

Това най-вероятно е някаква пародия, дори не знам защо някой реши, че са американски войници тези 2 льохмана. :qipag: :qipag:

Представям си как американските войници излизат от базата си за баничка, като взимат и една картечница за всеки случай. :qipbj: :qipbj: И не излизат с бронирания си Хамър, ами отиват с градския транспорт. :qipbj: :qipbj:
В интерес на истината и аз си мисля че е някаква пародия това.Не мога да си представя че може да е реалност. :qipad: Но тук въпроса е и друг-нали ако аз или ти се качим в автобус с картечница па макар и имитация то веднага ще привлечем внимание и разходката ни няма да продължи много дълго.Тия двамата обаче са били с инициали на US армията и си пътуват необезпокоявани хапвайки си баничка. :qipad:Както и необезпокоявани са си работили със взривни материали на наша територия едни вече истински американци,поне докато не се взривиха и министъра си призна че не знае за какво става въпрос и тепърва ще изяснява взривените военнослужещи ли са,от фирма ли са и т.н.:qipbl: Но какво да очакваш от васален министър :?:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот nacho » 23 сеп 2015, 11:01

Stinkata написа:http://www.blitz.bg/news/article/361105

Е от БЛИЦ, как откъде :qipag: :qipag: :qipag:
Е да не очакваш да го покажат по Канал 1,Нова тв или БТВ. :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот Delija » 23 сеп 2015, 14:10

nacho написа:Аха,значи щом са американци то като си кажат честно кого ще бомбардират и веднага козируваме и сваляме гащите. :qipag: А щом са руснаци само заради някакви съмнения и Боко е готов да размахва гегата. :qipbo: На Ислямска държава ние вече сме потенциална мишена.Или си мислиш че не знаят че движим със САЩ :?: Не знам дали това са интересите на България. :qipad:


Начо, вече ти написах, че бях и против това да си даваме небето на САЩ тогава. Така че опитът ти за ирония е доста нелеп в случая.

Просто написах, че американците поне бяха честни, а не се опитваха да лъжат на дребно като руснаците сега.

За другото - откъде разбра, че сме им мишена ??

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот Delija » 23 сеп 2015, 14:15

nacho написа:В интерес на истината и аз си мисля че е някаква пародия това.Не мога да си представя че може да е реалност. :qipad: Но тук въпроса е и друг-нали ако аз или ти се качим в автобус с картечница па макар и имитация то веднага ще привлечем внимание и разходката ни няма да продължи много дълго.Тия двамата обаче са били с инициали на US армията и си пътуват необезпокоявани хапвайки си баничка. :qipad:Както и необезпокоявани са си работили със взривни материали на наша територия едни вече истински американци,поне докато не се взривиха и министъра си призна че не знае за какво става въпрос и тепърва ще изяснява взривените военнослужещи ли са,от фирма ли са и т.н.:qipbl: Но какво да очакваш от васален министър :?:


Не знам къде видя инициали на американската армия, това са 2 прости военни униформи, нищо чудно и да са нашенски. Вие, в стремежа си нон-стоп да плюете американците, се вкарвате вече в ебати филмите.

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот nacho » 27 сеп 2015, 16:16

На ревера били инициалите.Така пише във информацията.Във филмите включваш ли и този за взривените американци и незнаещия министър :?:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот nacho » 27 сеп 2015, 16:32

Delija написа:
nacho написа:Аха,значи щом са американци то като си кажат честно кого ще бомбардират и веднага козируваме и сваляме гащите. :qipag: А щом са руснаци само заради някакви съмнения и Боко е готов да размахва гегата. :qipbo: На Ислямска държава ние вече сме потенциална мишена.Или си мислиш че не знаят че движим със САЩ :?: Не знам дали това са интересите на България. :qipad:


Начо, вече ти написах, че бях и против това да си даваме небето на САЩ тогава. Така че опитът ти за ирония е доста нелеп в случая.

Просто написах, че американците поне бяха честни, а не се опитваха да лъжат на дребно като руснаците сега.

За другото - откъде разбра, че сме им мишена ??
Не съм ти натяквал че си бил за да си даваме небето на САЩ.Просто написах че не е довод това че американците били честни и веднага да ги подпомагаме да бомбардират съседна държава. :qipad: За мишената е близко до акъла че след като твърдо подкрепяме САЩ срешу ислямистите се превръщаме в потенциална такава. :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот Delija » 02 окт 2015, 22:33

nacho написа:На ревера били инициалите.Така пише във информацията.Във филмите включваш ли и този за взривените американци и незнаещия министър :?:


В "информацията" може да пише и че са наебали половината рейс, откога почна да вярваш на разни жълто-кафяви медии ?!?!

То, не че и аз не мога да си направя ревери, каквито пожелая де.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот Delija » 02 окт 2015, 22:36

nacho написа:За мишената е близко до акъла че след като твърдо подкрепяме САЩ срешу ислямистите се превръщаме в потенциална такава. :qipad:


Подкрепяме ги, ама само на думи. Те не ча са се и юрнали да воюват срещу ИДИЛ, де, та трудно ще станем нечия мишена в момента.

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот nacho » 05 окт 2015, 17:19

Дано да си прав.Дето се казва-чул те господ. :qipad:
Delija написа:
nacho написа:На ревера били инициалите.Така пише във информацията.Във филмите включваш ли и този за взривените американци и незнаещия министър :?:


В "информацията" може да пише и че са наебали половината рейс, откога почна да вярваш на разни жълто-кафяви медии ?!?!

То, не че и аз не мога да си направя ревери, каквито пожелая де.
Не съм казал че вярвам.А ти можеш да си направиш въпросните ревери и като нищо може и да вкараш истинска къртечница в градския транспорт.Както е минал някакъв военен камион с неясен товар в центъра на София и е бил с регистрационен номер на щатската армия.А министъра се оправда че бил този камион с фалшиви номера. :qipan: Ама като е на US арм на никой не му прави впечатление че може да са фалшиви и какво се превозва. :qipbo: Сега очакваме министъра да каже че и документите на взривените американци са фалш и не са точно американци. :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот Delija » 07 окт 2015, 12:50

И какво като е минал някакъв камион, какво искаш да ми кажеш, че ни превземат ли ??

Вие сте ебати филмарите, я кажи защо руски бойни самолети летят в турското въздушно пространство, без да са получили достъп до него, това не е ли по-смущаващо, отколкото някакъв товарен камион, дето се подвизава напълно легално по нашите пътища ??!

Или, щом е за любиматата ти Русия, всичко е позволено и правилно ??


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 73 госта

cron