Келепир безспир, ай сиктир!

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот nacho » 15 сеп 2015, 18:53

И тези военни учения трябва да се правят точно този ден,точно над събора. :qipbl: Това че прекия път към Сирия не е през България не е довод да се спират самолети прекарващи хуманитарна помощ.А даже и оръжие да е то нали уж сме противници на ислямистите дерибействащи в оня район. :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот Delija » 15 сеп 2015, 21:19

Тези учения са планирани много отдавна, сигурен съм че САЩ са знаели, че на този ден има събор и нарочно са ги трапосали тогава. Ей така, защото ни мразят и все умуват как да ни преебат.

А тая лъжа с хуманитарните помощи, някъде другаде - Русия напълни тея дни Сирия с военна техника, това им е "хуманитарната помощ".

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот nacho » 16 сеп 2015, 11:13

Те ученията може да са планирани отдавна но същия ден едва ли не се е знаело че има събор и маршрута да се промени.Защото съгласи се че не е много приятно да си на събор и чужди самолети да пикират над главата ти. :qipad: А Русия верно че струпа военна техника в Сирия,но с идеята тя да се използва срещу ислямистите там.Което не би трябвало да притеснява САЩ и подлогите тук. :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот Stinkata » 16 сеп 2015, 11:45

Да затвориш небето за партньорите и да го отвориш за основния военен опонент ли те прави подлога?
Все си мисля, че в дадената ситуация, едно подрънкване на оръжия е по-важно от подрънкване на чаши и казани...
Предпочитам приятелска армия в България, пред каквато и да е в Сирия. Не ми се мисли, колко от бежанците у нас са членове на терористична организация. Някак не ми е весело и съборно....
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот Delija » 16 сеп 2015, 14:49

nacho написа:Те ученията може да са планирани отдавна но същия ден едва ли не се е знаело че има събор и маршрута да се промени.Защото съгласи се че не е много приятно да си на събор и чужди самолети да пикират над главата ти. :qipad: А Русия верно че струпа военна техника в Сирия,но с идеята тя да се използва срещу ислямистите там.Което не би трябвало да притеснява САЩ и подлогите тук. :qipad:


Не мислите ли, че се оливате вече с тоя събор ??!

Хората бяха толкова "стресирани" от това, че прелетяха 2-3 самолета над тях, че си бяха извадили смартфоните и ...... ги снимаха. :qipag: :qipag:

Иначе, позволи ми да не се съглася с теб. Имам силни подозрения за вас, че ако руски самолети пикират над главите ви, няма да нарушат чак толкова душевния ви комфорт. Защото тук май не опира много до самолетите въобще, а до това чий са. :qipad:

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот nacho » 16 сеп 2015, 16:20

Абе зависи да ти кажа.Ако минат спокойно и помахат с криле хубаво,ама ако ме запукат отгоре с някоя къртечница да речем и руски да са сериозно биха нарушили душевния ми комфорт,не мога свари да бягам,тук-там ше стъпвам. :qipbo: :lol: Ама той сега бат Бойко ше ги пуска и няма да има проблеми,нали заедно ше борим ислямизма. :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот Stinkata » 16 сеп 2015, 17:07

Бат Бойко винаги може да ги свали с мотиката, ако реши. Няма да ни запукат...... :qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображение

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот nacho » 16 сеп 2015, 18:07

Ше го хванат за...шлифера те.Само като ГО размаха и са долу. :qipag:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот Delija » 16 сеп 2015, 18:29

Начко, ти одобряваш ли, че дадохме небето си на САЩ, за да бомбардират Сърбия ??

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот nacho » 16 сеп 2015, 19:15

Одобрявам само намесата на САЩ в Кувейт91 щото тогава имаше нападение на Ирак над друга държава.Макар че и там имаше петролни интереси и т н. :qipad: Сърбия си е агресия отвсякъде.Но ние тогава си дадохме небето без проблем разбира се,а не бяхме и член на НАТО даже. :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот nacho » 16 сеп 2015, 20:10

Stinkata написа:Да затвориш небето за партньорите и да го отвориш за основния военен опонент ли те прави подлога?
Все си мисля, че в дадената ситуация, едно подрънкване на оръжия е по-важно от подрънкване на чаши и казани...
Предпочитам приятелска армия в България, пред каквато и да е в Сирия. Не ми се мисли, колко от бежанците у нас са членове на терористична организация. Някак не ми е весело и съборно....
Но нали в борбата с ислямистите САЩ и Русия би трябвало да са от едната страна на барикадата а не основни опоненти.Тук не се връзват нещо нещата. :qipad: А сегашната ситуация в България ми прилича на тази в Прага 68ма когато руснаците са влезли в Чехия като приятелска армия която да пази чехите от буржоазните елементи които надигали глава. :qipad: Сега го наричаме окупация и правилно. :qipad: Сега обаче се наблюдава непрекъснато увеличение на военното присъствие на САЩ у нас,уж да ни пази от Русия и терористичните елементи.Което го наричаме приятелско рамо.Нещо май бъркаме аршина тук. :qipad: Извинявайте ама аз не се чувствам застрашен от Русия,както и повечето народ в Бг.Както и терористичната заплаха едва ли е толкова голяма че да се раздрънква американско оръжие постоянно.Те брадърите ни пазят ама от тях кой ще ни пази не знам. :qipad:Бат Бойко не ще срещу тях да размахва шлифера. :lol:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот Delija » 16 сеп 2015, 21:01

nacho написа:Одобрявам само намесата на САЩ в Кувейт91 щото тогава имаше нападение на Ирак над друга държава.Макар че и там имаше петролни интереси и т н. :qipad: Сърбия си е агресия отвсякъде.Но ние тогава си дадохме небето без проблем разбира се,а не бяхме и член на НАТО даже. :qipad:


Значи не одобряваш, че си дадохме небето за Сърбия, но се възмущаваш, че не си го дадохме за ....... Сирия ?!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот Delija » 16 сеп 2015, 21:04

nacho написа: А сегашната ситуация в България ми прилича на тази в Прага 68ма когато руснаците са влезли в Чехия като приятелска армия която да пази чехите от буржоазните елементи които надигали глава. :qipad: Сега го наричаме окупация и правилно. :qipad: Сега обаче се наблюдава непрекъснато увеличение на военното присъствие на САЩ у нас,уж да ни пази от Русия и терористичните елементи.Което го наричаме приятелско рамо.Нещо май бъркаме аршина тук. :qipad:


Извинявай, но това, което си написал, е пълно безумие.

Аз по улиците на София не съм срещнал нито 1 американски танк или войник, нито съм видял САЩ да са дошли да свалят правителството ни.

Хората просто проведоха няколко военни учения тук, нищо повече. В много страни на НАТО се водят такива, включително и в САЩ. Има си ротационен принцип някакъв.

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот nacho » 17 сеп 2015, 12:06

Никъде не съм писал че точно в София са дислоцирани танкове и войници.И защо им е,то нашето правителство все едно си е свалено,със свалени гащи. :qipad:Ти може и да не си видял и 1 войник но хората са видели даже двама с картечница в автобус и дано да е било само неуместна шега и имитация както го представиха разни сайтове иначе егати държавата сме. :qipad: Безумие ли е че военното US присъствие непрекъснато се увеличава у нас,че в София се прави команден център на НАТО,че американци загиват на наши полигони при работа със взривни материали а военния министър въобще не е в час за какво става въпрос.За самолетите и гегата на Боко стана въпрос вече. :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот nacho » 17 сеп 2015, 14:14

Delija написа:
nacho написа:Одобрявам само намесата на САЩ в Кувейт91 щото тогава имаше нападение на Ирак над друга държава.Макар че и там имаше петролни интереси и т н. :qipad: Сърбия си е агресия отвсякъде.Но ние тогава си дадохме небето без проблем разбира се,а не бяхме и член на НАТО даже. :qipad:


Значи не одобряваш, че си дадохме небето за Сърбия, но се възмущаваш, че не си го дадохме за ....... Сирия ?!
Чакай сега,двата случая какво общо имат :?: За Сърбия пуснахме с охота бомбардировачи а сега не пуснахме самолети с официалната версия че пренасят хуманитарна помощ. :qipad: А както писах и по-горе даже и оръжие да е товара това защо ни притеснява след като и ние със западните партньори сме срещу ислямските извращения в Сирия.Ти какво мислиш по въпроса :?:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта

cron