Келепир безспир, ай сиктир!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот Delija » 12 яну 2015, 01:21

Хаха, знаели се добре ....... е че кой ги създаде Босна, Косово, северозападна Македония (която вече само формално е част от македонската държава) ?? Сега да си сърбат попарата.
Айде, т.нар. Санджак е в сръбски ръце и там малко трудно стават процесите, Црна Гора е напразно спомената. Но Босна, Косово и северозападна Македония именно САЩ и ЕС ги превърнаха в това, което са днес - удобна плячка за радикалния ислям.

Докато тези неща не се случат на Запада, няма проблеми, това не са терористи .... (който е гнуслив, да не отваря снимките)

http://www.a-w-i-p.com/media/blogs/articles/Articles8/KOS_kla-victims_1.jpg
http://4international.files.wordpress.com/2008/04/kla-victims3.jpg
http://4international.files.wordpress.com/2008/04/kla-victims6.jpg?w=584

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот 8 » 12 яну 2015, 02:07

Аз същото казвам ама момичето, чието име не трябва да се споменава в моите постове, продължава да ги бръщолеви едни.....

Докато това засяга български (и други извън западно европейските) жени, деца, невинни жертви, това е просто недъгава демокрация. Поне това постоянно повтарят зомбираните българи. Или пък, че комунисти разваляли нещата. Обаче когато това отиде на Запад пак те не са виновни и пак ние, комунистите и кой ли не е виновен.
От гледна точка на Запада ако тук се стреляме е да се оправяме, но ако се сриват кули в Ню Йорк или разстрелват насред Франция тогава е световен проблем. Малка подробност е, че в момента начело на ударите срещу ислямистката държава са точно САЩ и Франция. Очакваме по-активно включване на Великобритания. Съответно след това сигурно безименните в този форум ще са учудени, че ще има удари в Лондон и тогава пък английската демокрация ще бъде засегната.
Не защитавам Исляма, опазил ме годпод, и аз падам под ножа онези ако се втурнат. Няма как да са моята кауза-нито аз харесвам ценностите им, нито те ще ме приемат за един от тях-това уточнение е за заблудените във форума, защото гледам, че психарията продължава (сега пък Русия им се привидя в Париж, ненормална работа). Въпросът е друг. Така или иначе, искам или не искам, аз съм в отбора на Запада, но Запада е крайно циничен и ставащите неща не са случайни.
Не можеш да налагаш 2000 жертви от кулите като световни жертви, а междувременно стотици хиляди в други държави, примерно Ирак, "грешка на приятелски огън" или "калкулирани" (неизбежни). Ето това е мръсен цинизъм. Един американски живот е невъзможна жертва и може война да последва, а 100 000 в друга държава "неизбежно, нормално събитие". Няма как искрено някой да приеме такава кауза.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот 8 » 12 яну 2015, 02:12

rafaelis написа:
"Западът (Франция, журналистите) са си го заслужили." – Обладаните от този демон се характеризират с размътен поглед, завистлива пяна по устата, комплекс за малоценност и (у нас) влечение към рублата, дори когато тя е в низходящ тренд. Според тях Западът е самодоволен и арогантен, и е време някой да му натрие носа, пък било то убивайки безразборно невинни хора. Такива невинни няма, защото всички на Запад носят колективна отговорност за привилегированото си положение. "Логиката" на подобни "аргументи" е племенно-средновековна – тя цели да разпали низкото удоволствие от страданието на някой, комуто завиждаш. Случаят е много тежък и лекуването му изисква много чист въздух, смяна на работната среда и рублева диета.


Абе вие наред ли сте? Левскарите, англичаните, надалките, всички други секти ряпа да ядат пред демократичната секта. Как вкарахте Русия в събитията в Париж вие си знаете. Ебати синдрома от Москва. Кой говори за нея!?

Кой е аборигена написал това? Дай поне име, че да запомня като го видя този луд да не го чета. ГА, Ефрем и останалите ряпа да ядат. Този е по-голям психар.

Трябва да си страшно малоумна, за да говориш за Русия и рубла при убийствата на френски журналисти. Най-малкото проследи руско-френските взаимоотношения през последните 100 години, защото са доста специални. Например отбора на Антантата ако включва тройката Великобритания-Русия-Франция, първата се включва към дуото и не е изначално към него. Просто претегля двете страни и преценява, че Германия ще стане водещата в Европа ако победи, от това е продиктуван избора й (то кога ли не е било така при англо-саксонците). Великобритания е чакана година-две ако не се лъжа да направи избора си. Русия и Фрация изначално са заедно, без значение дали ще са победителите или не.
И т.н. тези неща имат продължение през целия 20 век ама ти откъде да знаеш. Дай ти там да се пениш на тема Русия.

Извинявай за въпроса. Омъжена ли си? Мисля, че отговора не е труден, но все пак не знам и питам.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот rafaelis » 12 яну 2015, 08:37

За всеки, който може да осмисли пет реда текст, е повече от ясно, че не се навързват неща, а се описва типаж човек, който
- яко го тресе малоценност
- пуска пяна на уста, понеже определени групи хора/граждани/нации са по-добре от него;
- при срив на ситуацията в Русия, която виждат всички, единствен убеждава другите колко добре е тя;
- бих добавила от себе си - иска да се изживява като най-умен, като проявата на тази умност се състои в отправянето на лични (често откровено просташки) нападки към останалите опоненти.

http://www.dnevnik.bg/analizi/2015/01/1 ... arli_ebdo/
Не си прави труда да ми правиш разбор на статията, силно не ме вълнува, сама мога да реша с кое съм и с кое не съм съгласна в нея.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот Vesela Taneva » 12 яну 2015, 10:01

Delija написа: Сега да си сърбат попарата.

Изпратила съм ти информация от човек, който е висш служител на българското разузнаване, нищо повече. Кое как е било в Сърбия не зная и не пиша изобщо за това.
Потресена съм обаче от писанията на разни журналя в Бг от сорта на оня Георгиев от в. Дума, а коментарите на разни тролове не искам и да коментирам. Тъпотия + комплексарщина+ ниска култура и още подобни.
Ако беше бръщолевено от някой политикан, който бърка качамак от всякакви думички, мрази демокрацията защото акълът му не достига да схване какво означава, да му се посмееш и да го отминеш без да му дочетеш глупостите, но това са хора, които имат претенцията да се занимават с журналистика!
Все пак се оказа,че в рОдината има кой да им даде подобаващ отговор.
Между другото службите имат някакви очаквания,че самите мюсюлмански общности ще изолират радикалните ислямисти като заплаха и за тях. Колко е възможно това, не може да се каже. Имаше материал на тази тема и Бг се посочваше като добър пример.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот 8 » 12 яну 2015, 10:20

- при срив на ситуацията в Русия, която виждат всички, единствен убеждава другите колко добре е тя;

Това дава отговор на въпроса ми за семейния ти статус.

Никога не съм казвал такова нещо. Винаги казвах, че всички, целия свят, са зле. Просто ми беше интересно как ако един губи 5 ябълки, а друг 10 ябълки, първия трябва да е тема на деня и да се описва като преживяващ най-страшното. Поредно потвърждение след две седмици, когато някои ще се разприказват дори за разпад на ЕС, но това няма да попречи на психари журналисти и разбира се на теб, пак да си пишете за рубла, Путин, Русия. Комплексите нямат край.
Аз пък тогава ще ти пиша в отговор за Либерия или Ботсвана. Те имат също толкова общо с гръцките избори или събитията във Франция колкото и Русия. На психарка психарски ще отговоря.

Между другото петрола днес удари ново почти шест годишно дъно, най-ниски нива след април 2009, ама като погледна към картата Русия си е все там.

Русия търпи загуби, няма как да е при ограничения. Въпросът обаче е дали тя търпи най-големи загуби, като тук умния човек трябва да калкулира много неща-финансови, политически, стратегически и то не само сега, а и в бъдещето, защото Русия не раздава дивиденти за това че е ограничена, а напротив, отговаря със същото или търси разширение на това което й се стеснява и представи си получава такива неща. Пекин няма амбициите на Вашингтон да ограничава Москва, напротив приема руския петрол например.
Сега напиши пак, че пиша, че Русия процъфтява от санкциите. Ако ми беше съпруга щях да крия този факт да не се излагам, а теб щях да те помоля повечко да мълчиш като сме сред хората. Няма да сгрешиш, а и ще съм ти благодарен.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот rafaelis » 12 яну 2015, 10:32

Ау, разплаках се.

Ако ми беше съпруга щях да крия този факт да не се излагам, а теб щях да те помоля повечко да мълчиш като сме сред хората.

Такава опасност дори и хипотетично не е съществувала. Има жени, които не се омъжват за простаци.
Точка 4 от предния ми пост.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот Vesela Taneva » 12 яну 2015, 10:46

:qipay:
За предпоследното и последното +1 !!!!! :qipaf:

-----------------------
Хакери започват война срещу ислямистки сайтове:
Хакери от международната мрежа Anonymous обявиха война на ислямските екстремисти след нападението в Париж от сряда. В края на седмицата те обявиха и първата си "жертва" - сайтът ansar-alhaqq.net спря.

През 2013г. френските медии описваха този сайт като един от порталите на френски джихадисти.

http://www.dnevnik.bg/sviat/2015/01/11/ ... iamistite/
http://youtu.be/Z_QxrqjpWcE

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот Delija » 12 яну 2015, 11:50

Vesela Taneva написа: Изпратила съм ти информация от човек, който е висш служител на българското разузнаване, нищо повече. Кое как е било в Сърбия не зная и не пиша изобщо за това.


Ебем ти и висшия служител, аз, един обикновен льольо, ги виждам тези процеси от над 20 години насам, да ми каже нещо, което не знам.


Vesela Taneva написа:Потресена съм обаче от писанията на разни журналя в Бг от сорта на оня Георгиев от в. Дума, а коментарите на разни тролове не искам и да коментирам. Тъпотия + комплексарщина+ ниска култура и още подобни.


А аз съм потресен пък как Запада защитаваше, и продължава да защитава едни терористи, едни изроди .......

Значи, когато двама души влязат в някаква парижка редакция и изпозастрелят журналистите вътре, това е тероризъм. ОК, сигурно е така.

Обаче, когато 20 изрода влязат в някаква си обикновена къщичка, нейде там - на пичка си лелина у лайняните Балкани, отрежат двата крака на мъжа, но го оставят жив, за да гледа "представлението", в което главна роля има бременната му жена, която първо бива изнасилена от всеки един, след което - за десерт, с кухненски нож е изрязан плодът от корема й, докато тя се гърчи в зверска агония ...... това не е тероризъм. Дори, шефовете на тези изроди крачат гордо из центъра на Париж в някакви пародийни походи срещу ...... тероризма.

Je suis Tachi ...... aaaaa, pardon, je suis Charlie.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот Delija » 12 яну 2015, 11:57

Vesela Taneva написа::qipay:
За предпоследното и последното +1 !!!!! :qipaf:

-----------------------
Хакери започват война срещу ислямистки сайтове:
Хакери от международната мрежа Anonymous обявиха война на ислямските екстремисти след нападението в Париж от сряда. В края на седмицата те обявиха и първата си "жертва" - сайтът ansar-alhaqq.net спря.

През 2013г. френските медии описваха този сайт като един от порталите на френски джихадисти.

http://www.dnevnik.bg/sviat/2015/01/11/ ... iamistite/
http://youtu.be/Z_QxrqjpWcE


Ще се опикая от смях ..... ония убиват, колят, тея им обявили виртуална война и им хакнали сайта. :qipbj: :qipbj: :qipbj: Сигурен съм, че джихадистите са потресени и ужасени в момента.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот 8 » 12 яну 2015, 17:20

rafaelis написа:
Ако ми беше съпруга щях да крия този факт да не се излагам, а теб щях да те помоля повечко да мълчиш като сме сред хората.

Такава опасност дори и хипотетично не е съществувала. Има жени, които не се омъжват за простаци.


Естествено, че не съществува.

....и може би всички около тях са простаци.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот Vesela Taneva » 12 яну 2015, 19:10

Delija написа:.... ония убиват, колят, тея им обявили виртуална война и им хакнали сайта.

Добре са им хакнали сайта. Нали И от такива сайтова зарибяват разни малоумни комплексарчета.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот Delija » 12 яну 2015, 19:44

Да, точно по сайтовете си набират членове. :qipag: :qipag:

Веселке, понякога наистина имам чувството, че падаш от Марс. :qipag:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот 8 » 12 яну 2015, 20:05

Delija написа:Да, точно по сайтовете си набират членове. :qipag: :qipag:


Има бе. Първо обаче трябва да направиш sign in, след това иска type и retype на password, каквото и да значи това. И готово! Джаст log in и си вътре в системата :qipaz:

ПП. Поради големия наплив, както Веси го описва, понякога има проблем. Отказва "сайн ин-а" и изкарва съобщение, че вече съществувал такъв потребител. Трябва да избереш друго име, но общо взето не е толкова трудно.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот Vesela Taneva » 12 яну 2015, 20:37

Delija написа:Да, точно по сайтовете си набират членове.

Веселке, понякога наистина имам чувството, че падаш от Марс.

Я, споко! :wink: Не им ли промиват мозъците по всякакви начини преди да ги направят членове? Ами да им оставят сайтовете.
------------------------------
8, няма ли да спреш да се обаждаш!? Ходи там и чети за демокрацията и ислямистите. Ориентирай се най-после демокрацията ли ще унищожаваш или ще гониш ислямистите. Но го прочети поне два пъти! :idea:


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 97 госта

cron