Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот Samp » 06 авг 2014, 14:18

Аз подкрепям Ал :mrgreen:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот Vesela Taneva » 06 авг 2014, 14:50

Как прекрасно сте подредили мадам Кунева!
Дайте тогава да прилагаме практиката на старите комуняги, проверка на семселето до девето коляно. По тази логика тя сега/в демокрацията имам предвид/ е ...враг на народа!
Никак не ми е приятна мадам, но заради една бълха няма да изгоря юргана. РБ не е само Кунева, както и едно време в СДС не са били само наследниците на репресираните от комунизма. Даже те изостанаха в катеренето по властовата стълбичка.
пп Не мога да повярвам, че привърженици на БСП и на соца. наричат Кунева помиярско псе и искат да я трепят само защото се е оженила в комунистическо семейство. Забавно е! :wink:
пп2 Не сте прави. Родата в която има царски офицер беше картбланш за Царската партия.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот Stinkata » 06 авг 2014, 15:22

Чакай малко... Тя, в комунизма е била член на високопоставено във властта семейство... В демокрацията е част от семейство, свързано с една от най-мощните сенчести структури - Мултигруп... Е, и в двата случая, семейството е едно и също... Яска, изобщо не я съдя за това, в каква среда се е родила и развила. Не мога да я съдя и за политическата ѝ кариера... Бачка си нещо като консултант зад сцената, влиза в Парламента, става заместник министър, после министър при Горския (Стоичков е пич), продължава при Станишев (въпрос на професионализъм),влиза си в Евро-парламента, става Еврокомисар, трупа опит, трупа контакти, трупа милиони, прави партия, не влиза в Парламента, влиза в политически блок с други партии... Не виждам нищо осъдително за една кариера... Кариера - мечта. Каква е ролята на средата, не бих могъл да определя...
ИзображениеИзображение

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот nacho » 06 авг 2014, 15:26

8 написа:
nacho написа:Убавицата тя :qipbo:


Комунистическа снаха, понастоящем модерна с десни убеждения. Поредния крадлив урод за разстрел.
Е ти пък немой така с лошото. :qipbo: Върви в крак с времето жената,кво да прави. :qipad: Реформира ни здраво :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот nacho » 06 авг 2014, 15:35

Al написа:
Япония отбеляза днес 69-ата годишнина от атомната бомбардировка над град Хирошима.


ПП: С благодарности към братския американски народ, който по тои начин спаси още милиони животи. :qipag: :qipag:
:qipaz: :qipaz: :qipbp: :qipbp:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот Al » 06 авг 2014, 15:37

Stinkata написа: Каква е ролята на средата, не бих могъл да определя...


Според мен - огромна. Това с равния старт и равните възможности не е много вярно... :qipbl:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот nacho » 06 авг 2014, 15:56

Никаква роля няма средата.Госпожата е умна,красива,талантлива. :qipad: Такива са и банкерките Цвети Бориславова,Петя Славова и други такива подобни :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот Vesela Taneva » 06 авг 2014, 16:13

Добре, с достъп e до различни политически вариации заради произхода си и брака си. Не съм и фен и няма да бъда, но няма да изгоря юргана заради бълхата.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот Stinkata » 06 авг 2014, 16:22

Тази бълха беше на косъм да влезе в Парламента на последните избори... Къде бяха останалите от Блока?
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот Stinkata » 06 авг 2014, 16:27

Пак да поровя...

ПП "Движение България на Гражданите" 115 190*
КП "Демократи за Силна България и Български Демократически Форум (ДСБ, БДФ)" 103 638
КП "Съюз на Демократичните Сили" 48 681
ПП "Български Земеделски Народен Съюз" 7 715

*Удебелените числа са брой гласове...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот Vesela Taneva » 06 авг 2014, 16:43

Stinkata написа:Тази бълха беше на косъм да влезе в Парламента на последните избори... Къде бяха останалите от Блока?

По твоята логика на тази бълха са повярвали някакви хора и без малко е щяла да влезе в Парламента. А къде са били останалите!? Та те са били десни сирачета, които са се лутали насам натам!

Време е да има отново дясно в Бг както е време да има и по-почтено ляво. Това е нормално и съществува във всяка цивилизована държава. И аз искам по-почтени хора в ляво и истински демократи в дясно, но това е действителността.
С тези числа предполагам, че искаш да докажеш колко малко хора вярват в десните. Доста повече гласуват за БСП и ДПС и това трябва да означава,че тези партии са читави и с тях хората ще просперират? Ами видяхме го ...просперитета. Днес при предаването на властта единствената похвала на Мъртвешката глава е била повишението на пенсиите с ....пет лева!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот Stinkata » 06 авг 2014, 17:05

Vesela Taneva написа:С тези числа предполагам, че искаш да ми докажеш колко малко хора вярват в десните. Доста повече гласуват за БСП и ДПС и това трябва да означава,че тези партии са читави и с тях хората ще просперират?.
Не с тези числа искам да ти покажа къде е партията на Кунева в Реформаторския Блок... Една доста голяма бълха, заемаща поти половината юрган...
Колкото до БСП и ДПС - не знам да са имали някога действащи, индикиращи нещо, гласоподаватели.... Едните гласуват от страх и необразованост, другите... другите, честно казано, и аз не знам защо гласуват за БСП... Но и в двата случая, това е един електорат, който не се влияе особено от читавостта на партиите...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот 8 » 06 авг 2014, 18:17

Vesela Taneva написа:пп Не мога да повярвам, че привърженици на БСП и на соца. наричат Кунева помиярско псе и искат да я трепят само защото се е оженила в комунистическо семейство. Забавно е! :wink:

Не мога да повярвам, че си толкова заблудена. Значи според теб съм привърженик на БСП #-o Същото което казвам за Кунева, понеже ставаше дума за нея, не заради друго я подхванах, го казвам и за Станишев, но и за твои любимци отдясно. Ако не си разбрала всички те са равно отдалечени от мен и общо взето съм за физическата смърт на всички. Защо си втълпи, че съм бесепар!? Сигурно защото тук ви се подиграваме на наивитета. Ми ако имаше леви глупаци с тях щях да се бъзикам. В случая сте десни и с вас е смешното. Що си помисли, че го правя от позицията на фен на БСП?

И по-нататък продължаваш с простотията. Заради една бълха нямала да гори юргана. Заради спуканата идея РБ няма да си против Кунева дори и да ти вкарва дебел вибратор в дупето.......много умно, няма що. Простееш. Стегни се малко.

Знаеш ли как ме ебе за Кунева, крадците от ляво, крадците от дясно и сума ти и помияри в България? Никак. Да ги избият като псета.Стинката днес правилно го каза. Ползвали облаги преди, крадат сега, накрая искат и да им се радваме като на благородни личности. Е няма да стане! Не съм роб и не следвам указания, камо ли култ към личността на господарите ни. Ако има начин ще сваля веригите и ще ги избия.

Ти си играеш на някакви там твои игри, онзи симпатичен, онзи не, ляво-дясно, Русия-Запад, някаква хамава работа. Че ти си много лесна с това елементарно мислене. Вечер ще те издебна зад ъгъл и ще те изнасиля. Хич няма да се дърпаш. Докато го правя ще крещя само десните и Запада, долу Русия и левите. И готово. Колко ти трябва. Ще си убедена, че правя добро дело.

ПП. Извинявай за грубия тон, но наистина си го заслужи. Ако не си ме разбрала ме извини. Цел на атаката ми не е твоята личност. Просто ме е яд за някои неща, яд ме е на хората които залитат по ментета.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот 8 » 06 авг 2014, 18:28

Al написа:Имам чувството, че се разминавам нещо с вас. :roll:

Това, което се опитвам да кажа, е, че не може да съдиш някого за това, в каква среда се е родил.


Но мога да го съдя затова ако остане в същата среда, наясно е как вреди на околните, но си му е добре така.

Ако ти си дете и баща ти ти носи по 5 хиляди за джобни на месец може и да не си виновен, но ако си станал пълнолетен и знаеш, че той убива хора за това ти твое благо ще ме извиняваш много, но ако съм потърпевш ще те разстрелям като мръсно псе. Може и да не си виновен в каква среда си се родил, но като си осъзнал си кротуваш там и нищо не правиш. Което е и очаквано де, не е луд този който яде зелника, но пък ако аз се осъзная какво става с пълно право те ликвидирам и се оплаквай ако щеш и на папата с апела "не съм виновен в каква среда съм се родил".

Дори има и по-напредничаво явление, което почти споделям. И да не си осъзнал какво става от средата пак може би си с право за ликвидиране. "Дорде е мъничка змията", нали знаеш? Те не са причинили нищо все още, но след време ще са отровни змии и ще го направят. Не е лоша идея гнездото им да се подпали докато са малки.
На този принцип света вече и действа. Ощетени народи нямат много време и ресурс да оценят кой точно от Белия дом си заслужава линча заради поредната война, която е с цел петрол, интереси, корпорации и затова направо ликвидираш хотел с американски туристи, метро в американски град, заложници американци нищо че точно те може и да не са виновни. Те са американци и ползват облагите от това което правят други американци (истинските извършители). Пак казвам, дори и да е неосъзнато. Подобен е случая със софиянците. Оставам с впечатлението, че те наистина не разбират, че са крадци в рамките на територията на страната. Всеки си мисли, че това което има тук си е негово и се е борил за него и то така се получава от неговите усилия. След като хиляди обяснения не вървят не бих обвинил някой друг ако вземе закона в свои ръце.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот Al » 07 авг 2014, 09:04

Сега по твоята логика, за да не бъда съден, че съм роден в София и се възползвам от облагите на туй дело, трябва да ида да живея някъде другаде в страната, за да съм коректен човек, иначе може с чиста съвест да ме разстреляш. :qipag:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта

cron