На маса: Политика

Потребителски аватар
dgeorgiew
Мнения: 4548
Регистриран на: 12 апр 2005, 14:15

Re: На маса: Политика

Мнениеот dgeorgiew » 20 окт 2013, 10:45

Като подстрижа едни дървета и храсти пред нас,после на коя служба мога да се обадя да дойде да събере клоните?
Някой да знае?
Изображение

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: На маса: Политика

Мнениеот emevev » 21 окт 2013, 05:47

То обаждането трябва да е преди стриженето... :D
Дирекция "Зелени системи" към СО върши работа, Столичен инспекторат също (ама те сега може да те глобят, вместо да ти помогнат) :D
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: На маса: Политика

Мнениеот Vesela Taneva » 21 окт 2013, 07:01

Невероятно!Добре ,че г-н Георгиев си подстрига дърветата и храстите :D

Потребителски аватар
dgeorgiew
Мнения: 4548
Регистриран на: 12 апр 2005, 14:15

Re: На маса: Политика

Мнениеот dgeorgiew » 21 окт 2013, 08:55

Бат Бони(така ми се представи един циганин с каручка) свърши идеална работа. :qipab:
За пет лева ги натовари в каруцата и отпраши в не знайна посока.

emevev написа:То обаждането трябва да е преди стриженето... :D
Дирекция "Зелени системи" към СО върши работа, Столичен инспекторат също (ама те сега може да те глобят, вместо да ти помогнат) :D


Трябва да съгласувам с тях подстригването на петте рози пред прозореца си ли? :qipbl:
Изображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: На маса: Политика

Мнениеот rafaelis » 22 окт 2013, 13:50

Цитат на деня: Като всеки човек и Доган изживява своята драма

http://www.dnevnik.bg/bulgaria/citat_na ... va/?ref=id

:? :qipak:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: На маса: Политика

Мнениеот Vesela Taneva » 23 окт 2013, 11:46


Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: На маса: Политика

Мнениеот Vesela Taneva » 29 окт 2013, 08:40


Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: На маса: Политика

Мнениеот Христолов » 04 ное 2013, 11:57


Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: На маса: Политика

Мнениеот Delija » 04 ное 2013, 12:11

Само, че точно тези, които във всеки протестиращ виждат дългата ръка на ГЕРБ, миришат май на партийна мърша.

Как пък всеки протест е режисиран от ГЕРБ - дори сестрите от болницата в Хасково четох, че били взели пари, само защото си харесваха директора и не искаха да бъде сменян. :qipbj: :qipbj: :qipbj: В тая държава вече не можеш за нищо да протестираш, понеже веднага медиите на Пеевски те заклеймяват като платен от ГЕРБ. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: На маса: Политика

Мнениеот Христолов » 04 ное 2013, 12:29

не се бой че ще ти се разпаднат заблудите - просто го прочети цялото. подробно е описано кой какъв е. ФАКТИ.

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: На маса: Политика

Мнениеот blazev1992 » 04 ное 2013, 13:02

Оф, аман от хора, които нямат и идея къде се намира Ректората, а тръгнали да разправят какво е положението там. #-o
http://vbox7.com/play:5284f5d2f8
Аз пък съм абсолютно в подкрепа на окупацията, чат-пат се и включвам, но съм за политически искания. Аман от това путкенско поведение, че нямало политически искания-не може да се подкрепя тоя гнусен уродлив хибрид, съставен от ДПС и БСП. Трябва да се унищожи веднъж за винаги. Герб и Атака също под ножа. За жалост Брейвик е на топло, иначе с кеф бих го поканил пак да постреля в една сграда.

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: На маса: Политика

Мнениеот Христолов » 04 ное 2013, 13:59

не съм несъгласен. но бих искал да науча твоите политически искания?

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: На маса: Политика

Мнениеот Al » 04 ное 2013, 14:10

blazev1992 написа:Оф, аман от хора, които нямат и идея къде се намира Ректората, а тръгнали да разправят какво е положението там. #-o
http://vbox7.com/play:5284f5d2f8
Аз пък съм абсолютно в подкрепа на окупацията, чат-пат се и включвам, но съм за политически искания. Аман от това путкенско поведение, че нямало политически искания-не може да се подкрепя тоя гнусен уродлив хибрид, съставен от ДПС и БСП. Трябва да се унищожи веднъж за винаги. Герб и Атака също под ножа. За жалост Брейвик е на топло, иначе с кеф бих го поканил пак да постреля в една сграда.


Надали някой е доволен от управлението през последните години - и на едните, и на другите. Това, което ми е интересно, е, какво се очаква да стане при нови избори. РЕАЛНО какво ще се промени към по-добро. Не говорим за поредните надежди.
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: На маса: Политика

Мнениеот Христолов » 04 ное 2013, 15:12

Al написа:Надали някой е доволен от управлението през последните години - и на едните, и на другите. Това, което ми е интересно, е, какво се очаква да стане при нови избори. РЕАЛНО какво ще се промени към по-добро. Не говорим за поредните надежди.

ами точно тук разговорите обикновено приключват. "умните" младежи, които не са платени нямат никаква представа как да се оправят нещата. затова и толкова лесно биват подлъгвани да задвижват чужди каузи.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: На маса: Политика

Мнениеот Delija » 04 ное 2013, 15:24

Христолов написа:не се бой че ще ти се разпаднат заблудите - просто го прочети цялото. подробно е описано кой какъв е. ФАКТИ.


Няма какво да чета, коментарът лъха на евтин политически слугинаж. Самият автор е политически обвързан, а тръгнал да коментира другите дали слугували на някого.

Както виждаш, досега не съм коментирал ситуацията със студентите, не ги защитавам, не смятам, че това е начинът, но ми и писна вече да чета как всеки протестиращ срещу нещо в тази страна е купен от ГЕРБ, МЕРБ ит.н. Разбира се, че и те се опитват да извличат дивиденти от случващото се, да го подклаждат и т.н., но това омаскаряване на всичко и всеки, изправил се срещу управлението, ми идва малко в повече.


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 77 госта