На маса: Политика

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: На маса: Политика

Мнениеот VILIO » 12 авг 2013, 15:45

Русе - градът на празните молове



http://profit.bg/news/Ruse---gradut-na- ... 10806.html
Изображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: На маса: Политика

Мнениеот Христолов » 12 авг 2013, 17:57

http://worldtodaybg.com/2013/08/11/%D0% ... %B8%D1%8F/

кууурви платени, о-о-о кууурви платени, курви плате-е-ени, а вие сте кууурви платееени

Потребителски аватар
dgeorgiew
Мнения: 4548
Регистриран на: 12 апр 2005, 14:15

Re: На маса: Политика

Мнениеот dgeorgiew » 13 авг 2013, 09:07

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B6%D0%BE%D1%80%D0%B4%D0%B6_%D0%A1%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%81
ЧъРъДъ на тате,вчера,да е жив и здрав да не пресъхва кладенчето,скоро ще ти поднесем majka bylgariq. :qipay:

Ако не цялата,то поне половината,може да се наложи да делиш с астралния си близнак. :qipad:
Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: На маса: Политика

Мнениеот Vesela Taneva » 21 авг 2013, 18:05

Днес стават точно 45 години от нахлуването на съветската армия в Чехословакия И ние сме участвали в това с 2000 войника
поздрави за бояджиите в розово!

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: На маса: Политика

Мнениеот itsoVIII » 05 сеп 2013, 21:42

Vesela Taneva написа:Днес стават точно 45 години от нахлуването на съветската армия в Чехословакия И ние сме участвали в това с 2000 войника
поздрави за бояджиите в розово!

Весела, да те светна, че паметника е в ПАМЕТ НА ЗАГИНАЛИТЕ ВОЙНИЦИ ОТ СЪВЕТСКАТА АРМИЯ ПРЕЗ ВТОРАТА СВЕТОВНА ВОЙНА, БОРИЛИ СЕ СРЕЩУ ХИТЛЕРИСТКА ГЕРМАНИЯ. Което означава всякакво боядисване е просто поругаване на паметта на загиналите войници.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: На маса: Политика

Мнениеот Delija » 05 сеп 2013, 21:51

Ице, да й еба майката на съветската армия, само уважение за руската армия, освободила ни през 1877-78-а, нямам против да има тя паметник, но не и тази сган, докарала ни това бедствие, от което и до днес не можем да се оттървем.

Съветската армия е окупационна армия.

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: На маса: Политика

Мнениеот itsoVIII » 05 сеп 2013, 22:00

Саше, дай да не издребняваме чак дотам и с какви цели са строени на всеки ъгъл. За тоя конкретно това знам. Другото е ясно, но не може всеки решил да се подиграва с паметта на загиналите войници.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: На маса: Политика

Мнениеот 8 » 06 сеп 2013, 08:41

Delija написа:Ице, да й еба майката на съветската армия, само уважение за руската армия, освободила ни през 1877-78-а, нямам против да има тя паметник, но не и тази сган, докарала ни това бедствие, от което и до днес не можем да се оттървем.

Съветската армия е окупационна армия.


Да, а другите армии на големите сили са освободителни и неокупационни :qipbj:
Само погледни Германия как си я разпарчетосват на 4 окупационни зони.
Самата Германия преди това не окупира почти цяла Европа, а се разхожда из нея с дарове към местните :lol:

Стига глупости. Най-малко пък далеч след това в бъдещето, когато ситуацията се е променила и да си избираш вече видените победители от Студената война. Не е мъжко. Твоите предци в края на 40-те не са разсъждавали като теб. Или другото, времената се менят и ако Запада го закъса пак руснаците ли ще харесваш?
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: На маса: Политика

Мнениеот Delija » 06 сеп 2013, 12:00

8, защо намесваш другите армии, аз не знам на тях да сме им строили паметник в центъра на София, какво пак изместваш темата ?!

Да, съветската армия е окупационна, мракобесният режим, от който и до днес не можем да се избавим, именно тя ни го е донесла. Истинско безумие е тези боклуци да имат паметник, и то в центъра на столицата.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: На маса: Политика

Мнениеот 8 » 06 сеп 2013, 13:38

Така или иначе малко са великите сили в света. Те упражняват сфери на влияние. Дали това ни харесва, правилно ли е, морално ли е, няма смисъл да го коментирам, факт е.

Ти почти сигурно няма да си от голяма сила. Малка част от населението на планетата се радва на това. Значи ти си от "другите", малките играчи, които не упражняват влияние върху околните и върху които може всичко да се натресе при приумиците на една или друга сила. При това положение ти остават два варианта. На никой не му пука за теб и си нещо като независим, всъщност нямаш нищо ценно или си "окупиран" от някой голям, който гледа своите си интереси основно, но в някаква степен и твоите, за да може да стои там и да смуче, а не да изчезнеш, а с това и неговото "окупирано". Все си мисля, че втория вариант е по-добрия. Примери. Турция в НАТО, Гърция в ЕС, ние във Варшавския договор. Ако не са интересите на големите в тези случаи, съответните държави биха били по-бедни. Да плюеш от тази позиция е малко нелепо.

Разбира се най-добре щеше да е пълната справедливост и да няма никой над главата ни, но не мисля, че американците ще се съгласят да отворим затворените производства за оръжие, а вместо това сега те да затворят техни заводи, за да отворим ние наши. Като го няма този вариант по-добре под ръка с "окупационния брат". Не ме разбирай погрешно. Нищо против американците. Ако сме им първи галеници както на СССР нека те да бъдат, но не мисля, че сме им по-мили от евреите, турците, Чили, Южна Корея. В такъв случай няма смисъл да се натискаме някъде където е безнадеждно.

Разбира се нашите политици направиха "най-умното". След 89 вече няма никой голям над нас. Един вид сме обща окупация (курва) на който му скимне. САЩ, ЕС, Русия. Всеки се изпразва, никой обаче не пази, защото има по-конкретен интерес. Беше така, но сега имаме демокрация, Веселки във форума и всякакви щуротии.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: На маса: Политика

Мнениеот Delija » 06 сеп 2013, 17:15

:qipag: :qipag:

От един шибан болшевишки екскремент в центъра на София докъде го докара. :qipag: Някакви глобални анализи и конспирации. :qipag: :qipag:

И мен защо ме слагаш толкова ниско, нали в другата тема ме обяви за крадлив и богат софиянец, а сега ме принизяваш до някаква евтина курва, която всички ебат и на никого не му пука за нея. :qipag: :qipag: В крайна сметка какъв съм - репресиран от световния капиталистически заговор цървул, или крадлив и богат софиянец ?? :roll:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: На маса: Политика

Мнениеот Vesela Taneva » 07 сеп 2013, 10:05

itsoVIII написа:
Vesela Taneva написа:Днес стават точно 45 години от нахлуването на съветската армия в Чехословакия И ние сме участвали в това с 2000 войника
поздрави за бояджиите в розово!

Весела, да те светна, че паметника е в ПАМЕТ НА ЗАГИНАЛИТЕ ВОЙНИЦИ ОТ СЪВЕТСКАТА АРМИЯ ПРЕЗ ВТОРАТА СВЕТОВНА ВОЙНА, БОРИЛИ СЕ СРЕЩУ ХИТЛЕРИСТКА ГЕРМАНИЯ. Което означава всякакво боядисване е просто поругаване на паметта на загиналите войници.

Никой нищо не поругава,защото розовия и най-вече белия цвят са символи на мира.Аз па да те питам какво е търсила тази армия в Чехия с/у мирни хора,които са искали " по човешко лице на социализма"?Не да правят политически преврат с оръжие,а този соц да стане по-поносим.Да пътуват свободно и да казват каквото мислят.Е, аз казвам каквото мисля,обаче 8 ме счита за една от "щуротиите " на демокрацията :qipag:
Както и да е ,спи спокойно ,щото отдавна обърсаха паметника,а аз чак сега прочетох твоето ..възмущение! :D

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: На маса: Политика

Мнениеот Delija » 07 сеп 2013, 14:18

Да еба и гнусния паметник, пазим си го като някаква светиня.

Трябваше с мавзолея (друга болшевишка изродщина) да го взривим и него, и партийния дом ...... ама нали другарите са още на власт, па и стадото си ходи подир тях, та ще си ги крепиме всичките тези гнусотии .....

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: На маса: Политика

Мнениеот Христолов » 08 сеп 2013, 10:13


Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: На маса: Политика

Мнениеот Delija » 19 сеп 2013, 01:55

Боже Господи ....

В Монтана Николей Бареков призна, че неговото гражданско движение „България без цензура" :qipbj: :qipbj: ще се превърне в партия. Изборите за европарламент са първите, в които тя ще участва. Аз ще водя листата на тази партия и според социолози, ние ще имаме 2-3 депутати.
Бареков се срещна с представители от малкия и средния бизнес от Северозапада в Монтана. "Искам да работя с вас, с хора от местните администрации, от НПО-тата, леви и десни", заяви журналистът. "Има гражданска енеригя и аз съм готов да направя тези реформи, които обществото иска и очаква", добави Бареков.

И с бизнеса, и с гражданите Николай Бареков дискутира проблемите на Северозапада. Решаването им той вижда в държавна подкрепа за района чрез инвестиции, разкриване на филиали на университети. Бареков коментира и вотът на доверие, който ГЕРБ внася в парламента. С този вот Бойко Борисов се държи като патерица на това управление, защото още повече ще го сплоти. Той няма моралното право да иска вот за инвестициите, които при него спаднаха неколкократно.


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта