Покупка от СпортДайрект

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот sasho_1989 » 18 юни 2013, 16:26

Нали те гонеха като куче от банките бе,играч :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот Delija » 18 юни 2013, 16:56

Жените са много наивни понякога, Саше .....

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот Delija » 18 юни 2013, 17:02

Мичо написа:По 40 лева на ден от Волен и готово. :qipbo:


ВЕрно, Осмак, това е идея. Болен раздава пари, иди довечера да му пазиш дупката от "бандитите на Бойко", ще изкараш за Рийбок-а.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот 8 » 18 юни 2013, 23:59

sasho_1989 написа:Нали те гонеха като куче от банките бе,играч :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Това не значи, че не ползвам техните услуги и не в простоватия вариант, който спомена Дели да имам там нещо с ПИН код, пък макар и не на мое име, за да тегля пари. Ползвам си ги съвсем нормално, включително за преводи от или към мен с всякакви организации по света. При това и на телефона на клиента съм имал скандали с тях при неудовлетворение на някоя тяхна услуга, такси и комисионни и т.н. нищо че гласа ми е малко басов за женски индивид.

А иначе ме гонят. Малко ли ти се вижда загуба на едно работно място заради банките? То ей така се намират вакантни места в държавното БНР и то за някакъв странник не от града. На втората ми работа не са успели да ме бутнат, но пък се появиха в цялата си помпозност и приложиха докрай всичко. Просто не успяха, а ако бяха аз нямаше да пиша сега от тук.

Подигравките ти са плиткоумни. Като ти си голям играч що не си във Варна още? Как беше (на софиянци заучените лафове)? Ооооооо там морето, лятото, а и иначе голям град, добре е то там. Що не се реализира бе?
А относно банките не искам да ти се случи моето да те видя как ще се оправиш. Още повече и преди години, когато това означаваше да не можеш да мръднеш в Европа дори и при положение, че имаш работно място там.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот Delija » 19 юни 2013, 08:52

8 написа: Ако имам някой ден възможност да навредя на работодатели, банки, софиянци и т.н. ще го направя (и правил) без да ми мигне окото. Да умират като кучета.


Няма да е зле и ти да умреш като куче, заедно с нас - софиянци. След като така страстно защити икономическата кражба по оста София - Ловеч, значи и ти си същият.

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот sasho_1989 » 19 юни 2013, 12:31

Умирай като мръсно псе,осмак :qipbo:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот 8 » 19 юни 2013, 12:55

Христолов излезе прав, че сте турци. Стабилизира се Ботев и турците вече управляват града. Връзката е очевидна, Ботев и ДПС са на гребена на вълната заедно. По-добре си беше преди, без вашите покровители и вие тънете някъде из долните дивизии.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот sasho_1989 » 19 юни 2013, 13:30

Важното е да оревеш орталъка и да се оплакваш от всичко и всички за собственото си положение - глобалното затопляне,цените на наемите в София,социално-икономическото положение в страната,мръсните крадливи шопи и т.н...кой те кара да плащаш 400 лв наем сам,а да не го споделяш с жена си,или просто да намери практичен вариант...

Терминал 1 те зове,хленчо :!:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот Delija » 19 юни 2013, 14:06

Най-смешното е, че 8 си е взел квартира в Лозенец, обаче хленчи колко скъп бил наемът и как го доели. :qipag: :qipag: Той, бедният, отруден и репресиран от софиянци, си позволява да плаща наем в Лозенец.

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот Мичо » 19 юни 2013, 14:10

Да допълним, във възможно най-хубавата и скъпа част на Лозенец. при капацитети и олигарси кат Мичо и Ал. :twisted:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот Al » 19 юни 2013, 15:08

:qipbs:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот 8 » 19 юни 2013, 18:38

Мичо написа:Да допълним, във възможно най-хубавата и скъпа част на Лозенец. при капацитети и олигарси кат Мичо и Ал. :twisted:



Хубав е квартала и да не просто в Лозенец, а в най-хубавата му част (там нагоре не ми харесва). Толкова е тихо и спокойно. Във Варна не бях ходил 2 години и преди месец като бях абсолютна свинщина (същото като София). То не са шумове по панелките, то не е мръсотия, от коли не можеш да се разминеш на паркинга, а вече са махнали и игрището пред блока, където цял живот се събирахме и играехме мачове като деца. Педерастия отвсякъде.

Дели много си прост :qipbl: , наема не ми излиза по-скъпо от друг квартал (и стига сте повтаряли от месеци тази глупост) ама трябва да се замислиш малко. Жокер-още преди да дойда повторно в София търсех точно в Лозенец и то в долен Лозенец. Даже май ако не се лъжа бях и питал Мичо (малко преди да дойда) ако чуе нещо свободно да свирка ама не помня как беше точно.
Повтарям жокера. Преди да дойда търсех в долен Лозенец. Значи времето (кога търся) и местонахождението (къде точно и ако може още по-точно в долен) са ключовия момент.
А квартала си им е наистина хубав. Не като останалата цигания в София. Както не пестя лошите думи така мога и откровено да призная хубавото (не като теб да отричам очевидни неща).
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот 8 » 19 юни 2013, 18:45

Саше, мазник, хайде сега и ти да почнеш да отговаряш. Защо не се реализира във Варна? Голям град, с възможности, имаш се за умен, развивал си уменията си във висше учебно заведение ама уви........загуби времето и надеждите на вашите. Пълна издънка, която тръгнала да ми държи сметка.

И под въпрос встрани от темата. Лапаш ли рязаната чурка на новия градоначалник? Кефи ви май турското.
Мичо пръв улови същността на ботевистите и е бил прав :qipay:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот sasho_1989 » 19 юни 2013, 19:18

Oтдавна съм се рализирал и си плащам абсолютно всички сметки сам,а не хленча като путката 8 за щяло и нещяло - така добре ли е ,селски?

ти правиш ли изобщо разлика между градоначалник и областен управител бе,помияр мазен?
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот Delija » 19 юни 2013, 19:41

Моля Ви, Господа, какви са тези обиди ?! Дръжте се като зрели хора и изградени личности, проведете един културен и конструктивен диалог, в който основните ви аргументи да бъдат интелектуалните ви способности и ерудирани словесни умения, а не познанията ви в областта на жаргона на най-долните улични прослойки от обществото.


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта