Покупка от СпортДайрект

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот annysy » 06 фев 2013, 18:35

:D Много искрена и лична взе да става темата ...
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот Delija » 06 фев 2013, 18:54

Взе да става интересно тук. :qipbo: :qipbo:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот 8 » 06 фев 2013, 19:02

И кво му е интересното. Питал съм нещо, отговорило ми се нещо и толкова.

Просто го споменах, за да я убедя, че лесно мога да казвам това което е, в смисъл да повярва, че и онова краткото писане до сайта е било така колкото и да не й се вярва.

И отделно какво чакате!? Някой секс разказ ли? Ми то ако имаше нещо аз нямаше да я спомена. Пазя си ги аз момичетата с много невъзпитано, мръсно и лошо поведение :qipad:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот Мичо » 06 фев 2013, 19:05

аз и Дели чакаме секс разказ, осмак. Ама с повечко пикантерийка. 8)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот Delija » 06 фев 2013, 19:19

На мен Осмака ми падна малко в очите след признанието, че поканил на среща съфорумката Х и тя му отказала. [-X [-X Аз досега го смятах за неотразим разбивач на женски сърца, ебач-непукист, лошото момче, което знае как да си поиска .... :qipbo:

Потребителски аватар
dgeorgiew
Мнения: 4548
Регистриран на: 12 апр 2005, 14:15

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот dgeorgiew » 06 фев 2013, 20:27

:qipbo: :qipbp: :qipbo:

Ти каква мърсотия си,маймунке мръсна.
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот 8 » 07 фев 2013, 02:45

Мичо написа:аз и Дели чакаме секс разказ, осмак. Ама с повечко пикантерийка. 8)

Лятото имах едно наистина ужасно дивашко изживяване с една малко по-надолу от работата ми. Там по патриарха до една болница и едно училище, което мисля ви се пада френската.

Delija написа:На мен Осмака ми падна малко в очите след признанието, че поканил на среща съфорумката Х и тя му отказала. [-X [-X Аз досега го смятах за неотразим разбивач на женски сърца, ебач-непукист, лошото момче, което знае как да си поиска .... :qipbo:

В някаква грешка си. Никога не съм твърдял, че съм такъв. Естествено, че има и неточни изстрели. Въпросът е, че няма неефективност. Или в самото начало се отсяват нещата или ако въобще тръгнат много бързо става. Примерно с Бети (чакай сега, че обиждаме момичето-да уточня все пак, че тогава бях в крайно непознат град и просто търсих приятели.......е, разбира се не само такива като Мичо с които да пия бира, естествено че от женски пол, но не съм бил от позицията на някой който го сърби и търси непременно нещо за чукане-имах цял апартамент, никакво време, 3 пъти по-голяма заплата от сега и куп проблеми-хранене, пранета и въобще личен живот и неща които да споделяш с някой-все неща за човек до теб, а и организация малко да има, щото се разпилявах в много посоки), та Бети я питах, получих не и толкова. Сега какво си е мислила тя не знам. Може пък и да е искала ама малко като ме поразиграе. Да обаче аз не съм "моляч", а "питач". Питам. Ако и на другата страна й звучи интересно предложението излиза с мен. Няма обаче да моля. Аз да не съм прокажен, че да умолявам някой да се жертва за нещо? И ето как Бети ми отне 1 минута. Това е първата фаза. След това втората по искането още по-малко пък имам проблем. И там стават бързо нещата. Разбира се не директно "ще пускаш ли или не". Нямам проблем с това. Да не говорим, че ми е любим номер да ги поставям в нашата позиция. В един момент да се питат "не си ли е губила времето". В смисъл аз съм си нормален мъж, харесвам секса, ясно ми е че аз трябва да си поискам, но и не съм някой бонак, който ще разиграва и общо взето я чакам тя да стане наясно със себе си какво точно иска. Обикновено изнервени насилствено си го вземат (което пък води до бонуса по-як секс), щото усещат, че ги правя на глупачки ("ми като ти се ходи по кафета, искаш да те свалям, а ти да ми отказваш няма проблем, имам излишно време и за глупости-още малко де" е линията на поведение).
Абе жените са толкова забавни и сума ти и смешни ситуации съм имал покрай тези неща. Вече и аз като тях харесвам повече флирта (играта, нещата около секса, не самия секс, страничните елементи). Той секса общо взето така или иначе повечето пъти си става. То такава е и тяхната логика и затова са спокойни. Не са искащата страна и са спокойни. Сексът не е достижение и затова колкото повече е забавно с другия толкова по-добре. Самият флирт и предигра ги лудва. Та и аз така..........ама сега като съм като тях, а не преди когато умирах за женски ласки, но се искаха много усилия и време, за да получиш нещо, което от сегашната ми гледна точка е трохи.

Та си има отказващи. Що си мислиш, че където почукам ми се отваря вратата? Просто аз избягвам жените които не харесват секса.

dgeorgiew написа::qipbo: :qipbp: :qipbo:

Ти каква мърсотия си,маймунке мръсна.

Така е, но има и по-класни играчи. Например при другия пол от Ямбол.
Ако си цесекар бъди докрай!

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот G8 » 07 фев 2013, 13:43

8 написа:Така е, но има и по-класни играчи. Например при другия пол от Ямбол.

Слушам, така де - чета. [-o<

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот 8 » 08 фев 2013, 06:58

Молба към целия форум. Нуждая се от ниска масичка за хола независимо колко стара. Счупих тази в квартирата и все някога ще трябва да я възстановя, тоест питането ми не е за днес и утре, а въобще и за следващите месеци. Много хора като си купят нова масичка старата или я закарват на село или в мазето, а други се чудят какво да я правят. Проблем е и отърваването от нея, защото е забранено да се изхвърлят в кофите за боклук и трябва да го направиш скришом. Та ако имате вие или чуете, че някой познат или роднина ще изхвърля масичка обадете ми се. Аз ще я взема.

Нещо от този сорт ми трябва (за съжаление тази е вече подарена):
http://www.podariavam.com/15030/podaria ... htm#pPhoto
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
dgeorgiew
Мнения: 4548
Регистриран на: 12 апр 2005, 14:15

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот dgeorgiew » 08 фев 2013, 09:28

Престани бе,извратеняк,
праскай ги на спалнята
престани да ги разнасяш из цялата квартира. :qipav: :qipbl:
Изображение

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот G8 » 08 фев 2013, 10:36

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот marto » 11 фев 2013, 11:29

Осмак :shock: :shock: :shock:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот marto » 11 фев 2013, 11:32

бях забравил как Осмака забавлява всички тука :qipbp:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот 8 » 26 фев 2013, 10:46

Ани нали питаше какво кратко съм им казал на онези от английския сайт и съм постигнал максимален ефект, а Бети не вярваше, че може да съм толкова кратък. Ето ви нов актуален пример от последните дни. Състои се само от две думи, но за да се разбере смисъла ще обясня ситуацията с няколко изречения.

За мен 2 билетчета в градския транспорт са около 1/3 от дневния бюджет на домакинството. Тоест има файда ако ги спестя. Съответстват на все едно софиянец да спести 20 лева. За 2 лева може и да не му се занимава с глупости, но ако недупченето на билети му носи 20 лева на ден "играта" ще придобие страхотен смисъл за него (както е при мен). Вторият елемент е, че аз отивам да пазарувам от Лидл, този под ЦУМ. Пазаруването ми е за 3-4 лева и ако и дупча билети отива цялата далавера по дяволите. Транспортните разходи увеличават стойността на покупката с 50%!!! Бедата е, че не съм софиянец да пазарувам за 50-100 лева, че като ги отнесеш двата лева да се губят на общия фон и пак да си спестил от по-евтиния магазин. За мен вдигат стойността на общата покупка с 50%. Та по темата. Целта е да се спестят тези 2 лева. Задачата ти е да намериш възможно най-кратката реплика (колкото по-кратък си толкова повече тежест има), която обаче да тежи със стойност, а не да витае във въздуха. Ти си на ход. Очевидно коментар пред контрола от сорта на "вижте сега, аз съм зле и съм си направил сметката да не дупча билет" не върви. То е като "виж сега чука ми се" и да очакваш жена да ти пусне или като при онзи сайт "моля ви върнете ми парите". Обаче както с жените (при всяка различно), както при сайта (с едно изречение), така и в случая с билетчетата има златна реплика. През последната седмица най-необезпокоявано си се возя надвечер като пазарувам, а ако се зададе контрола съм готов с "Долу монополите!!! :qipaq: ". Имам готовност и да отворя ябълката (оцветена вода) за 0.49 лева (2.5 литра) от боклуците на Лидл и да я надигна. Забелязах, че тук софийските лекета имат навик да вървят по улиците и да пият шишета с бира. Та това е. Долу монополите е за да се постигне това което няма да постигнеш с откритото "вижте сега не трябва да плащам". Логиката е, че (по този маршрут като се движа по графа и нагоре към лозенец) аз съм все едно някой връщащ се от протестите, може би пил, два метра грамада, крайно разярен на монополите :qipad: и само ти ми трябваш да ме занимаваш с твоите глупости за билетчета.
Моята онзи ден дойде с мен и я предупредих ако дойде контрола да вика с мен долу монополите. Много се смяхме.

Ал, за такива сметки става дума. Не е смешно. Аз нямам нищо против теб, но примерно цялото село откъдето ми е родата е на подобно положение. За да докажеш, че не си крадец като ходиш до Германия (нещо което за тях е непостижимо посмъртно) трябва просто да можеш да докажеш, че си най-умния сред всички тях. При това не само спрямо това село. Без да те подценявам и колкото и да си умен ти не си по умен от десетки хиляди без изключение. Тогава тяхната логика е просто "ами той е софиянец", какво друго да видят по-различно в теб което ти дава предимство? Каквото и да си учил, колкото и да си се старал, ти не си над абсолютно всички от цели селища. Тръгвайки на протест твои думи за 2 и 200 не само няма да ги успокоят, а ще ги раздразнят.

Та така Ани. Искам да пътувам безплатно се постига с гаменско поведение при което целия свят ти е крив и "Долу монополите". Хората обичат да ги лъжат. Аз по принцип съм шегаджия и малко ми е трудно да се навъся, но за целта се налага. Разбира се можеш да прокараш и допълнителни реплики (с протяжен глас, като на леко пийнал човек) "мааааааааайка им шъъъъъъъъъъ еба крадлива...........долу монополите!". Важното е да достигнеш целта. Ако искам цирка да е пълен (понеже много обичам лудориите) нищо не пречи дори да съм по-нахален, не само да избягвам контролата, а и да я включа в играта. "Пич, кажи честно сега, ти за или против монополите си" и при отговора му да продължа с "така те искам баце, на, удари едно, не гледай етикета, това е ракия"
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот Al » 26 фев 2013, 11:02

Винаги където и да си роден, отрасъл, живял има някое място, което е по-хубаво от твоето и някое, което е по-лошо от твоето. Не знам защо реши, че аз имам каквито и да е било претенции или се правя на много умен - няма причина за това.
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта

cron