Покупка от СпортДайрект

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот 8 » 26 яну 2013, 02:58

Джаварито го знаем. То е на Амазон подразделението за обувки и аксесоари с екстрата безплатна доставка.
Спортни дрехи обаче си остава спортдайректа мястото за пазаруване. През Амазон не е толкова евтино, а дрехите в джаварито не ги пускат.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот annysy » 26 яну 2013, 11:10

Да, 8, в Джаварито няма дрехи, а в Амазона далаверата с 20% код на нов акаунт за дрехи и обувки и БД до Англия си е екстра, верно, че трябва да си има човек сума мейли, ама това не пречи :qipap: добре не засичат АйПита там, че ще са ме опандизили до сега :oops:

---
И като сте казали дрехи дайте идея откъде може да намеря хокейни или американски футбол блузите им...отбор няма значение, важно е блузките, че са любими на моят човек, а нещо не ги намираме в последно време в офлайн магазините...и давам мах до 10-15 п :qipae:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот Delija » 26 яну 2013, 18:06

Ми влез в сайта на NHL и NFL, там има онлайн-магазини, ако не се лъжа.

Иначе аз от време на време пазарувам от ASOS и съм доволен. Не, че нещата ги няма и тук, не че и по-евтино няма да са, ама съм си мързел и не ми се обикаля по магазините, обичам да ми го донесат пред вратата.

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот annysy » 26 яну 2013, 18:34

:qipaz: Дели, не са ли от Щатите тези сайтове http://www.nhl.com/ - това?
http://shop.nhl.com/family/index.jsp?ca ... OTH_011813
Не ми харесват мн цените, но не пречи да разгледам, остава пък и да приемат нашенски карти ;)

Някой, ако е купувал, ще се радвам да сподели.

:qipay: + 1 за Асос, мъжките нещата не гледам там, но от дамски съм доволна.
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот Delija » 26 яну 2013, 20:31

Ми аз от мъжките поръчвам ... и аз съм доволен.

Сайтовете са щатски, разбира се, все пак и самите лиги са си щатски. Цените са такива, по-хубави няма да намерищ, освен нещо ментета или втора употреба.

Картата ще ти е последен проблем, стига да решиш да купуваш.

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот annysy » 26 яну 2013, 21:13

:qipav: Нищо против асовските, просто номерата ми се виждат малки :mrgreen:
:qipaz:

Спирам, че олях темата на 8-ка с моите глупости :|
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот Delija » 26 яну 2013, 21:40

По-добре го залъгвай тук, че иначе ще довтаса в тая на Рафа-та и ще се видите в чудо. :qipag:

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот annysy » 26 яну 2013, 22:34

Той вече мина през там :qipap:

Ей, сериозно, ако някой мерне нещо изгодно хокейно или футболно и Голямооо (ХХЛ или + ) :mrgreen: да вземе да ми пиши, моля! :qipaz:
Изображение

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот G8 » 27 яну 2013, 11:21

Ъъъъ, понеже съм поръчвал от Щатите...

Наистина цените са супер, сравнение дори с тези в UK. Проблема обаче в повечето случаи е, че не пращат до БГ. Ако пък пращат влизаш в схемата на българските митници. :mrgreen:

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот annysy » 27 яну 2013, 11:34

Цецо, за митница не ми се слуша, то при нас няма де, така че или печеля, като отиде в пощата, или се набутвам, като ме карат да отида до Пловдив...обаче има и друга врътка - пращам до англ адрес на превозвачи готово, стига и там да не надвишавам дадена сума, не съм се зачитала, но от Китай англ превозвачи не искат да приемат скъпи стоки, че и там се занимават с митници, но с Щатите нямат ли Англия някакви споразумения :roll:
С ПП става ли плащането, гледах на единия от сайтовете, че имаше опция?
Изображение

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот G8 » 27 яну 2013, 11:51

Най-добре да плащаш с Pay Pal, още повече ако не ти е познат толкова сайта. :wink:

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот annysy » 27 яну 2013, 12:33

Да де, това питам, дали приемат тези сайтове или поне дайте идеи за други ;)
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот 8 » 03 фев 2013, 04:12

annysy написа:На Спортс-а далаверата е в груповите поръчки, т.е. не далавера, а разпределянето на разходите, с превозвач не си струва, ако са повече нещата, че ги пращат в едни големи кашони, а не дай си боже да са няколко кутии с маратонки и като нищо да ти изръси превозвача, че е "обемно тегло" и се плаща на куб.м.


Все повече стават ориентирани към груповите поръчки. Последната ми поръчка от петък ми струва като пощенски разходи около 40 лева. Избих я с ваучера, щото получих дискаунт от така или иначе евтините цени в сайта за около 42 лева, но ми писна с тези мега поръчки.
За да получа ваучера пък през октомври пазарувах за 800 лева. В смисъл и той не идва ей така. Аз тогава не съм поръчвал заради него, щото не знаех, че ще ми го пратят, но пък от още по-предната поръчка миналата пролет си знаех, че трябва като се прави покупка да е масова и на моята половинка в месеците преди това й казах "избирай си там всичко за което се сещаш-анцузи, горни и долници, блузки, летни или зимни, ръкавици, клинове, гащички, чадъри, каквото ти дойде на ум и после да не съм чул ама еди какво си ми трябва, вземам веднъж и накуп за мен и теб"...........и нали жените са си жени след поръчката майка проплака "еееех да знаех трябваше ми един анцуг долница и не знам си там какво". Щях да побеснея. Неща за няколко паунда ама с огромни пощенски разходи. Като се появиха и при мен обаче липси викам айде февруари още една ще направя ама повече не.

От тук нататък единствено се включвам ако е в група и имам крайна нужда от нещо. Тоест казано в цифри ако виждам кандидати да купуват неща за поне 500 лева и от мен се очаква да се включа с нещо от сорта на 50. Сега там ще поема няколко лева разход ако това ми носи нещо на добра далавера.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот Samp » 03 фев 2013, 20:34

annysy написа:Той вече мина през там :qipap:

Ей, сериозно, ако някой мерне нещо изгодно хокейно или футболно и Голямооо (ХХЛ или + ) :mrgreen: да вземе да ми пиши, моля! :qipaz:

ей това е сайта за европа:
http://europe.nflshop.com/stores/nfl/default.aspx
обаче нито съм поръчвал, нито съм го разглеждал :qipag:

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот annysy » 03 фев 2013, 20:59

8 :qipay:

Сампи, мерсаж :qipaz: , почнах да разглеждам, цените не ми харесват, но по-лошото е, че каквото харесам няма размер, който ми трябва :mrgreen:

---
Ей ви още едно сайтче с безплатна доставка до Б-я, доколкото схванах, има разни момчешки работи: http://www.zavvi.com/home.dept и http://www.thehut.com/home.dept
Изображение


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта

cron