Покупка от СпортДайрект

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот annysy » 26 фев 2013, 22:19

:mrgreen: Това с билетчето ми харесА, У наше село няма нужда, то ще стигна пеша по-бързо, ако в пътя вкл и чакането на автобуса. ;)

И пак не каза какво си им писал :mrgreen: Измъкваш се тънко, а? 8 8)
Майтап, не искам да знам, т.е. не искам да ми се налага да търся подобни решения. [-o<
Всъщност последните седмици вилнея в Амазона, а там са коректни хората пу-пу...само дето не харесват да имаш акаунти, колкото средностатистически цигански род и да им плащаш с една карта, па на всеки да ползваш и отстъпка :oops:

И по заглавието на темата, футболните топки от 0.99 (ако още ги има, че не съм гледала) са супер за парите си :D
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот 8 » 01 мар 2013, 03:50

През април като че ли ще правя нова покупка. Ако някой има желание мога по цените от сайта (без никакви пощенски разходи) да му поръчам неща от раздела рънинг и ако не се лъжа от ски принадлежностите (шапки, ръкавици). В рънинг влизат почти всички маратонки (без специалните за футбол и някои други).

Ето линк към мъжките:
http://www.sportsdirect.com/mens/mens-running-shoes

и към дамските:
http://www.sportsdirect.com/ladies/ladies-running-shoes

Ако някой има интерес към началото на април да ми даде ориентир. Малка вероятност има да не правя покупката (минимум 30 лева ще са ми пощенските разходи), но като гледам (освен плануваните от мен покупки) още два чифта ако се купят и ще си избия разходите, а дори и при един нещата са на кантар или минимално вътре така че почти сигурно покупката ще се направи.

Ани, амазон са коректни (съответно и джавари, което е тяхно). Не се притеснявай с тях. Много покупки от тях имам и всички до една без изключение са перфектно изпълнени. Последно през февруари взех две чанти Еспри (лилава и розова) на майка ми и половинката ми и всичко си беше пак ОК.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот annysy » 01 мар 2013, 20:45

:qipaz: 8-цка, зная за Амазона, фенка съм им, особено на безплатната доставка и кодчето за -20% ;) , уредих последното детето с ботуши геокс за ~ 25 лв.
Днес далаверата е във френското Джавари, тия пуснаха едно намаление на всякакви и... :P
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот 8 » 02 мар 2013, 11:28

Ще ме накараш да пусна списък с изгодните покупки през последната година :)

Немското има хубави дамски обувки с големи намаления, но някои вече поизчезнаха. От есенно-зимния период. Примерно:
http://www.javari.de/Bugatti%20W81533%2 ... ythings%2F
Отдолу има и две положителни мнения на потребителки. Аз ги чета най-вече заради размерите, щото все някой описва дали размера съответства, по-голям или по-малък е, а това ми е много важно.

Или това:
http://www.javari.de/Marco%20Tozzi%202- ... ythings%2F
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот annysy » 02 мар 2013, 16:10

:mrgreen: :oops:
8, за всичко друго вероятно може да водиш по точки, но изгодно ще те бия отвсякъде, чак ме е срам да признавам постиженията, `щото официално ще ми баннат името във всички сайтове :qipap:
Горните обувки са хубави, но само с 50% намаление [-X не е ли нещо за ~ 20 от 100 не се хващам ;)
(току що като добра съпруга и след вчерашните покупки, за които ще се моля да отидат в пощата, че да си ги вземам сама, а не да идват с ДЧЛ :qipap: , взех на скъпия едни Скечърси за 10 Е, което си е скъпо, ама `айде от мен да мине :qipae: ). Детските такива, ама пусто само за момчета излизат по 6 Е #-o , а нищо момичешко няма...

А ако откриеш нещо изгодно, разбира се споделяй :qipay:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот 8 » 04 мар 2013, 12:55

И аз търся супер изгодни сделки, но чак толкова надолу не падам, защото трябва да падне и някое от изискванията, в случая за марка (приемлива да е поне). Въпреки че се сещам, че наскоро купих на баща ми яке с 95% отбив. От 240 на 12 лева.

Ето за Нова година една добра покупка:
http://www.javari.co.uk/dp/B005EDVPWA?i ... _s=right-1
Вместо за 42 за 21 лири го взех това портмоне от естествена кожа в лилав цвят.
https://www.javari.co.uk/dp/B004H7TBUC? ... _s=right-1
И това е другото пак за Нова година, което й купих. Пак в любимото й лилаво (не бледо като на снимката, а истински лилаво) дамска чанта Пума. За 18 паунда, а ако не се лъжа цената й е към 45 паунда. Общо за 40 лири (около 100 лева) и взех неща за над двойно повече. Специално за чантата в един магазин на Пума в София имаше подобни (но черни) и попитах каква им е цената и тя без да уточняваме конкретен модел ми каза "от 100 нагоре са" (но и над 150). В превод, при положение, че съм дал 18 паунда (45 лева) ми прозвуча "от над два пъти повече таксуваме за същото нещо от запад". Направо съм шашнат от алъш-вериша на българските тъпанари.

Едно важно уточнение. Подаръкът й го купих още в началото на септември и го скрих. Обикновено не излизат когато ти трябва, щото нали се сещаш, че декември и други ще търсят подобни коледни подаръци. Сега например в следващите няколко месеца ще са много актуални ботушите (да се ровиш за промоции), щото като дойде есента забрави така да си стоят и теб да чакат. Ние вече имаме. Миналата година си взехме Пуми от по 120 евро. Тя за 40, аз за 70, но при мен заради номера и конкретния артикул (този е трудно сваляем на промо) си е много добро попадение, което 7 месеца го дебнах и се появи само за една седмица през ноември на тази цена (и повечко го имаше преди това на 90 евро, но за мен това бяха много пари и не виждах промоционалното( и бързо го грабнах, щото такова няма как да видя.
http://www.amazon.de/gp/product/B0058N6 ... UTF8&psc=1
Това са нейните. Черно-розовият модел (не бяло-лилавия).
https://www.javari.de/dp/B002OB4Q7G
А това моите. Вместо 240 евро, близо 500 лева, сме ги взели общо за 110 евро, 220 лева, а наистина тази технология Гор-текс, която я има и при двамата позволява някакво влизане само на въздух и да не се вмирисват неприятно, като в същото време не пропускат и грам вода.

Последните две есприта не мога да ги намеря в точните цветове.
https://www.javari.de/dp/B007OUK2QQ
Това е нейното, но не розово и вътре жълто като на снимката, а лилаво-червено. Кликни отляво на лилавия цвят и после движи мишката върху появилото се лилаво изображение, за да видиш какво е лъскаво и хубаво. Тук наполовина. Вместо за 35 за 18 евро. Като дойде лятото и тази чанта ще носи.
https://www.javari.de/dp/B0087NDCUC
Това на майка ми. То пък не е жълто като на снимката, а розово като цвят като онова от предната снимка. Това обаче е по-друга материя (макар и пак хубава) и го взех за 6 вместо за 10 евро (в момента жълтото на линка е на слаба промоция, 8.50 вместо 10).

Това е извън големите покупки, които бяха 3-4 миналата година, разбирай с поръчка на 20, 40 или 50 артикула.

Сещам се в момента, че на най-важните жени в живота ми им взех и по една Капа сандалки, много готини, а и много удобни (по-широки са от стандартното). Цена по 50 евро, но ги взех по 10 евро. Вместо по 100 лева дадох по 20 лева за чифт.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот annysy » 05 мар 2013, 00:02

:mrgreen: А и мен нещо ми мина мания да купувам боклуци, почвам с ограниченията - малко, но качествено.... :oops: лошото е, че първата част не ми се получава...
И подаръците отдавна ги купувам месеци преди повода...къде се изкушавам да ги дам, къде крия, къде забравя някой и го открия след това :qipap: един пък правих глупости да поръчвам по никое време, та треперих ще има ли или няма да има подаръци за Коледа...
Сандали за лятото съм накупила в началото на есента, сега заредих и за идната зима (ако питаш мъжа сигурно за идните 5) и така като гледам цените ~ 70+% , отделно по това време пускат и летни, вероятно чистят стари колекции, но има и са на мн прилични цени.

:qipay: Пума чантето е мн сладурско, а тук е немислимо да ме спечелят като клиент...по разни маркови магазини се ходи само за проба, после кой каквото иска го купува от нета :qipap:
;) Взе ли от елеците на Пума мн год от Спортса, имаше голяма далавера с тях.

----
Едно от малкото неща, които не съм намерила, а искам да взема, но Мнооого изгодно са New Rock Boots, държат пусто цена, а евтините са все малки номера...
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот 8 » 05 мар 2013, 12:24

Ани...........същата си като мен :oops:
Ще ни изгонят :qipag:

В къщи преди месец чух репликата "пак си банкирал от мое име" (картата е нейна, щото мен банките ме преследват), "вкарани 600, изхарчени 550, кво става, нито съм вкарвала пари по сметката, нито теглила.....ти си знаеш". Остави ми и майка й и прати едни 50 лева, то не можеш да ги откриеш по извлеченията от тези парични потоци напред-назад дали са дошли точно те или не. Един път пък я посрещнах с "днес направи голяма разправия със зави-то"(в смисъл от нейно име се разправях, нали виждат нейното име на картата) и тя "Не се и учудвам, въпреки че въобще не знам с кого съм се скарала".

И аз като теб вземам за сезон-два напред ама и моята половинка ако питаш е за няколко години напред :roll: ............ми кво да направя като видя нещо качествено и на далавера. Миналата седмица едва се въздържах да не взема едни зимни обувки на стерлинг, щото бяха паднали на 20 паунда, точно моя размер, естествена кожа и държат. Не, че нямам за зимата онези ботуши Пума или пък други есенни обувки ама точно по средата нещо между обувка и ботуш нямам и си викам чакай да попълня колекцията. Обаче се въздържах, щото първо нямаме никакви пари, второ покупката е за доста далечно бъдеще.........ама сърце юнашко трае ли сега като видя едни найкове на прилични цени. То и тук не че нямам, имам два чифта маратонки от миналата година пак от сайтовете ама точно този найк си е хубав сега.

Ако те бият ще казваш, че не си луда и има и други като теб (посочваш мен), а пък с теб ще се оправдавам :qipag:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот marto » 05 мар 2013, 16:07

Oсмак, покажи че си джентълмен от класа и подари нещо на жената :qipaq: :qipaq: :qipaq:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот annysy » 05 мар 2013, 21:56

:qipae: Марти, нали и купува човекът, какво повече, особено с нейната карта :qipap: :qipap: :qipap: Их, ама как ви е удобно така 8) , моят се наложи по стечение на обстоятелствата да открие сметка и да извади карта, та и Виза, обаче често взема, че си забравя я паролата, я сайта запомнил моите данни, я нещо друго и...поне е честен и си признава, че не ми се ще да си представя каква буря може да се случи, ако се окажа без пари, а прекалено мн искам нещо и е по нощите примерно, когато и от приятел на върви да искаш.

http://www.miniprix.bg/ - едно сайтче на български (румънски е), общо взето на картинка са ужасни, тайни и без марки са ;) , но има страхотни попадения, поне връщането е безплатно...за съжаление им порасна работата и вдигнаха мин сума за безплатна доставка и не съм и голяма фенка в последните месеци.

8) 8) За изгонването не зная вече, то и аз имам причини да го изхвърля, със сигурност може да прави конкуренция по бр дисторжъни с всеки що-годе добър музикален магазин и винаги последният, който купува е най-най, докато не види следващия.
Изображение

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот annysy » 27 мар 2013, 20:58

http://www.zavvi.com/sports/elysium.sea ... b3J0cyE%3D
ай на бутонките или там каквото се води ;)

8чката не го долюбва сайта, ама за 5п се прежалих аз :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот 8 » 18 юни 2013, 01:50

Някой иска ли да прави някаква покупка от Спорт дайрект, че да поделим разходите?
20-30 лева за пощата делим (зависи колко сме, но примерно по 7-8 лева ще ни излезе) и от там нататък който каквото харесва от сайта. Има там примерно найкове за по около 30 паунда и въобще каквото ви харесва от спортни екипи, обувки, аксесоари.

Много дебело ми идва ако сам поръчам. На моята й харесах един рийбок за 20 паунда ама се губи файдата ако дам още 30 лева отгоре. Цената макар и все още добра става почти нормална.

И не ме прехвърляйте към посредници. Те вземат около 25% отгоре на стока нищо че твърдят, че слагат само 10 лева едни или други по 2 лв на килограм. Не ме карайте да да им разяснявам схемите. Щом не им се връзвам значи не стават. Две стоки (не хора) избиват целите им пощенски разходи. Всичко останало отгоре им идва. Лакома работа българския посредник. Маратонките рийбок са 46 лева (20 паунда), 50 лева ще им дам закръглено, малко ли са (почти 10% отгоре), но не, Бай Ганьо иска да направи големия удар сега и веднага, при това без да работи, а влизайки в някаква ниша, където да използва безпомощността на хората.

ПП. Купуваме примерно трима човека по нещо и ако сте си избрали някои маркови маратонки за около 60 лева ще излязат 67 примерно, което си е много добре, щото в България ще ви обръснат за същите от 100 нагоре.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот Христолов » 18 юни 2013, 07:48

нали имаше по един лев на ден за храна, за какви поръчки и рийбоци говориш :shock:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот Мичо » 18 юни 2013, 15:38

По 40 лева на ден от Волен и готово. :qipbo:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот 8 » 18 юни 2013, 15:45

Айде стига глупости. Търся някой сериозно ако има. Вече почти сигурно намерих едно момиче, но само един ни ми стига. Поне двама да са, а и тя още не е гледала сайта дали нещо ще си хареса, въпреки че каза, че има нужда от маратонки.

Христолов какво те вълнува? Живея с 500 заплата, плащам 400 наем. 100 лева ми е чистия доход. Ако някой някак си оцелява е и при робски труд, примерно 14 часов (и нощен) работен ден. Такава е държавата. Законите не важат, сития на гладния не вярва и т.н. Безполезни дискусии, молби не ми се водят, апел към човешко отношение е глас в пустинята, аз не съм ти вече някой пубертет. Първостепенна грижа ми е да се появи дете и да измисля малко по-голям доход от 100 лева за трима човека на месец. Това е положението. Ако имам някой ден възможност да навредя на работодатели, банки, софиянци и т.н. ще го направя (и правил) без да ми мигне окото. Да умират като кучета.
Рийбока е 46 лева и е хубав. Над 2 пъти по-евтин отколкото в България. Не вземам маратонки за 200 лева, а ако не взема рийбока (дамски е) дори и тук за някакви китайски боклуци от неизвестна марка пак ще дам близка като сума пари.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта

cron