Тютюнопушене - забраната

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Тютюнопушене - забраната

Мнениеот Al » 04 юни 2012, 15:45

Само на открито :qipag: :qipag:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: Тютюнопушене - забраната

Мнениеот G8 » 04 юни 2012, 15:58

То нали знаете, защо не се прави на открито в България? Защото веднага ще се намерят поне 10 човека да дойдат да дават акъл.
:qipbo:

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Тютюнопушене - забраната

Мнениеот bat_jori » 04 юни 2012, 17:42

Stinkata написа:
itsoVIII написа:Чиста дискриминация е тая простотия с тютюнопушенето.

Преди това беше дискриминация да не ме пускат със сина ми в заведение, защото там се пуши, а той няма 18 години...
аз съм любопитен, какво ще стане, ако пушачите се организират и инатливо не си купуват цигари една седмица...

това не е възможно за 1 ден ,ти за седмица
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: Тютюнопушене - забраната

Мнениеот annysy » 04 юни 2012, 22:17

Аз като непушачка съм егоистично доволна от наредбата :mrgreen:
В събота за първи път да излезна някъде на заведение, което е затворено и да не воня на цигари, когато се прибера....кой какво ще да ми говори за вентилации, все си мирише накрая.
Това, което Стинката е писал също...цяла тумба приятели са се изнасяли във външната/открита част на заведението, `щото аз съм решила да си водя с мен детето и не може да се влезе вътре. #-o Супер неудобно се получава, а сега така и така да си димят навън :qipae:

А иначе, че е някак малоумна цялата работа - да...все едно да дадат на всеки от нас по един пистолет или поне възможност да си го купим от всеки магазин и да викат да не се стреля...като е толкова вредно да забранят продажбата ;) ... но какво ще правят хората, работещи в тази сфера, а тези, които гушат най-много :roll:
Изображение

Потребителски аватар
bogdan34
Мнения: 2071
Регистриран на: 22 окт 2007, 08:59

Re: Тютюнопушене - забраната

Мнениеот bogdan34 » 04 юни 2012, 22:18

Съгласен съм с този закон.Приемам го най-смирено.Очаквам сега някой в тази държава да подгони автомобилите с вредни емисии.Ако са толкова принципни колкото и със пушенето,по пътищата ще е песен.

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Тютюнопушене - забраната

Мнениеот Христолов » 04 юни 2012, 22:32

ми те отдавна ги подгониха, с тези цени на горивата :qipag:

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Тютюнопушене - забраната

Мнениеот rafaelis » 05 юни 2012, 07:44

Пушенето на обществени места е вредно :lol:

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Тютюнопушене - забраната

Мнениеот Delija » 05 юни 2012, 09:54

bogdan34 написа:Съгласен съм с този закон.Приемам го най-смирено.Очаквам сега някой в тази държава да подгони автомобилите с вредни емисии.Ако са толкова принципни колкото и със пушенето,по пътищата ще е песен.


Автомобилите "пушат" навън, не по помещенията.

Потребителски аватар
miteto
Мнения: 980
Регистриран на: 03 май 2007, 13:14

Re: Тютюнопушене - забраната

Мнениеот miteto » 05 юни 2012, 10:29

Аз съм против.
ФРГ ЗАВИНАГИ
Изображение

Потребителски аватар
bogdan34
Мнения: 2071
Регистриран на: 22 окт 2007, 08:59

Re: Тютюнопушене - забраната

Мнениеот bogdan34 » 05 юни 2012, 11:08

Delija написа:
bogdan34 написа:Съгласен съм с този закон.Приемам го най-смирено.Очаквам сега някой в тази държава да подгони автомобилите с вредни емисии.Ако са толкова принципни колкото и със пушенето,по пътищата ще е песен.


Автомобилите "пушат" навън, не по помещенията.

Тогава защо ми забраняват да пуша в близост до детски площадки?

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Тютюнопушене - забраната

Мнениеот Delija » 05 юни 2012, 11:34

Заради децата.

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Тютюнопушене - забраната

Мнениеот rafaelis » 05 юни 2012, 13:21

Delija написа:Заради децата.

Дамммм. От петте площадки, за които се сетих набързо, четири са на булевард, а две - на булевард до бензиностанция. Дечковците, играещи там, са на ръст малко над ауспусите - по-близо до тях, отколкото до дима на цигарите. Като добавим и кучетата, разхождащи се свободно, които ровят в пясъчниците и докарват тении (за периодично сменяне на пясъка никой и не е чувал, но то няма и смисъл при тая ситуация) ... каква точно е ползата от непушенето наоколо, не съм съвсем сигурна. Вярно, че все отнякъде се тръгва, ама много им половинчати и избирателни мерките.

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Тютюнопушене - забраната

Мнениеот Al » 05 юни 2012, 13:35

rafaelis написа:
Delija написа:Заради децата.

Дамммм. От петте площадки, за които се сетих набързо, четири са на булевард, а две - на булевард до бензиностанция. Дечковците, играещи там, са на ръст малко над ауспусите - по-близо до тях, отколкото до дима на цигарите. Като добавим и кучетата, разхождащи се свободно, които ровят в пясъчниците и докарват тении (за периодично сменяне на пясъка никой и не е чувал, но то няма и смисъл при тая ситуация) ... каква точно е ползата от непушенето наоколо, не съм съвсем сигурна. Вярно, че все отнякъде се тръгва, ама много им половинчати и избирателни мерките.


А останалите три къде са? :mrgreen:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Тютюнопушене - забраната

Мнениеот rafaelis » 05 юни 2012, 13:42

#-o :mrgreen: Моите сметки като на оня ученик от вица, дето го изпитвали кои са Светите Седмочисленици. Той какво научил, какво недоучил, чупил, чупил пръсти и рекъл "Светите Седмочисленици са следните петима: Сава, Наум и Ангеларий". :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Тютюнопушене - забраната

Мнениеот Delija » 05 юни 2012, 13:45

Аз пък се сещам за доста детски площадки, които са на по-затънтени места. Явно всеки се сеща за това, за което му изнася. :qipap: :qipap:


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта

cron