ИЗБОРИ 2013

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ИЗБОРИ 2013

Мнениеот Delija » 29 май 2013, 11:25

Ще го напиша пак, понеже някои май още не знаят защо беше създадена Атака.

Преди години електоратът на ДПС, след години наред използване от лидерите на ДПС, взе лека-полека да се усеща, че ДПС не мисли толкова за тях, а по-скоро ги използва, за да трупа на техен гръб власт и пари. И тогава се появи този клоун, с неговите анти-турски речи, за да подплаши турчетата, които, разбира се, къде ще потърсят защита от техния "демон" Волен Сидеров ... ??! Как къде, обратно при ..... ДПС. Тя единствена може да им предложи "защита" от нарастващия "национализъм" в България, чийто изразител е "националистът" и "патриот" Волен Сидеров.

Така, че кой чий интереси прокарва, фактите говорят достатъчно добре.


Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ИЗБОРИ 2013

Мнениеот Stinkata » 29 май 2013, 11:33

Значи, това, какъв е Волен с неговата Атака, не променя заигравката на ГЕРБ... Не го слагай от другата страна на везната. Аз лично, бях доста изненада, пускайки си Канал 3, да видя да предават конференция та ГЕРБ със специален гост Ердоган.... И тук не говорим за нормални държавнически отношения със съседите. Говорим за явна подкрепа съм определена партия, при това - различна от ДПС...
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ИЗБОРИ 2013

Мнениеот Delija » 29 май 2013, 11:44

Аз хич не коментирам ГЕРБ, ако не си забелязал. Коментирам единствено циркът, който се разиграва в последните седмици. А ДПС ти е бедна фантазията колко пари е получила от Турция през годините .... и продължава да получава.

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ИЗБОРИ 2013

Мнениеот Мичо » 29 май 2013, 11:45

Този парламент трябва да му се залостят вратите, малко бензинец и.... :qipbo:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: ИЗБОРИ 2013

Мнениеот Христолов » 29 май 2013, 11:54

Delija написа:Аз хич не коментирам ГЕРБ, ако не си забелязал.

о, забелязали сме, и още как :qipap:
А ДПС ти е бедна фантазията колко пари е получила от Турция през годините .... и продължава да получава.
според мен ако е получавала пари, те са били от някакви фанатици. и наскоро са се усетили че на дпс им е през кура за тукашните резаци и затова влязоха в контакт с тиквата и направиха алтернативна партия (на касим дал)

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ИЗБОРИ 2013

Мнениеот Stinkata » 29 май 2013, 11:58

Delija написа:Аз хич....

Глидай сега... Ти репликираш моето писание, че ГЕРБ се заигра с Ердоган с това какви са Атака.... След това започваш да да ме убеждаваш, че ДПС е турска партия и само тя има монопол да е такава...
Изяснявам - моето учудване от турската подкрепа към ГЕРБ, по никакъв начин не премахма определението "турска" към партия ДПС, нито изкарва Волен някакъв страхотен изобличител, хванал ГЕРБ, че ги дават по телевизията...
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ИЗБОРИ 2013

Мнениеот Delija » 29 май 2013, 12:07

Христолов написа:според мен ако е получавала пари, те са били от някакви фанатици.


Ти дори го поставяш под съмнение .... Доган и сие получават пари от Турция още от `70-те и `80-те години, неслучайно Ахмедчо е бил двоен агент - агент както на ДС, така и на турските служби. Има пръст и в доста саботажи и атентати срещу България, той построи паметник на убийците от гара Буново, който и до днес срамно стои ....

Касим Дал е никой, само си играе на политик, силата е в ДПС, там и ще си остане. Останалото са болните приказки на филиала на ДПС - Волен Сидеров.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ИЗБОРИ 2013

Мнениеот Vesela Taneva » 29 май 2013, 12:09

Спипаха вече Орешарски в лъжи. Браво на Томислав Дончев,умен man за жалост един от малкото.Фискалният резерв от 2009 им е в устата на комунистите и на Местан,а той се похарчи за да разплащат тъпите и престъпни сделки на Тройката,щото иначе ни чакаха дела и безумни неустойки.Ма тия наистина смятат ,че сите българе са тъпанари!
С правителство или не ,мисля ,че така нареченият политически елит си заби задника в дъното на падението!Ако е останал някой ,който да не презира голяма част от тях, днес ще го направи!
пп ДПС си е турска направа и винаги ще си остане тяхната пета колона в Б-я.Пари ,избиратели ,всичко за ДПС иде от втората им рОдина!

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: ИЗБОРИ 2013

Мнениеот tridant » 29 май 2013, 12:14

Струва ми се , че Болен си е тяхна креатура от самото начало.Без значение са националистическите лозунги( или други)
Просто с подобни импланти беше пълно политическото пространство в Бг за тия 23 години и затова българския преход се превърна в пълна катастрофа.
Това е основната причина дясното пространство буквално да се разпадне (е , разбира се и ГЕРБ имат принос за това , но те са от същото котило)
Внедряването на импланти си продължава и днес .Протестите от зимата на мига бяха овирусени.Чак едната от формациите призова на изборите хората да не гласуват за тях.
И на кукловодите не им дреме за пол. кариера на Сидеров или който и да е. Когато имат нужда ,просто го привикват ,небрежно , с един пръст и го употребяват както намерят за добре.
Днес беше Сидеров , утре ще е ЯЯ или друг , ако има нужда ще се създадат нови.
Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ИЗБОРИ 2013

Мнениеот drvasko98 » 29 май 2013, 12:15

Vesela Taneva написа:Ма тия наистина смятат ,че сите българе са тъпанари!


И са прави, абсолютни тъпанари сме

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: ИЗБОРИ 2013

Мнениеот Христолов » 29 май 2013, 12:22

[quote="Delija"][/quote]
от две седмици съм в множествен оргазъм да гледам насрани бойковчета като теб :qipbp:

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: ИЗБОРИ 2013

Мнениеот emevev » 29 май 2013, 12:34

Delija написа:Емевев, видя ли какво стана и днес ?? Още ли не виждаш това, че Боленчо обслужва ДПС и БСП ??!

Честита нова тройна коалиция.


Виждам, че Сидеров няма правилен ход според твоите тълкувания: ако спаси кворума (както направи), значи играе с БСП и ДПС, ако не го направи, значи играе с ГЕРБ... :roll:

18-ти път: към днешна дата не симпатизирам на Атака (и не съм техен гласоподавател) и изобщо нямам за лична цел да ги защитавам... Ама безпочвени нападки с/у когото и да е не ме кефят...
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: ИЗБОРИ 2013

Мнениеот Христолов » 29 май 2013, 12:38

Delija написа:[

Продължавай да пишеш, леке, истинско забавление е да те гледам как въртиш, сучеш, отмяташ и заобикаляш.

С осмака се бъзикахме, ама ти се оказа много хлъзгава риба.

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: ИЗБОРИ 2013

Мнениеот sasho_1989 » 29 май 2013, 12:51

681 - 29.05.2013
✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝
Почивай в мир, Родино! :((((((((((((((((
Изображение


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта

cron