ИЗБОРИ 2013

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: ИЗБОРИ 2013

Мнениеот Христолов » 01 юни 2013, 15:50

дейба въртеливата змиорка, много се загрижи за протестите изведнъж. на предишните само се подиграваше и критикуваше недоволните от тиквата.

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: ИЗБОРИ 2013

Мнениеот emevev » 01 юни 2013, 16:24

Всъщност е доста досадно, когато някой предварително си е набелязал добрите и лошите, след което: каквото и да направят първите, е хубаво, респ. каквото и да сторят вторите, е отвратително... (дори, когато си говорим за еднакви действия на двете групички) :roll:
ИзображениеИзображение
1837-1873

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ИЗБОРИ 2013

Мнениеот Delija » 01 юни 2013, 22:07

Христолчо, майка ти да еба циганска (щом ще се псуваме), а ти с голяма охота прие рязания кур в устата си, никъде не видях да си недоволен от това, че пак ДПС се намърда във властта. За пореден път се убеждавам каква жалка отрепка си.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ИЗБОРИ 2013

Мнениеот Delija » 01 юни 2013, 22:09

emevev написа:Всъщност е доста досадно, когато някой предварително си е набелязал добрите и лошите, след което: каквото и да направят първите, е хубаво, респ. каквото и да сторят вторите, е отвратително... (дори, когато си говорим за еднакви действия на двете групички) :roll:


Аз лично добри не виждам в този филм. Моля, не ми вменявай твърдения, които никъде не съм правил.

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: ИЗБОРИ 2013

Мнениеот Христолов » 01 юни 2013, 22:22

Delija написа:Христолчо, майка ти да еба циганска (щом ще се псуваме), а ти с голяма охота прие рязания кур в устата си, никъде не видях да си недоволен от това, че пак ДПС се намърда във властта. За пореден път се убеждавам каква жалка отрепка си.

като изразявам недоволство, казвате че съм пълен хейтър. като си мълча пък излиза че съм съгласен :qipag: бойковчетата съвсем сте озверяли, стигнахте дотам сами да си изтриете фейкбук групата за протеста, та да се вдигне малко шум около нея :qipbj:

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: ИЗБОРИ 2013

Мнениеот emevev » 01 юни 2013, 23:01

Delija написа:
emevev написа:Всъщност е доста досадно, когато някой предварително си е набелязал добрите и лошите, след което: каквото и да направят първите, е хубаво, респ. каквото и да сторят вторите, е отвратително... (дори, когато си говорим за еднакви действия на двете групички) :roll:


Аз лично добри не виждам в този филм. Моля, не ми вменявай твърдения, които никъде не съм правил.


Ми де да знам.... просто ми прави впечатление, че не съзираш ни едно лошо действие на едните, а всичко, което предприемат останалите, е лошо и пошло...

Записите с Вальо Танов и Мишо Бирата са недопустими за хора на такива нива във властта... Фактът, че една и съща фирма спечели всички търгове за лотовете на магистралата също е безумен... (изобщо не пиша за недоказани или спорни моменти, като еврофондове, енергийни далавери, арести, контрабанда и др.)
ИзображениеИзображение
1837-1873

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ИЗБОРИ 2013

Мнениеот Delija » 01 юни 2013, 23:05

Продължаваш, Христолчо, да ме набъркваш сред хора, с които нямам нищо общо. Аз нямам личен фейсбук, още по-малко пък бих участвал в нечии малоумни групи. Не бях на онези протести, не бих отишъл и на тези.

Относно онези протести, понеже виждам, че се спекулира с мнението ми - аз лично нямах нищо против истинските протести. Тези които бяха срещу цените на тока и към това правителството на ГЕРБ да бъде притиснато да вземе мерки срещу енергийните монополи. Това бяха истинските граждански протести. Другото беше политизация на гражданското недоволство, посредством платени провокатори и целта беше да бъде използван народа за обслужване на нечии политически интереси. Ето срещу това плюех тогава аз.

И за съжаление се оказах прав. БСП и ДПС постигнаха целта си - използваха народния протест, за да постигнат политическите си цели.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ИЗБОРИ 2013

Мнениеот Delija » 01 юни 2013, 23:11

emevev написа:
Ми де да знам.... просто ми прави впечатление, че не съзираш ни едно лошо действие на едните, а всичко, което предприемат останалите, е лошо и пошло...

Записите с Вальо Танов и Мишо Бирата са недопустими за хора на такива нива във властта... Фактът, че една и съща фирма спечели всички търгове за лотовете на магистралата също е безумен... (изобщо не пиша за недоказани или спорни моменти, като еврофондове, енергийни далавери, арести, контрабанда и др.)


Аз не коментирах тук и това, че Румен Петков като вътрешен министър си пиеше кафето с т.нар. Братя Галеви ..... хайде сега ме изкарайте и симпатизант на тройната коалиция БСП-ДПС-НДСВ ..... а относно търговете, по време на тройната коалиция пък все един друг обръч от фирми печелеше търговете, това също не съм го коментирал тук ..... ето ти още едно доказателство, че преди да стана "бойковче", бях "тройковче". :qipag: :qipag: Ама, че съм фурнаджийска лопата. :qipbp: :qipbp:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ИЗБОРИ 2013

Мнениеот 8 » 02 юни 2013, 04:32

Al написа:Това ви е една от основните заблуди/грешки. Генерализирате, обобщавате, слагате всичко в един кюп. А това просто не е така. И го знаеш.

Не само си прав, а си нямаш на идея колко по-напред са нещата. Това не просто не е обобщаващо зло, а има и добри страни, но като цяло е и положително в един по-напреднал дебат ако водим за политика и иконимика (не на ниво "как да се оправим", а на ниво "ако сме добре как да бъдем сред най-добрите").
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: ИЗБОРИ 2013

Мнениеот emevev » 02 юни 2013, 06:13

Delija написа:
Аз не коментирах тук и това, че Румен Петков като вътрешен министър си пиеше кафето с т.нар. Братя Галеви ..... хайде сега ме изкарайте и симпатизант на тройната коалиция БСП-ДПС-НДСВ ..... а относно търговете, по време на тройната коалиция пък все един друг обръч от фирми печелеше търговете, това също не съм го коментирал тук ..... ето ти още едно доказателство, че преди да стана "бойковче", бях "тройковче". :qipag: :qipag: Ама, че съм фурнаджийска лопата. :qipbp: :qipbp:


Това ми е мисълта: конспирацията не е чак толкова гигантска - просто всяка групичка с еднакви икономически интереси си обособява съответно партия и основната й работа по избори е да зарибява гласоподаватели... Която излъже най-много хора, "обира плодовете" на добрата си работа и респ. бива възнаградена за това с възможността да разпределя на еврофондове и да възлага държавни поръчки... По време на съответния си мандат пък основната дейност се измества в/у подхвърляне на залъгалки из медиите и насочване на общественото внимание към странични теми (далеч от гореспоменатите облаги) ;) Нищо друго не се случва в последните 10-ина години, а такава е и тенденцията за следващите години... :roll:
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ИЗБОРИ 2013

Мнениеот Vesela Taneva » 02 юни 2013, 12:39

Новина от в.Монитор:"Цените на тока няма да се намаляват,но новото правителство ще прави възможното да не се повишават" :wink:
100% възможното ще се окаже ...невъзможно!
Орешарски:"Трябва и ще строим Белене"
С този лаф май започва да се изяснява "Мъглявината Андромеда" и защо тия се тикаха с всички средства да дойдат на власт.Какво значи за тях някакъв Референдум и това че ще заборчат Б-я с милиарди!!Който трябва ,трябва да е доволен
Прочетох какво е написала Соня Култуклиева във фейсбук ,че това правителство подобно на правителството на Беров е на Мултигруп.Не знам дали е истина ,но анализа и на Цецко Василев е точен
8 написа:
Весито е още малко момиче. Симпатично и надъхано, но доста далеч от реалността.

Оооо 8,стар галант такъв! :qipah:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ИЗБОРИ 2013

Мнениеот Delija » 02 юни 2013, 16:42

Белене, че ще се строи, е ясно. Там са намесени огромни пари, БСП има ангажименти, които трябва да си изпълни, затова и беше зорът с тоя малоумен референдум, загробил милиони държавни пари ..... сметката я плащаме ние. А не ми се мисли и колко пари ще се окрадат около самото строене, отделен въпрос е и дали наистина е необходима тая втора АЕЦ. И дано не се окажат прави някои хора ....


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта

cron