НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Stinkata » 07 мар 2017, 17:10

К'во става тука, бре? :qipaz: :qipaz: :qipaz:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Blue » 07 мар 2017, 19:58

Delija написа:Не съм станал дилър на автомобили, но мисля да продавам досегашната си и рекох да пробвам, може да я прелъжа да даде някой лев отгоре, все пак сме стари съфорумци. :mrgreen: :mrgreen: Но проблемът е, че не е френска, а Бети само такива каруци търкаля ..... :? :?

Ами след като харесва и намира това което й е нужно във френските коли, защо да ги сменява?
А ти за какъв автомобил пишеш, че продаваш?Преди време не беше ли писал, че СКГТ ползваш, по-точно метрото!?

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Delija » 08 мар 2017, 18:29

СКГТ ползвам чат-пат, преди години повече ползвах. Иначе не знам какво съм писал, надали е било скоро. :mrgreen: :mrgreen:

За колата се ебавам - не я продавам все още. Сигурно ще дойде и това някой ден де. :qipae:

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Al » 09 мар 2017, 20:21

Я, живот. :shock:

По темата - електронни книги НЕ чета.
Френски коли не карам (от 16 години).
И аз искам нова кола.
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Ich_Will_ » 11 мар 2017, 21:45

Споделям веднага... Във вторник дарих кръв за пръв път през живота си. Резултатите след това са следните:
1. Внезапно прилошаване, в следствие на което седях повече от другите хора на стола. По едно време лежах в поза краката хоризонтално, а останалата част от тялото под наклон с главата надолу.
2. Криво-ляво се прибрах вкъщи, но малко преди шест вечерта се спъвам и падам в гаража.
3. На следващия ден между 10 и 11 часа сутринта внезапно ми се завива свят и едва не се блъснах в рафта зад мен.
4. Час-два по-късно, както си седя на малката стълба, се подхлъзвам и едва не падам.
5. Апетитът ми внезапно излетя и още не се е върнал :qipag:
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
betina_bambina
Мнения: 4660
Регистриран на: 20 мар 2005, 20:51
Местоположение: кривата нива

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот betina_bambina » 12 мар 2017, 11:04

А представяш ли си как едно време сред лекарите е било разпространена практика да лекуват като вземат кръв на болните?!

@ Дели, ти Ауди ли имаше? Или се бъркам...

@ Ал, какво ще кажеш за една Тесла?
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Al » 15 мар 2017, 18:26

Че аз направо си припадам като ми взимат кръв... :qipbj:

Бети: Аз нещо по-реалистично си представях...
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Ich_Will_ » 16 мар 2017, 23:02

Ал, дано не се подиграваш. Наистина не бях на себе си след кръводаряването първите няколко дни. Нещата си дойдоха на мястото, но за съжаление сега паметта ми пострада. Не е нормално човек на моята възраст да забравя какво е вършил преди няколко секунди :qipag:
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Delija » 17 мар 2017, 22:32

Ich_Will_ написа:
2. Криво-ляво се прибрах вкъщи, но малко преди шест вечерта се спъвам и падам в гаража.


Ти в гараж ли живееш ?? :mrgreen: :mrgreen:

betina_bambina написа:@ Дели, ти Ауди ли имаше? Или се бъркам...


Бъркаш се .....

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Delija » 17 мар 2017, 22:33

Ich_Will_ написа:Ал, дано не се подиграваш. Наистина не бях на себе си след кръводаряването първите няколко дни. Нещата си дойдоха на мястото, но за съжаление сега паметта ми пострада. Не е нормално човек на моята възраст да забравя какво е вършил преди няколко секунди :qipag:


Тъкмо ще забравиш резилите на Джокович от последните месеци ..... че хич не си е за помнене.

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Ich_Will_ » 17 мар 2017, 23:56

Дели, за къщи с гараж не си ли чувал?
И още нещо за кръводаряването: до последно не бях сигурна дали да се запиша. Исках, но за съжаление в седмицата, когато се появи списъкът с имената ни бях настинала и не знаех дали ще оздравея до датата. Реших в последния момент да сложа кръстче на името си, все пак до датата имаше цели 5 дена. В крайна сметка оздравях до тогава, но не помислих за евентуалните последствия след кръводаряването. Следващият път трябва да ям и да пия повече.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Delija » 18 мар 2017, 00:52

Така е, преди кръводаряване трябва много да пиеш и ядеш, като мечка преди зимен сън ...... лично на мен от кръводаряване никога не ми е прилошавало, виж, от пиене ...... доста пъти. :mrgreen: :mrgreen:

п.п.: всъщност, като се замисля ...... май никога не съм кръводарявал. :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Al » 18 мар 2017, 20:08

Не бе, не се бъзикам. Припадал съм и при обикновено взимане на кръв - 2-3 епруветчици, камо ли при кръводаряване (2 пъти съм го правил досега).

ПП: Скоро стават 2 седмици откакто за последно ми беше зле от (много) пиене. Оттогава не съм поглеждал бутилка и на витрина... :qipap:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Ich_Will_ » 19 мар 2017, 20:34

А аз какво да кажа? От месеци не съм поглеждала алкохол, а даже последният път не ми стана лошо от пиене :qipag:
Ал, малко ми е странно, че припадаш от кръв при положение, че си дарявал вече два пъти. Да нямаш някакъв здравословен проблем?
Интересното е, че обикновено боцват пръста преди самото кръводаряване. Явно германците действат по друг начин или поне тези, които провеждаха процедурата и в крайна сметка ми взеха проба от... ухото :qipap: Не болеше, но ми беше супер странно.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Al » 19 мар 2017, 22:36

Аз не припадам всеки път. Дарявал съм, защото се налагаше за операции на роднини. Доброволно не. И за мен отварят прозорци, пръскат ме с вода и подобни. :qipag:

Ми не - здрав съм.

Много поздрави на немците. :wink:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта

cron