НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Stinkata » 18 дек 2009, 07:31

Аз в работата съм на интернет телефония и понеже говоря предимно с колегите от другите магазини, които ползват същия доставчик и ни е безплатно, почти не правим повече от лев - два сметка + 5лв. абонамент. На Глобул съм на Смарт груп - имам много безплатни минути към 12 номера от които 3 могат да са в зона 1 на международни разговори, останалите - от мрежата на Глобул. И там много рядко ми се налага да говоря с номера, извън групата. Сметката си я контролирам в My Globul и до сега не съм имал грижи....
Ето ти БТК:
http://www.vivacom.bg/bg/residential/pr ... ces/index/
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот rafaelis » 18 дек 2009, 11:10

Ich_Will_, че подписах, подписах, но вчера бях в настроение, та мисля, вече не са толкова щастливи от тоя факт.

Чакам да си чуя 10 минутната реч някъде в бокса, не успяха да ме прекъснат нито един път. :qipag: После ми се обаждаха четири пъти, дискусията продължава и търпи развитие. :qipap:


За домашния телефон - в момента БТК има една прилична промоция - 30 лева нет и телефон, нетът е с прилична скорост, а телефонът влючва 3600 (три хиляди и шестстотин) минути разговори с цяла България, Европа, Щатите и Канада. Като в Щатите и Канада може да се говори безплатно (в смисъл, в рамките на тия минути) със стационарни и с мобилни телефони, а в Европа и България, само със стационарни.

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Al » 18 дек 2009, 13:35

rafaelis написа:За домашния телефон - в момента БТК има една прилична промоция - 30 лева нет и телефон, нетът е с прилична скорост, а телефонът влючва 3600 (три хиляди и шестстотин) минути разговори с цяла България, Европа, Щатите и Канада. Като в Щатите и Канада може да се говори безплатно (в смисъл, в рамките на тия минути) със стационарни и с мобилни телефони, а в Европа и България, само със стационарни.


Аз съм на това чудо. Скоростта на интернета зависи и от линията вкъщо. Имам късмет - моята била много добра и интернета ми е по-бърз от обявения. Така ми обясниха от Виваком (какво е БТК :roll: ). :qipae:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот rafaelis » 18 дек 2009, 13:39

Al написа:(какво е БТК :roll: ). :qipae:


:mrgreen:

Да, не е лошо човек да е наблизо до поща (връзката е по-добра) и не е лошо да познава телефонния техник :qipag: , който да му смени телефонния кабел с читав, защото и това има значение. :wink:

Иначе, открих това готиничко тестче, което може да покаже във всеки един момент дали скоростта отговаря на обявената :arrow:

http://www.speedtest.net/

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Stinkata » 18 дек 2009, 14:30

Този тест го коментирахме с Ани.... Обаче, при повечето доставчици, "Скоростите са достижими, но не гарантирани....".
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Ich_Will_ » 30 дек 2009, 17:06

Има ли абонати на Кейбълтел тук? :roll:
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Stinkata » 30 дек 2009, 17:08

Аз.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Al » 30 дек 2009, 17:34

Stinkata написа:Аз.


+1
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Ich_Will_ » 30 дек 2009, 19:03

Недоволни има ли от този оператор? Или съм само аз?
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Stinkata » 31 дек 2009, 09:04

Аз нямам оплаквания. Освен това нали ги купиха, заедно с Евроком - след нова година ще има промени, които може и да са към добро. Та не ти остават много възможности за избор. Освен Булсатком и ITV партнер...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Al » 31 дек 2009, 16:38

У нас сигнала е чудесен, нямам проблеми с тях и имат почти всички програми, които ми трябват. :qipaz:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот svo » 05 яну 2010, 12:17

имат трънки. Нямат програмата с испанското и италианското първенства :qipaq: :qipaq: :qipaq: И бетеве цинема нямат :qipag: :qipag: :qipag:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Al » 05 яну 2010, 13:21

svo написа:имат трънки. Нямат програмата с испанското и италианското първенства :qipaq: :qipaq: :qipaq: И бетеве цинема нямат :qipag: :qipag: :qipag:


Al написа:У нас сигнала е чудесен, нямам проблеми с тях и имат почти всички програми, които ми трябват.


Чети бре, туй е индивидуално нещо. :qipab:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Ich_Will_ » 05 яну 2010, 13:43

svo написа:имат трънки. Нямат програмата с испанското и италианското първенства :qipaq: :qipaq: :qipaq: И бетеве цинема нямат :qipag: :qipag: :qipag:


Имаха такава, но незнайно защо я премахната. А БеТеВе Ценема по-добре да не я включват. И без това е глупав канал.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот vill_1 » 05 яну 2010, 13:47

Кога по Кейбълтела е имало ТВ+,девойче???
Изображение


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта

cron