НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот G8 » 07 окт 2009, 21:07

:qipag: Мерси за безплатното обучение. :qipap:
:qipaz:

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот rafaelis » 08 окт 2009, 08:33

Моля, моля, пак заповядай, покрай цялата работа аз инкасирах по-голямата полза. Приела бях по подразбиране, че последното ми подарено нещо е тоалетна вода и се чудех защо такъв силен аромат има, но пак си капвах количеството като за тоалетна вода. Вчера се сетих да погледна, пише Eau de Parfum. :qipag:

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот annysy » 08 окт 2009, 20:31

Тъй - далаверка за вадене на снимки (идейката взета от бгмама, дето Цецо се бъзика :qipag: ама цяла тема спретнаха там по въпроса). http://www.photobox.co.uk
50 снимки за 1.99 £ 6/4.5 инча плаща се само доставката ;)

Сайта е за фото услуги, освен снимки може да си поръчате тетрадки със снимка на корицата, календари и т.н.
Врътката със снимките е когато някой те покани да станеш член на сайта получаваш 50 безплатни снимки, а в същото време и канещият получава 50 за себе си, когато ти направиш своята поръчка. Нещо като пирамида :qipag: колкото повече хора поканиш, толкова повече по 50 снимки аванта за теб има ;) Срок за възползване от поканата = поръчване на безплатните снимки 30 дни. До 30 минути след поръчка , може да се влезе в поръчката и да се направят промени! Доставят се по пощата в рамките на 3-4 дни. По принцип трябва да ги пускат в пощенската кутия, но зависи от пощенския клон, някои карат хората да ходят да си ги вземат от там.

Който иска да пише мейл и да му пратя покана, да видя дали това ще успея да направя, иначе с поръчката се оправих без проблем. :qipbp:
Изображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот rafaelis » 16 окт 2009, 19:51

Ани някъде нещо беше писала за Yahoo преди време. Как са ви пощите, ако са яховски? Преработили са си сайта и нещата са под всякаква критика, поне при мен. Няма значение колко е мощен компът. И на доста мощен такъв бави и бави и бави, и зарежда трудно, и отваря трудно. :qipbl:

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот annysy » 16 окт 2009, 20:03

А Рафаелис, аз онази в Яхото не си я помня #-o сума време не бях влизала там, после май регистрирах нов акаунт, заради месенджера, ама ми писна и затрих всичко, сега съм си на нашенското абвЪ. Яхото не искаше да ми зарежда статиите по едно време.
Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Stinkata » 16 окт 2009, 20:34

На Yahoo са оставили възможност и за класическия изглед, но в сравнение с абв, си действа по-бавно...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Blue » 16 окт 2009, 22:56

Stinkata написа:На Yahoo са оставили възможност и за класическия изглед...
:qipay: Аз го ползвам с класически изглед и нямам никакви проблеми :qipad:

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот rafaelis » 27 окт 2009, 13:01

Преглеждайте внимателно сметките си, след като преподновите договорите си с някой от мобилните оператори. Договорът е такъв, какъвто сте го поискали, но служителят, който ви обслужва в магазина, по своя преценка добавя някоя услуга за около пет десет лева (реших, че е уж случайно, но не и при три случая в рамките на дни), която не сте искали. Ако мине, мине. Няма я в договора ви, а и дори може да не знаете за нея, та поне да я ползвате. :qipbl:

Нещата се оправят с жалба в нета, що се отнася до Мобилтел и ходене до офис, що се отнася до Глобул.

За да съм честна, мобилтелци минути след жалбата попитаха как да ме намерят за отговор. Има опции по телефон, по мейл. Пожелах по телефон, но не бях чула обаждането и малко след това ми бяха пуснали мейл, в който се извиняваха и ми предоставяха месец без някаква си такса.

Глобулци ме разкараха до магазина и не намериха за необходимо да се извинят. :twisted:

И за да не пропуснем Виваком :arrow:

http://bnt.bg/bg/productions/89/edition ... omvri_2009

Тази, която е дала писмено становище от БТК и отговаря на Снежана ме вбеси. Такова нахалство, че няма накъде. Тия не са мръднали от времето, от времето ... от времето, когато потърсих връзки с общественоста им, за да се оплача и някакъв тиквеник ми отговори - "връзки с обществеността" не разговаря с клиенти. :shock: :qipaq:

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Ich_Will_ » 27 окт 2009, 13:47

Понеже съм на ваучер и трябваше да отида да си го регистрирам, от Глобул ме питаха дали искам да се прехвърля на сметка, но аз им отказах категорично и с цялото си нахалство ме питат "Защо?" :qipbl: Може и да съм си въобразявала, но според мен се опитваха да ме накарат да мина на сметка, но няма да мине номерът.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот annysy » 28 окт 2009, 10:11

Рафаелис е права, същото ни се случи с Мобилтел-а. Щерката я прехвърлихме преди няколко месеца на сметка, взехме тел, попълнихме документи, бая ни убеждаваха да е на висока такса, че щяла да говори с 6 човека незнам си колко минути, бля-бля...но не се поддадохме. Казаха и, че като нов абонат има право на 1 месец разговор безплатно с 1 номер, дори не помним избра или не такъв, че с програма 100 мин към 3ма си е идеално, то хлапетата са се навързали едно към друго и нп. Та служителката ни каза, че втория месец, ако искаме пак да ползва услугата безплатен разговор за 4 или 5 лв на месец да се обадим в офиса. Решихме, че не искаме, но на 2рия месец сметката и идва ок 15 лв, а тя почти не говори или говори все с тия, с които са навързани за безплатни разговори :shock: ..следващ месец пак така, накрая намерих някаква фактура и се зазяпах къде какво пише...4.90 лв разговор с 1 приятел! да, само дето никога не го е ползвала #-o , директно в офиса и някаква молба попълвах, та да видим този месец какво ще измислят.

Най па ме дразни онзи дребен шрифт по разни договори или реклами, дето човек тр лупа да си носи, за да го прочете. :qipaq:
Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Stinkata » 28 окт 2009, 10:41

На сестра ми още първия месец и бяха набили тези 4,90 за неограничени разговори към един номер и съответно, втория месец бяха подновили услугата... Ама като не слуша....
Аз съм си направил регистрация в My Globul и си следя сметката... Засега няма ядове, ама де да видим...
ИзображениеИзображение


Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот rafaelis » 01 дек 2009, 13:13

Ще съм благодарна, ако някой сподели впечатления от собствената си МP3 или МP4, съответно и марка, и модел.
Търся нещо читаво за подарък, което да не ходи пет пъти на ремонт в гаранционния срок. :qipbl:

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот G8 » 01 дек 2009, 15:21

iPod :roll:

Потребителски аватар
Pepi Petrov
Мнения: 2648
Регистриран на: 08 яну 2007, 17:14
Местоположение: София
Контакти:

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Pepi Petrov » 01 дек 2009, 15:33

G8 написа:iPod :roll:


:qipay:
Изображение
ЦСКА


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта