НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Ich_Will_ » 26 мар 2017, 13:38

Ама че късмет извадих с обедните почивки тази седмица. Във фирмата, която работя, те са абсолютно задължителни всеки работник излиза когато си поиска. Понеже сме доста персонал, с дадени колеги се засичам максимум веднъж седмично. Тази седмица засякох американския си колега "само" четири пъти, а този от отдел електротехника "само" три пъти. И всеки път единият е вътре, а другият пристига 10-15 минути след мен :qipag:
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Мичо » 08 апр 2017, 13:17

Аз в казармата три пъти давах кръв, имаше по 5 дни отпуска, немаше начин. :?
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Ich_Will_ » 09 апр 2017, 11:22

Не знам как е било навремето в казармата, не съм била там, но в моя случай след даряването на кръв правиш 30 минути почивка и после се връщаш на работа :qipae: Аз донякъде изкарах късмет, защото бях първа смяна и дарявах следобед :qipaf: На следващия ден обаче си бачках, макар и със световъртеж.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Al » 09 апр 2017, 11:51

Капиталистически изедници. Тук като дариш кръв и ти дават свободен ден (в който даряваш).
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Ich_Will_ » 09 апр 2017, 17:35

Аз не дарявах кръв, за да мога да почивам после. Е, дори и да бях втора смяна, едва ли щях да издържа до края на работния ден в това състояние, поне си се възстановявах вкъщи, макар и 2-3 часа след като се прибрах се подхлъзнах и паднах :qipag: Обаче някак си на магия се прибрах пеш(живея на 15-20 минути от работното си място). Очаквах да се пребия още по път, но издържах някак си. Имам някакъв вроден талант да се предпазвам от по-сериозни наранявания. Преди близо година една дъска се стоварва върху челюстта ми и тръгнах да падам по стълбите. И до ден днешен не знам как успях да се задържа да не падна и да не си счупя кръста, пък после да влизам в болница. Освен това по чудо не си счупих зъб. Да, част от такъв падна, но после ходих на зъболекар и ми слагаха пломба.
Споделям и един голям куриоз - въпреки че дарих кръв, все още не си знам кръвната група :qipag: Смътно видях докторът да записва една кръгла нула, но не мога да твърдя със сигурност, че това е моята кръвна група. Все още чакам резултати и евентуално кръводарителска карта, в която ще са вписани данните ми.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Мичо » 13 апр 2017, 15:43

:qipag: :qipag: :qipag:

Аз първия път като се прибрах отпуск след даване на кръв, пих две бири и ме занесоха до нас. Просто се катурнах. :o
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Delija » 15 апр 2017, 20:19

Мичо написа: пих две бири и ме занесоха до нас. Просто се катурнах. :o


Е, ти толкова си можеш, 2 бири и си долу ....... не се и учудвам. :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Ich_Will_ » 16 апр 2017, 14:23

Мичкин, то си има срок, в който не трябва да пиеш алкохол след даряването на кръв. Ако не си го спазил, нищо чудно, че си се катурнал :qipag:
Аз вчера си получих кръводарителската карта и вече си знам кръвната група :qipaf:
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Мичо » 17 апр 2017, 08:54

Вярно, че не трябва ама пустата му жажда... :qipag: :qipag: :qipap: :qipap: :qipap:

Гледай кво нещо, заговорихме се за кръв и в сряда ми се налага да давам. :qipbl:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Христолов » 19 апр 2017, 22:27

Ти си дърт вече, сигурно ще я изхвърлят като негодна.

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Мичо » 27 апр 2017, 09:33

Христолка, жив ли си бе. :qipbl: :qipap: :qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Христолов » 27 апр 2017, 16:05

Жив че и здрав на всичкото отгоре :xmas7:

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Al » 28 апр 2017, 14:23

Радвам Краев се Краев, че Краев си Краев жив Краев и Краев здрав Краев.

:qipaz: :qipaz:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Мичо » 01 май 2017, 12:59

:qipap: Алф, мръдна ли, кви са тия скоропоговорки? :qipbl:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Al » 01 май 2017, 17:01

Не бе, просто му се зарадвах на Христолката. Някакво носталгично ми стана. :qipaz:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта

cron