НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот G8 » 01 дек 2009, 15:40

Мдам. Моя е на 2-3 години вече и не съм имал никога проблеми с него.
Иначе сега тея дето са ги пуснали са много по-добри и много повече място имат.
Само дето са скъпички. :?

Потребителски аватар
Pepi Petrov
Мнения: 2648
Регистриран на: 08 яну 2007, 17:14
Местоположение: София
Контакти:

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Pepi Petrov » 01 дек 2009, 15:52

Няма и как да бъде иначе.., хубавото обикновено е скъпо.
Изображение
ЦСКА

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот rafaelis » 02 дек 2009, 14:58

Благодарско ви :qipab:. Добре, че попитах. Точно това не се сетих :roll: , а така ми спестихте доста време. :qipab:

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот annysy » 03 дек 2009, 22:35

Рафаелис, за миналата или по-меналата Коледа на нашата взехме, та вече месеци наред отлежава някъде, меракът и мина за отрицателно време, че нали в телефона вече всичко имат, друго не им трябва. Ама нали си познавам стоката :qipag: взех евтинийка FХ-75, всичко му е 6, тр да се конвентират обаче клипчетата, които се качват.
Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Stinkata » 13 дек 2009, 00:51

На съседа ми по магазин, който продава GSM- и, вече две жени му се оплакват,че когато отишли в офис на М-Тел, за да си регистрират предплатените карти, там им заявили, че от 01.01.2010 се прекратява ползването на такива карти и ги придумали да минат на абонамент.... Даже забравили и да им предложат някакво евтино телефонче.... Еба ти безобразието!!!
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот rafaelis » 17 дек 2009, 09:19

За айподчето, благодарско още веднъж, идеята вече е осъществена. :qipbo:

За това, което си писал, Стинка, потвърждавам. Имах предплатена карта. Телефонът ми вършеше работа само за входящи повиквания и един ваучер ми стигаше за колкото време важи - дори за година. :qipap: Имам си други телефони, от които звъня.

И да, при регистрирането на картата ми беше обяснено (мисля, че магазин на Handy, ако това, което виждам, е вярната касова бележка), че повече няма предплатени карти и ваучери и единствената възможност е да мина на договор.
При второ запитване на същото място отговорът беше същият.
Понеже телефонът ми е необходим и го знаят много хора, сключих договор. :qipbl:

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот svo » 17 дек 2009, 10:45

необходима е регистрация на притежателя на картата, а не сключването на договор :qipad: Всички оператори, обаче, се правят на ощипани :qipbl: :qipbl: :qipbl:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Stinkata » 17 дек 2009, 11:17

Аз регистрирах картата на сина ми в Германос и нямах такива проблеми...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Al » 17 дек 2009, 12:34

И аз мога да потвърдя за човек в МТел, който си регистрира картата за секунди и тва беше...
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот G8 » 17 дек 2009, 12:41

Имам една Прима, която трябва да я регистрирам...какво ще ми е нужно?

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Al » 17 дек 2009, 12:43

G8 написа:Имам една Прима, която трябва да я регистрирам...какво ще ми е нужно?


Лична карта.
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот G8 » 17 дек 2009, 12:44

Лична карта, ама аз не я ползвам.
Може ли да я регистрирам на мое име? :roll:

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Al » 17 дек 2009, 13:18

G8 написа:Лична карта, ама аз не я ползвам.
Може ли да я регистрирам на мое име? :roll:


Можеш, ама после като ползвателя отвлече някого, ще търсят теб. :mrgreen:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Ich_Will_ » 17 дек 2009, 13:59

rafaelis, опитали са се да те примамят да минеш на абонаментен план и успяха :qipbl: Аз си регистрирах моята карта в Германос, но изхабих доста нерви и цели 4 пъти ми казваха, че нямат интернет. Слава Богу, тази мъка мина. Да свършва глупавата им игра Големия кеш, че ми писна вече :qipaq: То не бяха 25 мини купъра(хубавото беше, че не трябваше да изпращаш SMS, а само като презаредиш кредита си, тогава си в играта), не бяха 100 мерцедеса, а сега и това :qipag: Догодина сигурно 200 BMW-та ще предлагат, като цената на 1 SMS ще е 2.40 :qipag:
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот annysy » 17 дек 2009, 21:46

Al написа:
G8 написа:Лична карта, ама аз не я ползвам.
Може ли да я регистрирам на мое име? :roll:


Можеш, ама после като ползвателя отвлече някого, ще търсят теб. :mrgreen:

А ако ползвателят отвлече теб ще е 2 в 1 :qipag:

В тия вериги се чудят как да омотаят човек с договор. Ние с мъжО сме на Фит програмата на МТЕЛ, ама преди месец договорът на 1ния тел изтече и в Хенди сключих уж нов - имам докИменти, те са на мъжО на името, ама си му знам данните, позни физиономии в града и нямах проблем да не е там и да се сключи договор за 1 год продължение...сега и моят договор изтече и отивам в офис на МТел да искам подновяване, като обяснявам, че двата телефона се водят на негово име (нямах в себе си лична карта, като сключвахме миналата година, та тогава не ми дадоха възможност да е на мое име :qipag: ), гледа момичето на монитора и ми казва как минали месец съм сключила договор 2 годишен!! на този номер, на който сега искам да е :shock: аз се пуля и обеснявам, че не е възможно, защото срокът не беше изтекъл и как съм сигурна, че на другия номер съм сключила 1ногодишен договор...накрая цъка, цъка насам-натам и ме увери, че нп и е подновила само за 1 год и двата номера....точно ако мине - мине..за Германос /Глобул ми обясняваха приятели как договор за домашен телефон сключен за 1 год, ако на следващата на определена дата не отидеш да го подновиш, автоматично минава за следващи 2 години.

И като сме тръгнали да говорим за телефони, мн ме е яд как плащам за домашен 15-16 лв и говоря за не повече от лев-два, а понякога само такса хваща, че съм имала някакви 50 минути към дадения тарифен план. Мисля, че е 12 лв, но с ДДСто е 14 лв таксата.
Някой наясно ли е на каква по-ниска такса мога да мина, миналия месец бях в офиса им, но ме бяха светнали, че чакат оферти за декември нови и нищо интересно нямало за сега...искам ниска такса и ...абе ддз едва ли правя повече от 10-20 градски разговора на месец + 5-10 до Швейцария. Гледах тарифите на МТела за тези по 5 лв май беше, но разговорите с Швейцария ми ги таксуват прекалено скъпо и не си струва.
Някой сменил ли е родното БТК с нещо по-изгодно?
Изображение


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 39 госта

cron