Компютърни Технологии, Новаторства и GSM-и

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: Компютърни Технологии, Новаторства и GSM-и

Мнениеот itsoVIII » 12 дек 2010, 00:02

Браво - отличен избор. Аз имам и Нокиа, и Самсунг, но при по-ниските температури батерията на Нокията бързичко си отива, докато Самсунга по-държи :lol:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Компютърни Технологии, Новаторства и GSM-и

Мнениеот Delija » 12 дек 2010, 00:28

:qipap: Това, децата, Ани, са си ебало майката, само дрънчат за пари, истински ад. :qipbl: Вместо с мъжа ти да си вземете за празниците, примерно, една бутилка Дюърс Сигнъчър или Дом Периньон, вие хвърляте парите за някаква кутийка, дето след два дена ще му е омръзнала на глезеното лапе и ще иска нещо друго. :qipaq: :qipaq: Дечурлигата са като прахосмукачка, само дето не смучат прах, ами пари. Цял живот те цицат по един или друг начин, па не знам...... някои викат, че били радост. Ебати радостта, в първите години им бършеш лайната, после само знаят "Дай, дай, дай...." :qipaq: :qipaq:

Потребителски аватар
betina_bambina
Мнения: 4660
Регистриран на: 20 мар 2005, 20:51
Местоположение: кривата нива

Re: Компютърни Технологии, Новаторства и GSM-и

Мнениеот betina_bambina » 12 дек 2010, 00:32

:shock: Дели, ти ме шокира!
Изображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Компютърни Технологии, Новаторства и GSM-и

Мнениеот Delija » 12 дек 2010, 00:37

:qipag: Еми така е, еба го. Като имаш дете, ще видиш. НЕма да дойде да каже "Мамо, имаш ли нужда от нещо да ти помогна", "Мамо, обичам те" или дори едно просто "Мамо, как си", ами ще грачи "Искам това", "Искам онова"... :qipag: :qipag:
Аз бях същия, между другото :qipag: , исках всичко - като почнеш от електрическите влакчета "мейд ин Ге-Де-Ре", та стигнеш до шоколадовите яйца в Кореком-а. :qipbl: Да се еба и в малоумното дете. :qipaq: :qipap:

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Компютърни Технологии, Новаторства и GSM-и

Мнениеот vill_1 » 12 дек 2010, 01:49

Ама ние всички сме деца..............на майката Земя!
Изображение

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: Компютърни Технологии, Новаторства и GSM-и

Мнениеот annysy » 12 дек 2010, 13:00

:qipaz: Мерси, Ице - надявам се и да е наред телефонът и батерията и всичко, че не ми се занимава с ремонти :?
Бети, не само теб :mrgreen:
:qipap: Дели, 1 - детето пари не е искало, събира си от закуските, даже щеше и да черпи за тел, ама я накарах да си плати и 2 от таксите, че да не се набутвам аз после :qipag:
2. Разлика м/у ДонПириньон или домашното вино на Бай Незнамкойси едва ли ще направя голяма и без това вкъщи с вино повече се готви, отколкото се пие, другия алкохол отлежава, ако дойде някой пияч да го черпим :qipbj: въобще, ако някой разчита на нас като потребители на алкохол ще е фалирал на 2рия месец :qipap:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Компютърни Технологии, Новаторства и GSM-и

Мнениеот Delija » 12 дек 2010, 18:48

annysy написа:ДонПириньон


:qipag: :qipag: :qipag: (това име поне от обща култура трябва да го знаеш как се произнася и изписва :qipaq: Дом Периньон във винарската индустрия, Мерцедес-Бенц в автомобилната, Коиба в тютюневата, ЦСКА София във футбола..... това са имена-легенди, проява на нечувано невежество е бъркането им :qipaq: :qipaq: :qipae: :qipae: )

Иначе горкото дете - пестило от закуските, за да си купи някаква кутийка за говорене. Днешната младеж тотално изтрещя и измеркантил... ъъъъ, както там е изразът. :qipap: :qipap:

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Компютърни Технологии, Новаторства и GSM-и

Мнениеот rafaelis » 12 дек 2010, 19:10

Delija написа: и измеркантил... ъъъъ, както там е изразът. :qipap: :qipap:

Неизмеркантилствувателствувайте. :qipag: :qipag: :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Компютърни Технологии, Новаторства и GSM-и

Мнениеот Delija » 12 дек 2010, 19:13

Не се смей, а кажи как се казва, когато някой стане меркантилен???? :qipaq: Примерно, някой "мъж" като стане педераст, се казва, че е изпедерастял. :qipap: Та как се казва като лапето е станало меркантилно??? :qipae:

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Компютърни Технологии, Новаторства и GSM-и

Мнениеот rafaelis » 12 дек 2010, 19:23

Е отде да знам как се казва, логично е от меркантилност да идва меркантилен или меркантилно и то просто да е меркантилно.

От друга страна
хубав - разхубавил
красив - разкрасил
.............
меркантилен - размеркантирил. #-o :qipag: :qipag: :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Компютърни Технологии, Новаторства и GSM-и

Мнениеот Delija » 12 дек 2010, 20:22

или измеркантирясал/а..... :qipab:

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Компютърни Технологии, Новаторства и GSM-и

Мнениеот Христолов » 12 дек 2010, 20:27

Delija написа:това име поне от обща култура трябва да го знаеш как се произнася и изписва :qipaq: Дом Периньон във винарската индустрия, Мерцедес-Бенц в автомобилната, Коиба в тютюневата, ЦСКА София във футбола..... това са имена-легенди, проява на нечувано невежество е бъркането им

целия свят е чувал за Си Ес Кей :qipbj:

Изображение

или накратко - UCKA с емблема - петолъчка в кръгче :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Компютърни Технологии, Новаторства и GSM-и

Мнениеот Delija » 12 дек 2010, 21:18

Вие, циганите от Столипиново и Подуене, сте ми много смешни като почнете с това "петолъчка", все едно е нещо срамно.... #-o

Ей, невежи мангали , знаете ли, че на американското знаме стоят 50 "петолъчки"??!! Знаете ли, че на емблемата на прочутата бира "Хайнекен" грее ярко една червена "петолъчка"??!!

Хайде, керем махала :arrow:

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Компютърни Технологии, Новаторства и GSM-и

Мнениеот Христолов » 12 дек 2010, 21:23

искрено ме е гнус от червената петолъчка - символ на комунизма, изкуственият отбор на фатмаци - цдна, както и неговите фенове

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Компютърни Технологии, Новаторства и GSM-и

Мнениеот Христолов » 12 дек 2010, 21:25

сащ имали на знамето ис петолъчки - това пък какво общо има :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 83 госта