КОНЦЕРТИ 2

bluehope
Мнения: 2449
Регистриран на: 09 май 2007, 09:41

Re: КОНЦЕРТИ 2

Мнениеот bluehope » 30 май 2011, 17:16

Хубав и най-вече емоционален концерт на Роксет. Определено феновете им са се изкефили максимално.
Другия път в залата, че на Герена малко се губеше поотслабналия глас на Мари. А и те бяха приятно изненадани от популярността им у нас.


Потребителски аватар
dgeorgiew
Мнения: 4548
Регистриран на: 12 апр 2005, 14:15

Re: КОНЦЕРТИ 2

Мнениеот dgeorgiew » 09 юни 2011, 09:21

Как беше на концерта на Стинг,никой нищо не казва? :)
Изображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: КОНЦЕРТИ 2

Мнениеот Al » 09 юни 2011, 10:03

maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
dgeorgiew
Мнения: 4548
Регистриран на: 12 апр 2005, 14:15

Re: КОНЦЕРТИ 2

Мнениеот dgeorgiew » 09 юни 2011, 10:56

Кажи за Стинг,бе Алф,мани я тая? :D

Той не изпя ли "кога зашумят шумите". :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: КОНЦЕРТИ 2

Мнениеот Al » 09 юни 2011, 11:01

Мите, тихичко. :mrgreen:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: КОНЦЕРТИ 2

Мнениеот rafaelis » 09 юни 2011, 17:19

Хм, надявах се някой върл фен, такъв, дето обича всичките му песни (фифти - фифти са ми и все крайности много харесвам/хич не харесвам, та на моменти беше мъка), да каже нещо за концерта, щото тяхното (на тия фенове) възприятие сигурно е най-истинско.

Да речем, че можеше да има малко повече организация (все пак хората са дали големи пари за нашия стандарт), малко по-добър звук и да няма антракт, така де, почивка на полувремето :qipag: . А иначе, Стинг си изглежда завидно, дай, Боже, всекиму такава кондиция на тая възраст.

А, и Милър http://www.capital.bg/shimg/zx320y320_1094688.jpg си заслужаваше, много го бива с китарата.


И един виц се присетих за Фънки, дето бил казал - "Аз съм на зърнена диета. Всичко, каквото зърна, ям.". :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: КОНЦЕРТИ 2

Мнениеот Мичо » 10 юни 2011, 09:10

Абре, тука има ли преебали се да си купят билети за Сонифестивала в Банкя? :qipbl:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
dgeorgiew
Мнения: 4548
Регистриран на: 12 апр 2005, 14:15

Re: КОНЦЕРТИ 2

Мнениеот dgeorgiew » 10 юни 2011, 09:22

Аз имам за Пирин фолк 2011-град Разлог. :qipbo: :qipaz: :qipaz:
Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: КОНЦЕРТИ 2

Мнениеот Stinkata » 10 юни 2011, 10:39

Аз още не съм взел... А доколкото разбирам , не са много хората, които са си купили билети... ама с тия цени, така ще е.... Аз , за да взема от евтините билети, трябва да дам 270 лв..... при това, ме интересуват предимна Мейдън и Апокалиптика.....
Тъпаците се дървеха, че реално няма да има ограничение на броя на публиката, защото било на открито и можели да реагират.... После сами въведоха бариера с тези цени....
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: КОНЦЕРТИ 2

Мнениеот Мичо » 10 юни 2011, 10:55

http://www.zrockbg.com/forum/viewtopic. ... start=1605
То май изобщо няма да има фестивал....

Slipknot
Unfortunately the Promoters decided to cancel the Sonisphere show in Sofia. The good news is we have added a show at Columbiahalle in Berlin for June 21st! Visit Slipknot1.com for more info.
http://www.slipknot1.com/story/news/ber ... _cancelled
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: КОНЦЕРТИ 2

Мнениеот rafaelis » 10 юни 2011, 12:11

То още отначало хората се обединиха, общо взето, около това мнение
На миналогодишното издание на фестивала за същите пари, можеха да се видят цели 10 групи в рамките на два дни. Тогава сред изпълнителите бяха величия от ранга на Metallica, Slayer, Megadeth, Anthrax, Rammstein, Alice in chains, Manowar и др.

и са си прави да си правят сметка на парите и това, което получават за тях.

Като чета на различните места, ми идва наум, ако все пак има концерт, ей го, на едно място едни си мечтаят да видят Мастодон, Стинката иска Мейдън и Апокалиптика, младежта тука единствено Алис Купър пък искаше, та не може ли да се купуват колективно билети, гледаш си каквото искаш, излизаш и предаваш на следващия, дето иска да гледа другото.

Не, гадно е и се изложиха, и мястото нещо на никого не се харесва, и си мисля, че няма да има много хора. Ама пък ББ да си ги слуша де.

bluehope
Мнения: 2449
Регистриран на: 09 май 2007, 09:41

Re: КОНЦЕРТИ 2

Мнениеот bluehope » 11 юни 2011, 10:54

Правилата тук не позволяват да се цитират др.форуми, но видях на едно място отговор от Алис Купър на негов фен, че и според него нашичкия промоутър е канселирал (много хубава българска дума между другото) "фестивала" и няма да се видим на 21.06.
От самото начало "фестивалът" не беше замислен много добре. Лично при мен и смятам, че и при повечето фенове има поне няколко причини, които ни отказаха от посещението му - на първо място цените; подбора на групите - сигурен съм, че почти няма някой, който да е заинтригуван от повече от 3 от 5-те групи; локацията; времето като ден от седмицата - това е свързано с предното.
Сега - кво правим оттук натам. П.П. да вземе да даде някакво изявление незабавно, щото почти на 100% е ясно, че "фестивал" в този му вид няма да има - 2 от 5-те участника са отказани. Кви са тия срокове - най-късно във вторник - алооо, може, ако има два месеца до събитието, не една седмица. Абсолютна гавра с хората, още повече, че това се очакваше и се говореше отдавна, а сега да ми се правят на ощипани.
Какво правим оттук - видях всякакви варианти - заместване с някой друг хедлайнер и запазване на Алис (най-лошия - поне 1/3 от закупилите билети са го направили точно заради Слипнот и това не ги устройва); самостоятелен на Мейдън с право на влизане и за София Рокс (как процедираме тук с притежателите на билети и за двата концерта); връщане на парите - най-добрия вариант за феновете, което обаче означава почти ритуално самоубийство за БЕК, имайки предвид, че така Сонисфеър едва ли ще им се повери повече и си затварят много врати.
От др.страна София Рокс се очертава да бъде успешен, още повече с преместването на мястото - така доста колебаещи хора ще си купят билети, но за него вече и 4-те причини,които съм посочил по-горе, които са в "минус" за Сонито, тук са на "плюс" и горе-долу нещата са ОК (за да не мине без мрънкане - кво правят, по дяволите Mike & ... по средата на концерта, но нищо - малко time-out за биричка).
Както видях написаното от един фен - БЕК са на път да направят най-добрия концерт за годината и най-голямата издънка.

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: КОНЦЕРТИ 2

Мнениеот annysy » 11 юни 2011, 15:06

Аз пък днес това видях разлепено из целия ни град:
Изображение
http://www.chambersz.com/news/6102-aero-rock-starz-rok-koncert-i-avio-shou-v-stara-zagora
Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: КОНЦЕРТИ 2

Мнениеот Stinkata » 14 юни 2011, 12:37

ИзображениеИзображение


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 45 госта

cron