ДЮЗЕВ2 - ФЪСзарядка от работа с ДарикУжас, Райчовото и Мишо

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: ДЮЗЕВ2 - ФЪСзарядка от работа с ДарикУжас, Райчовото и Мишо

Мнениеот Samp » 11 мар 2010, 09:25

Мишо, къде го видя това синьо-жълто по шаловете на феновете на Ман Ю не ми стана ясно :qipag: :qipag:

Изображение

Шаловете са жълто-зелени. Ако не се лъжа това са били цветовете на Нютън Хийт, по-късно преименуван на Манчестър Юнайтед

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ДЮЗЕВ2 - ФЪСзарядка от работа с ДарикУжас, Райчовото и Мишо

Мнениеот Stinkata » 12 мар 2010, 00:41

Косьо каква тунингована жипка е щракнал...

http://www.dariknews.bg/view_photo_topi ... tart_photo

:qipay: :lol:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ДЮЗЕВ2 - ФЪСзарядка от работа с ДарикУжас, Райчовото и Мишо

Мнениеот itsoVIII » 12 мар 2010, 05:31

това е подвижната метео станция на Дарик, подходяща е и за софийската джунгла =D> =D> =D>
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: ДЮЗЕВ2 - ФЪСзарядка от работа с ДарикУжас, Райчовото и Мишо

Мнениеот svo » 12 мар 2010, 08:05

Мишо, метео-станцията ви показва малко повече, предвид близостта до сградата :D
Кажи коя година ти е Пежото, за да те уредим с калник :qipad: Толкова ли е намачкан, че има нужда от смяна? Няма ли да мине само с тенекиджия? Каско нямаш ли си? :shock:
http://www.peugeotclub.info/forum/viewt ... 47&t=49023 - ето ти едно на части, старата маска :qipad:
http://www.peugeotclub.info/forum/viewt ... 47&t=50595 - ето ти и едно на части, новата маска :)
Пия бира :qipaz:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
d_power
Мнения: 316
Регистриран на: 06 май 2006, 14:37

Re: ДЮЗЕВ2 - ФЪСзарядка от работа с ДарикУжас, Райчовото и Мишо

Мнениеот d_power » 12 мар 2010, 08:14

Нямам каско да му се не види! А иначе обиколих вчера 5-6 морги и няма части за 406 -97 година. И при Италянеца няма! И сега ровя във форума....
"Скрита Сила" Мъдрево е следващия евробоец на България

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: ДЮЗЕВ2 - ФЪСзарядка от работа с ДарикУжас, Райчовото и Мишо

Мнениеот svo » 12 мар 2010, 08:16

гледай първата тема, която ти дадох. Това е като твоето Пежо. Силен ли е удара, че чак има нужда от нов калник?
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ДЮЗЕВ2 - ФЪСзарядка от работа с ДарикУжас, Райчовото и Мишо

Мнениеот itsoVIII » 12 мар 2010, 08:18

Знаеш, че съм дупничанин, познавам тенекеджиите, но въпросът е в цената: ако е много смачкан, ремонтът ще ти е почти, колкото да си купиш друг. Но ако не намериш, нямаш проблем - пращаш го по Спиди, ще видя кой от многото ще го направи бързо и евтино и то го връщам пак по Спиди :qipad:
Макар че е желателно да се ремонтира калника по колата, че не се знае какво друго си изкривил..... :qipbl:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: ДЮЗЕВ2 - ФЪСзарядка от работа с ДарикУжас, Райчовото и Мишо

Мнениеот svo » 12 мар 2010, 08:21

ти луд ли си, бе :shock: :shock: :shock: Колко смачкан трябва да е тоя калник, за да струва оправянето, колкото за нов :shock: Нали се сещаш, че трябва късмет, за да си намери калник на старо, който да е същия цвят. Демк, купуваш си на старо и даваш едни 50-60 (поне) кинта за боядисване :idea:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ДЮЗЕВ2 - ФЪСзарядка от работа с ДарикУжас, Райчовото и Мишо

Мнениеот itsoVIII » 12 мар 2010, 08:24

Светльо, слагаш поне 50 лв труд, 40 лв боя и боядисване, поне още толкова за маджун, грунд....Абе ще го докара поне до 150 лв, ако е много зле. А иначе пак трябва да го пребоядисва. Имам достатъчно опит :qipad: Все пак 15 години съм по пътищата и съм боядисвал поне 3 пъти кола :qipad:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
d_power
Мнения: 316
Регистриран на: 06 май 2006, 14:37

Re: ДЮЗЕВ2 - ФЪСзарядка от работа с ДарикУжас, Райчовото и Мишо

Мнениеот d_power » 12 мар 2010, 08:25

Имам майстор, ще го оправи, но вече е правен веднъж. ПОсъветва ме да видя дали има цели калници и на каква цена са, за да си направя сметка. Иначе е изкривен точно над десния фарр който свети но е поизкривен също. Трябвало да се свали и да се види тогава точно какво е се е строшило
"Скрита Сила" Мъдрево е следващия евробоец на България

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ДЮЗЕВ2 - ФЪСзарядка от работа с ДарикУжас, Райчовото и Мишо

Мнениеот itsoVIII » 12 мар 2010, 08:28

d_power написа:Имам майстор, ще го оправи, но вече е правен веднъж. ПОсъветва ме да видя дали има цели калници и на каква цена са, за да си направя сметка. Иначе е изкривен точно над десния фарр който свети но е поизкривен също. Трябвало да се свали и да се види тогава точно какво е се е строшило

Това, че веднъж е прави, нищо не значи. Калникът е метален, пак може да се направи :qipad:
Кажи ми точно коя година и модификация на купе и двигател, макар че би трябвало да са стандартни...Поне ще питам ( я вдигни един телефон на "Монца" - Благоевград - имате и без това в-к "Вяра" и "Струма" - те там имат винаги обява, може и да имат наличен калник ).
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: ДЮЗЕВ2 - ФЪСзарядка от работа с ДарикУжас, Райчовото и Мишо

Мнениеот svo » 12 мар 2010, 08:32

най-вероятно ти е заминала някоя от щипките на фара. От друга страна, те излизат лесно и може само да се е откачила.
Ице, нямам намерение да си го меря колко години си с книжка и колко км си минал :qipad: Дори и най-тежка тенекиджийска работа е 150-на лв. на детайл, ако се минава през камера :idea:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: ДЮЗЕВ2 - ФЪСзарядка от работа с ДарикУжас, Райчовото и Мишо

Мнениеот G8 » 12 мар 2010, 17:09

Ще се караме, ей. :D
:arrow:

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ДЮЗЕВ2 - ФЪСзарядка от работа с ДарикУжас, Райчовото и Мишо

Мнениеот itsoVIII » 17 мар 2010, 09:09

надухте ни главите с това ГМО. Защо НИКОЙ не протестираше по времето на КомунизЪма, когато масово се използваха генноизменени земеделски култури? Масово се налагаха, заради устойчивостта им на болести и поради по-голямата им производителност. Значи тогава не е имало проблем, а сега има? Още тогава се налагаха три вида сортове домати, пшеница, ечемик, царевица....Като гледам, нито аз съм мутирал, нито пък другите, особено родените и изхранвани именно с такива продукти. Нещо някои прекаляват и се получава масова истерия с/у неща, които отдавна са в практиката. В това не е проблемът. Проблемът Е ДА ИМА СТРОГ КОНТРОЛ още в/у разсадите, кълновете и семената за посев. Нещо, което ме съмнява да се случи. Има и друг проблем - отдавна внасяме такава продукция от комшиите и затрихме родното производство...тук много добра роля изигра държавата, която отдавна е използвана да цица пари от всичките и да ги прехвърля в нечии партийни каси и джобове. Затова сега ще сърбаме попарата.
................
Мишо, много добре направи - значи човек лесно ще открие Елза Тодорова - къде? в маршрутка №12...кога? в 6,30 сутрин :qipbj: :qipbj: :qipbj: Направо й уреди няколко срещи :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
d_power
Мнения: 316
Регистриран на: 06 май 2006, 14:37

Re: ДЮЗЕВ2 - ФЪСзарядка от работа с ДарикУжас, Райчовото и Мишо

Мнениеот d_power » 17 мар 2010, 09:45

Е трябва да си помагаме :D :D :D :D А лафа за Еньо чу ли? Дето се разхождал по терена като собственик на автокъща в Дупница :D :D :D :D
"Скрита Сила" Мъдрево е следващия евробоец на България


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта