Моля, подкрепете напомнянето за деня за борба с наркотиците!

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: Моля, подкрепете напомнянето за деня за борба с наркотиците!

Мнениеот svo » 17 юни 2009, 17:59

Саше, имам познати, пристрастени към трева #-o #-o #-o Няма голяма разлика с дрОгарите :qipad:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: Моля, подкрепете напомнянето за деня за борба с наркотиците!

Мнениеот Wallace » 17 юни 2009, 18:44

sasho_1989 написа:Stinka,трева/марихуана/ганджа е различно от наркотици...неслучайно е легализирана в Холандия :qipad:

лошото е,че от нея се затъпява :qipag: :qipag: :qipag:

Е сега явно ще ядеш голем бой. :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: Моля, подкрепете напомнянето за деня за борба с наркотиците!

Мнениеот Wallace » 17 юни 2009, 18:45

svo написа:Саше, имам познати, пристрастени към трева #-o #-o #-o Няма голяма разлика с дрОгарите :qipad:

Да си пристрастен към трева е все едно да си пристрастен към стария грамофон на баба си - тъпо! [-X :qipan:
Изображение

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: Моля, подкрепете напомнянето за деня за борба с наркотиците!

Мнениеот svo » 17 юни 2009, 19:16

там е по-скоро психическо, отколкото физическо, но разликата не е особено голяма :qipad:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: Моля, подкрепете напомнянето за деня за борба с наркотиците!

Мнениеот annysy » 17 юни 2009, 20:20

Я тоз "момък" (що пък реших, че е в м.р. и аз не знам) във всички форуми пуснал темата. :)

Предния път, като мернах поста в друг форум нямах време да отварям и зяпам къде се гласува, ама сега го направих като хората. Ако по някакъв начин се помогне с това гласуване - ок, не че истински вярвам :?
И я се замислете май повечето имат по някой познат (близък, далечен) или поне познат на приятел, който го няма вече на този свят заради тая гадост. Аз поне имам, беше преди сигурно 5-6 години, ама няма да го забравя, уж нормално семейство, бабата и майката са страхотни хора, а детето попадна в тоя омагьосан кръг и докато се разбре какво става си отиде. :( Винаги ми става страшно тъжно, като се сетя.
И съм от "затдръстеняците", дето не са ползвали нищо такова, макар като тийн да се движих в разни среди на метъли, дето на нашите им се изправяше косата, ама аз тогава дори и цигара от тютюн не поглеждах (баси ангелчето съм била :qipap: ), после както е казал Асен, ако е имало някой да муу хвърли 1 добър бой на приятелят му нямало е да стигне до там, та аз имах късмет с приятел, който ме спря да правя експерименти с хапове, а за по-хард никога не съм си представяла, не мога да гледам как поставят на някого инжекция, камо ли да тръгна да се бода сама. Фобията от игли е хубаво нещо в случая! :qipad:

Преди колко страшно изглеждаше някое дете да пуши цигари, а сега едва ли не родителите се молят да е това, а не да е на трева или магистралки и прочие.

* Ицо и Цецо, к`во ви става бе? #-o
:(
Изображение

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: Моля, подкрепете напомнянето за деня за борба с наркотиците!

Мнениеот svo » 17 юни 2009, 20:31

то не е само до умирането :qipad:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: Моля, подкрепете напомнянето за деня за борба с наркотиците!

Мнениеот annysy » 17 юни 2009, 20:36

Аз за фатален край писах за твърдите - да, ама и Сво е прав, тревата си е вид пристрастяване, което едва ли води до добро.
Изображение

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: Моля, подкрепете напомнянето за деня за борба с наркотиците!

Мнениеот svo » 17 юни 2009, 20:37

не води - виждал съм го с очите си #-o #-o #-o
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: Моля, подкрепете напомнянето за деня за борба с наркотиците!

Мнениеот Казуса » 17 юни 2009, 20:43

svo написа:то не е само до умирането :qipad:

Аз имам нулев опит с всякакви опойващи димове, но ми се струва страшно нереалистично мозъкът ти да работи под въздействието на разни халюцинации и изкривена представа за това, което се случва около теб. От тази гледна точка за мен тревата е вредна и физически, и психически. Чиста проба наркотик.
И не вярвам на "доктори", които разправят, как макар и малко цигарите, и тревата имали били положително влияние :qipbl:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: Моля, подкрепете напомнянето за деня за борба с наркотиците!

Мнениеот Wallace » 17 юни 2009, 20:52

Тревата. М да. Светльо е прав. Към тревата можеш да се пристрастиш, има такива случаи. Но е толкова малоумно, че няма на къде. Имам предвид не е като тютюна (въздействието на никотина води до пристрастяване).
От трева не съм чул някой да е умрял. Виж от алкохол.
Не съм чел и по вестниците някой да се е напушил и да е заклал съседа си.
Например "Д.М. закла 38 годишния Р.И. след марихуанска свада" :qipag:
С това не искам да кажа, че марихуаната е нещо страхотно и едва ли не - пушете, тровете се.
Просто за някои хора това е някакъв преход към по-нови и по-опсани светове. И за това е опасно!
Но всичко си зависи до човека и до средата, в която расте -родители, приятели, съученици и т.н. В случая на Ани - евалата - имала е взъможност, но се е стърпяла. решила е, че няма нужда. Аз също съм имал много пъти възможност "да гоня капката", ако пожелая, но съм се отказвал. имам предвид - това не е моя начин на живот. Не съм имал желание. Насила хубост не става.
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: Моля, подкрепете напомнянето за деня за борба с наркотиците!

Мнениеот Wallace » 17 юни 2009, 21:04

Не случайно Боб марли има такава блага усмивка, а бат Венци от Ъпсурд винаги си търка очите с усмивка на лицето. Както и да е... :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: Моля, подкрепете напомнянето за деня за борба с наркотиците!

Мнениеот svo » 17 юни 2009, 21:36

тия двамата предпочитат спанак, бе :qipag: :qipag: :qipag:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Моля, подкрепете напомнянето за деня за борба с наркотиците!

Мнениеот vill_1 » 17 юни 2009, 22:43

Преминалият през националния отбор на България халф на Сливен Коста Янев се друса, шушука се из Града на Стоте войводи. Футболистът на местния отбор понякога вземат дози, осигурявани му от негови познати под Сините камъни. Преди десетина дни Янев дори шмъркал на рождения ден на свой близък и бил заснет с мобилен телефон от друг посетител на купона, съобщава в. "Шоу".
На партито, проведено в блок в покрайнините на града, халфът безсрамно извадил прахчето, изсипал го на масата и демонстративно го шмръкнал пред компанията. С Янев била и любимата му - блондинката Дарина, която му била редовен съучастник в нелегалното и скъпо забавление.
Присъстващ снимал случката с мобилния си телефон, което вбесило футболиста, който скочил да бие момчето, но в крайна сметка му предложил 500 лева да изтрие снимката и го заплашил, че ще го убие, ако я види някъде по вестниците. Пишман-папаракът се съгласил на сделката и прибрал парите.
Коста Янев, който влиза в плановете за лятна селекция на двата столични гранда Левски и ЦСКА, има над 10 акта в Районното управление в Сливен заради шумен секс, като сигналите са подадени от изнервени комшии, които не могат да спят спокойно заради шумното задоволяване на животинските страсти на Коста и Дарина.
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Моля, подкрепете напомнянето за деня за борба с наркотиците!

Мнениеот vill_1 » 17 юни 2009, 22:48

Само като го видиш какъв е изрусен.........
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Моля, подкрепете напомнянето за деня за борба с наркотиците!

Мнениеот vill_1 » 17 юни 2009, 22:59

Ако не си вземе дозата,не му става сигурно :qipac:
Изображение


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 61 госта

cron