Reality Shows: Big Brother 4, Survivor, Dancing Stars

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Reality Shows: Big Brother 4, Survivor, Dancing Stars

Мнениеот Al » 12 апр 2010, 21:21

raikoonen написа:
drvasko98 написа:reality shows :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat:

:qipay:
Тука сме на едно мнение. :qipab:


+1
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: Reality Shows: Big Brother 4, Survivor, Dancing Stars

Мнениеот G8 » 12 апр 2010, 21:22

Сега се загледах в това Big Brother Family...по-голяма простотия скоро не бях виждал. Тия до къде ли не стигнаха вече в опитите си да привлекат някой друг зрител в повече...

martin nestorov
Мнения: 226
Регистриран на: 17 мар 2005, 16:44

Re: Reality Shows: Big Brother 4, Survivor, Dancing Stars

Мнениеот martin nestorov » 13 апр 2010, 11:51

http://www.youtube.com/watch?v=xexWrm4b ... r_embedded

Циганките дето чистят сутрин така си говорят, като се съберат по двайсет :)
Не харесвам хората, които пият ракия....без мен!

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: Reality Shows: Big Brother 4, Survivor, Dancing Stars

Мнениеот G8 » 13 апр 2010, 13:00

martin nestorov написа:http://www.youtube.com/watch?v=xexWrm4b8kw&feature=player_embedded

Циганките дето чистят сутрин така си говорят, като се съберат по двайсет :)

#-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o

raikoonen
Мнения: 1698
Регистриран на: 19 яну 2008, 15:34

Re: Reality Shows: Big Brother 4, Survivor, Dancing Stars

Мнениеот raikoonen » 13 апр 2010, 17:14

Цветан Цветанов се прицели в Биг Брадър

На кръгла маса срещу насилието, организирана от ГЕРБ, Цветан Цветанов призова СЕМ да се активизира при "подобни облъчвания на обществото, които са в разрез с ценностите ни", като явно визираше Биг Брадър.

Така насилието в последните дни в къщата на Биг Брадър не остана незабелязано от държавните мъже.

Снощи бе излъчен епизод, в който агресивният Стоян упражни физическо насилие над друг мъж от къщата, като го целуна по устата. "Кървавата целувка" беше истинско изтезание над унижения Цветелин, но въпреки потресаващата случка Стоян остана в къщата.

Да си призная честно: Не одобрявам Биг Брадър като гражданин и родител, каза вътрешният министър Цветан Цветанов и уточни, че не следи риалитито.

Той призова Съветът за електронни медии да се активизира

в отпора си срещу облъчването на обществото и особено на подрастващите с предавания, които са атрактивни и комерсиални, но ни отдалечават от ценностите.

Цветанов констатира, че в предишния си състав СЕМ не е проявявал активност да реагира спрямо подобни тв предавания, но изрази надежда, че с последните рокади, при които Съветът бе оглавен от Георги Лозанов, медийните надзорници ще изразят своята компетентност по тези въпроси.

Министърът на вътрешните работи бе категоричен, че не приема за нормално това, което се наблюдава в подобни предавания.

Не смятам, че това е предаване, което може да има своя превантивен или възпитателен ефект за децата,

коментира министърът на вътрешните работи, като направи уговорката, че печалбата е много важна, но зависи каква цена плаща обществото.

Вътрешният министър призова медиите и представителите на гражданското общество също да проявят по-голяма активност в отпора на подобни явления.
http://www.bnews.bg/article-8311

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: Reality Shows: Big Brother 4, Survivor, Dancing Stars

Мнениеот annysy » 14 апр 2010, 09:42

#-o Тия всичките пък, ако някой ги приема като тип нормално повечедине, трябва да не е наред, според мен точно обратното трябва да е - Какво да не правим!
Един нормален няма, някои просто са в по-лека фаза :qipap:

Цветелинчо е абсолютен гнусник, тоя и аз да го хвана ще му тегля шамарите, дразни отвратително всички, Стоянчо пък си е ма`аленски побойник, то си му личи.

От известно време направо "завиждам" на Ели гробаровица как не и се налага на таз женица една тениска да изпере, то Васко цял сезон гол ще изкара :qipbj: понякога се притеснявам да не би да няма тениски милия и все гол за ходи.

Това пък, което направиха с възрастните и шампоаните си е наистина гавра и простотия, накрая па и не помнели, оня глупак на Сашка мъжа пък спокойно може да се бори за титлата най-голям простак заедно с Цветко...тая мадама как приказваше за напускане, колкото по-ъбрзо му бие шута, толкова по-добре ще е!
Изображение

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: Reality Shows: Big Brother 4, Survivor, Dancing Stars

Мнениеот annysy » 15 апр 2010, 22:22

=D> Изгониха правилните "семейства".... тримка от 4ката са направо непоносими, изключвам Ванеса, защото за нея си казаха, че все спала, какво да покаже #-o
(кажете ми, че в Русе хората не говорят така грозно [-o< и толкова направилно)

Следващите, които са наред да си ходят са "оскар претендентите" Ленка и Данвидка, ако може да изхвърлят и смотльото на Сашка ще е екстра, за жалост тя ще трябва да го последва.
Изображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: Reality Shows: Big Brother 4, Survivor, Dancing Stars

Мнениеот marto » 15 апр 2010, 22:25

Ебати тъпото предаване е това Биг Брадър :qipan: :qipan: :qipan:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: Reality Shows: Big Brother 4, Survivor, Dancing Stars

Мнениеот Казуса » 15 апр 2010, 22:26

annysy написа:(кажете ми, че в Русе хората не говорят така грозно [-o< и толкова направилно)

Не всички, ама доста от тях така си пердашат :mrgreen:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Reality Shows: Big Brother 4, Survivor, Dancing Stars

Мнениеот vill_1 » 15 апр 2010, 22:28

annysy написа:=D> Изгониха правилните "семейства".... тримка от 4ката са направо непоносими, изключвам Ванеса, защото за нея си казаха, че все спала, какво да покаже #-o
(кажете ми, че в Русе хората не говорят така грозно [-o< и толкова направилно)

Следващите, които са наред да си ходят са "оскар претендентите" Ленка и Данвидка, ако може да изхвърлят и смотльото на Сашка ще е екстра, за жалост тя ще трябва да го последва.

И какво искаш да гледаш в този случай,дъртаците,гробаря-флегматик и две курви?
Изображение

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: Reality Shows: Big Brother 4, Survivor, Dancing Stars

Мнениеот annysy » 15 апр 2010, 22:32

`Що, Марти, точно модел е на Какво да не правим вкъщи (той и Ники го каза) или Вижте до какво води простотията, нарочно са ги избирали такива, едни нормални няма, въобще не съм съгласна, че дори и половината от семействата в Б-я са като някои от тези. #-o

Казусе, не толкова в "цветистия език", колкото диалекта ме дразни. :D

Вилка, гледам вече на кого по бих дала аз примерно парите, определено тия, които казах не заслужават и 1 %, другите не са цветя за мирисане, ясно ми е, ама пък отявлени простаци и такива меркантилници като Давид не мога да трая.

:oops: А що 2, едната ми е ясна, ама другата коя да е?
Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: Reality Shows: Big Brother 4, Survivor, Dancing Stars

Мнениеот Казуса » 15 апр 2010, 22:34

annysy написа:
Казусе, не толкова в "цветистия език", колкото диалекта ме дразни. :D

И аз него имам предвид. :D
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
Lunar Wayfarer
Мнения: 3337
Регистриран на: 01 май 2006, 18:31
Местоположение: Луната-Земята-Луната

Re: Reality Shows: Big Brother 4, Survivor, Dancing Stars

Мнениеот Lunar Wayfarer » 16 апр 2010, 08:37

Никой нормален няма да влезне в тая къща и да се излага пред цяла България. :wink:
Още на първото гонене трябваше да оставят тоя от Приморско Мада фака, падни на колене :qipbj:
А вчера дъртите трябваше да излезнат, голяма скука са. Но пък ако е вярно това че дъртия, не му знам името, ще похарчи парите за двигател който да работи с вода, тогава нека той да спечели. :wink:

Само за онова лай*о Цветелин съм съгласен че го изгониха, голям мъж, голямо нещо, дришльо! Бившата си я плюеше и псуваше по цял ден, както и старицата как грозно я хранеше. Но на Стоян и оня от Приморско и гък не посмя да им каже, защото ще го изядат. :x

martin nestorov
Мнения: 226
Регистриран на: 17 мар 2005, 16:44

Re: Reality Shows: Big Brother 4, Survivor, Dancing Stars

Мнениеот martin nestorov » 29 апр 2010, 13:35

Не харесвам хората, които пият ракия....без мен!

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Reality Shows: Big Brother 4, Survivor, Dancing Stars

Мнениеот vill_1 » 10 юни 2010, 21:54

Победителите в Биг Брадър!Семейство Адамс!
Изображение
гробар и наркоманка.....
Изображение


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта

cron