Reality Shows: Big Brother 4, Survivor, Dancing Stars

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: Reality Shows: Big Brother 4, Survivor, Dancing Stars

Мнениеот annysy » 22 мар 2010, 23:41

Вилка, вие що не отидохте на кастинга, бре? :mrgreen:
Гледах/слушах поне на 90%...па са ги избрали една "социална извадка" или как там го водиха, дето да им се чуди човек, само "бабата и дядото" ми се видят нормални...а за интересно, ако е итърсен ефект кокошките да се хванат за косите, поне по визитките това очаквам :qipap: .. за сеХа хич не съм сигурна, то все много говорят, па накрая нищо не правят :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Reality Shows: Big Brother 4, Survivor, Dancing Stars

Мнениеот vill_1 » 22 мар 2010, 23:43

Има две много надути и излючително прости.Там преди секса в къщата може и да видим бой.Жалко че ги вързаха до неделя,някои хора не могат да се развилнеят от началото... :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: Reality Shows: Big Brother 4, Survivor, Dancing Stars

Мнениеот annysy » 22 мар 2010, 23:53

:qipbj: То не пречи бе, имат по една свободна ръка, а по-яките може жените да ползват за оръжие.
И не е един само селяндура, което в некъкв случай не го свързвам с човек живеещ на село, поне 2ма-3ма са с такава мутра, запомних този дето влезна с бившата си жена с мисията, оня покерджията, още един маше па такъв бабаит :qipag:

Ще ми се да направят Мисис къща, той и Ники го каза..тогава ще има съсканеее :qipap: аа и само мъжете да гласуват!! поне на няколко ще им избодат очите.
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Reality Shows: Big Brother 4, Survivor, Dancing Stars

Мнениеот vill_1 » 22 мар 2010, 23:58

Рекорда по селяния удря комарджията,а оня дето гримира трупове е флегматичен олигофрен.Бакшиша е глупав,а оня дето направил 35000 заем да купи 16 чифта ботуши на лиглата си е уникално прост!Селянииииииии! :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Изображение

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: Reality Shows: Big Brother 4, Survivor, Dancing Stars

Мнениеот annysy » 23 мар 2010, 00:24

:qipag: Поправка, Вилка, задлъжнелият е просто мухльо за мен, дано успее да покаже с поведението си, че не е, ама да се влачиш след някоя и да и сваляш звезди/ботуши от всеки рафт в магазина, за да те хареса си е лудост #-o

Това с труповете съм го пропуснала :oops:

Бакшиша е тройкаджията с руската кака, нали? :qipag: Тази може и да го продаде на някого, ако не и стигне бюджета така ми изглеждат.
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Reality Shows: Big Brother 4, Survivor, Dancing Stars

Мнениеот vill_1 » 23 мар 2010, 00:26

Това с труповете съм го пропуснала

Oня с кучетата бачка в траурна агенция,къпе,облича и гримира трупове.Всеки труп го снимал преди и след обработката извършена от него,за да се накефи и наслаждава на добрата работа,която е свършил! #-o :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: Reality Shows: Big Brother 4, Survivor, Dancing Stars

Мнениеот annysy » 23 мар 2010, 00:35

Ахааа тези бяха последните, само ги мернах, но не ги гледах и слушах, ясно, мерси.

Май ние сме единствените идиоти, които го гледаме това :qipap:
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Reality Shows: Big Brother 4, Survivor, Dancing Stars

Мнениеот vill_1 » 23 мар 2010, 00:39

Аз като ги видях имам големи очаквания за тъпизъм и простотии,не ми се вярва да е скучно точно с тази невероятна селекция! :qipag:
Щом ще го гледаме,чакам те всяка вечер тук за коментар,след съответния епизод! :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: Reality Shows: Big Brother 4, Survivor, Dancing Stars

Мнениеот annysy » 23 мар 2010, 00:43

:D От утре залог за победители и първи изгонени ;)
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Reality Shows: Big Brother 4, Survivor, Dancing Stars

Мнениеот vill_1 » 23 мар 2010, 00:46

Преди първите изгонени,ще има първи отказали се.Дъртите ще откачат,до дни ще се откажат,там не е за тях. :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: Reality Shows: Big Brother 4, Survivor, Dancing Stars

Мнениеот annysy » 23 мар 2010, 00:55

Аз пък си мисля, че първите доброволно тръгнали си ще са италиано мен и фотомоделката, еле като им свъшат парите за седмица-две :mrgreen:
Дъртите може да се изолират или да ги изгонят, но едва ли ще се откажат, всъщност може до края да стоят, че останалите ще са на мнение как не са конкуренция и нито някоя фръцла ще впечатли дядката, че да ги е яд на мъжете, че жените им не гледат тях като божествени, нито пък бабето е заплаха за някоя от мисиските :qipag:
Това ще е голям кошмар някои от мъжете, на които жените са им със свърх самочувствие да каже, че иска да е с бабето :qipap: вече извратено ми изглежда. :qipbj:
Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: Reality Shows: Big Brother 4, Survivor, Dancing Stars

Мнениеот Казуса » 23 мар 2010, 08:07

annysy написа:Това ще е голям кошмар някои от мъжете, на които жените са им със свърх самочувствие да каже, че иска да е с бабето :qipap: вече извратено ми изглежда. :qipbj:

О, по-добре недей! :qipag:
Изобщо събрали са представителна извадка на хора, които са се събрали заради външния вид или парите. Голяма мешавица може да стане вътре. Предчувствам, че ще изместят предаването в късните часови пояси :qipap:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Reality Shows: Big Brother 4, Survivor, Dancing Stars

Мнениеот vill_1 » 23 мар 2010, 23:58

Много размазано беше.......... :qipbl:
Изображение

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: Reality Shows: Big Brother 4, Survivor, Dancing Stars

Мнениеот annysy » 26 мар 2010, 23:24

annysy написа:Аз пък си мисля, че първите доброволно тръгнали си ще са италиано мен и фотомоделката, еле като им свъшат парите за седмица-две :mrgreen:
......

Хм...дори ги надцених, едва 5 дни изкараха, ама да видим, уж при Ванчо и Андрейчо отиват, освен ако не е някакъв номер.

Със свекито е също интересна драма се очартава, красивото Ленче е пълна мръхла, не мога да повярвам кЪФ мульо трябва да си (Давидчо), за да търпиш такова държание #-o , нито обратното го разбирам.
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Reality Shows: Big Brother 4, Survivor, Dancing Stars

Мнениеот vill_1 » 26 мар 2010, 23:26

Нали пияния италианец щеше да идва при Иван и Андрей?Какво чакат,да изтрезнее,за да не ги заджаска ли? :qipag:
Изображение


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта