Аз и Моят приятел ;)

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Аз и Моят приятел ;)

Мнениеот Vesela Taneva » 12 дек 2014, 17:49

Изображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Аз и Моят приятел ;)

Мнениеот rafaelis » 12 дек 2014, 19:41

Stinkata написа:и видя сметката на шишето с ракия... :qipag: :qipag: :qipag:

И после имаше ли "Грааааадил Илия килииииия, градиииил Илия килияяяяя, мяу, хлъц ..."? :qipap:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Аз и Моят приятел ;)

Мнениеот Vesela Taneva » 12 дек 2014, 20:10

Изображение

Изображение
:D

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Аз и Моят приятел ;)

Мнениеот Stinkata » 12 дек 2014, 21:41

Не ми се говори за това.... :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: Аз и Моят приятел ;)

Мнениеот Samp » 16 дек 2014, 15:19

Но пък видяхме, че са доста активни във Facebook :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Аз и Моят приятел ;)

Мнениеот Мичо » 16 дек 2014, 15:25

:qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Аз и Моят приятел ;)

Мнениеот rafaelis » 08 яну 2015, 22:11

КАК СЕ ДАВА ЛЕКАРСТВО НА КОТКА :idea:

1) Хванете котката и я задръжте в прегръдките си, върху лявата ръка, така както се държи бебе. С дясната ръка упражнете натиск от двете страни на устата йq като държите хапчето в дланта си. Когато котката благоволи да разтвори уста, пуснете бързо хапчето вътре. Изчакайте докато котката затвори уста и преглътне.
2) Вдигнете хапчето от пода и извадете котката, която се е скрила зад дивана. Поставете котката пак в прегръдката си, този път върху дясната ръка (така няма да изпитвате болка в издрасканата лява ръка). Повторете операцията.
3) Отидете да вземете котката от спалнята и изхвърлете размекнатото хапче.
4) Вземете ново хапче от опаковката. Поставете котката в ръката, която кърви по-малко. Хванете и задръжте здраво задните й лапи с ръка. Натискайте докато котката отвори уста и вкарайте хапчето навътре в гърлото й, като го бутате с пръст. Задръжте с ръка устата на котката затворена и пребройте до 10.
5) Извадете хапчето от аквариума и свалете котката от гардероба, където се е озовала. Излезте на двора и помолете жена си да дойде да помага.
6) Коленичете на земята и стиснете силно котката между колената си. Дръжте здраво с ръце предните и задните й лапи. Не обръщайте внимание на ръмженето на котката. Помолете жена си с едната ръка да задържи неподвижна главата на котката, докато с другата постави дървената линия в устата на котката за да можете да плъзнете хапчето вътре. Масажирайте енергично гърлото на котката с надеждата, че хапчето ще слезе в хранопровода.
7) Свалете котката от корниза и вземете ново хапче. Запишете си, че трябва да купите нова дървена линия и да занесете пердетата на шивачката, която живее отсреща, за да ги закърпи. Вземете метлата и внимателно съберете с лопата парченцата счупени вази и предмети и ги оставете настрана за да ги залепите по-късно.
8 ) Увийте котката в голямата хавлиена кърпа и помолете жена си да легне върху котката, като оставите открита само главата на котката. Вземете сламката, с която сина ви пие сок и поставете хапчето в долния й край, разтворете със сила устата на котката и духнете силно в сламката.
9) Потърсете опаковката на лекарството и в листовката прочетете дали хапчетата не са опасни за хората, после бързо изпийте една студена "Каменица" за да разкарате неприятния вкус в устата си. Помогнете на жена си да постави превръзки с анкерпласт/цитопласт/санпласт върху раните и драскотините. След това почистете със студена вода и сапун кръвта от килима.
10) Изтичайте да извадите котката от гаража на съседа. Вземете следващото хапче. Отворете си още една бира. Отидете в кухнята и изпразнете от съдържанието му един от шкафовете. Вкарайте котката в празния шкаф и притворете вратичката така че само главата й да се подава навън. Насилете с помощта на малка лъжичка устата на котката. Изстреляйте хапчето с ластик.
11) Отидете в гаража за да потърсите отвертка и завинтете вратичката на шкафа на пантите. Изпийте си бирата. Извадете бутилка уиски и пийнете едно малко. Поставете студен компрес върху гърдите си и проверете в здравната си книжка кога е била поставена последната ваксина срещу тетанус. Поставете си компрес с уиски за дезинфекция на раните. Пийнете още едно малко. Изхвърлете в боклука непоправимо скъсания пуловер и вземете друг от гардероба си.
12) Обадете се на пожарната и ги помолете да дойдат бързо и да свалят ******** котка от дървото от другата страна на улицата, където се е покатерила. Поднесете извиненията си на съседа, който се е врязал с колата си в оградата ви при опита си да не смачка пощуряла котката, която пресичала улицата. Вземете последното хапче от опаковката.
13) Завържете предните към задните лапи на животното с канап, който после завързвате здраво към крака на масата. Потърсете в гаража брезентови ръкавици. Вкарайте хапчето в устата на котката последвано от голямо парче месо. Бъдете настоятелен. Задръжте вертикално главата на животното и изсипете 2 литра вода в гърлото й, та дано хапчето се разтвори.
14) Изпийте останалото в бутилката уиски. Помолете жена си бързо да ви закара до спешното отделение. Опитайте се да стоите спокоен докато докторът шие разкъсаните ви пръсти и предната част на ръката, както и когато изважда парченцата от хапчето, озовали се в дясното ви око. На връщане, спрете пред мебелния магазин за да купите нова маса.
15) Позвънете на дружеството за защита на животните и ги помолете да дойдат да отведат "котката, която сее смърт"... обадете се в зоомагазина и ги попитайте дали продават морски свинчета.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Аз и Моят приятел ;)

Мнениеот 8 » 12 яну 2015, 02:37

Светлана Кузнецова и Винъс Уилямс изиграха необикновен тенис мач, в който ролята на момчета, подаващи топката играха кучета. В качеството на подаващите топката бяха кучетата Тед, Оскар и Супер Теди. Срещата между рускинята и американката се игра в новозеландския град Оуклънд, където през тази седмица по-голямата от сестрите Уилямс стана победителка в турнира на Женската тенис-асоциация.


https://www.youtube.com/watch?v=QK_83cnHbE4

Големи са сладури.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Аз и Моят приятел ;)

Мнениеот rafaelis » 02 мар 2015, 18:50


Абсолютен и безрезервен фен съм му на тоя. :qipba: :qipag:

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Аз и Моят приятел ;)

Мнениеот rafaelis » 07 мар 2015, 13:17

Ох, и на тоя съм фен. :qipap:

Изображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Аз и Моят приятел ;)

Мнениеот rafaelis » 20 мар 2015, 12:01

http://www.boredpanda.com/old-english-s ... -cees-bol/ :qipab: :qipbo: Всичките снимки са страхотни. :qipbo:


Изображение


Изображение


Изображение


Изображение


Изображение


Изображение


Абе пускайте разни красоти бе, няма само аз да си пиша тука. :twisted: :qipap:

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Аз и Моят приятел ;)

Мнениеот Al » 20 мар 2015, 12:52

Аз нямам такива приятели. :qipak:

И малко черен хумор: Повечето животни, които срещам, са ми в чинията. :qipap:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Аз и Моят приятел ;)

Мнениеот Stinkata » 20 мар 2015, 15:05

Вкъщи, за телевизията отговаря Джо...


Изображение


Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Аз и Моят приятел ;)

Мнениеот rafaelis » 20 мар 2015, 16:13

Ахахахахххх, какви са тез бузки, да няма по пържола скрита в тях? :qipap:

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Аз и Моят приятел ;)

Мнениеот Stinkata » 20 мар 2015, 17:24

Космат е, а мартеничката дава допълнителен обем... Иначе, веднъж се опита да отмъкне един бут, заедно с плика, в който беше опакован. Измъкна го от торбичката и - беж... :qipag: :qipag: :qipag: Голям сладкиш е Джо...


Ето го без мартеница... Пак си е пухкав..

Изображение


А ето го и братО

Изображение
ИзображениеИзображение


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта

cron