Аз и Моят приятел ;)

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: Аз и Моят приятел ;)

Мнениеот Mike Bibby » 07 апр 2011, 18:13

Big Brother. :qipab:

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Аз и Моят приятел ;)

Мнениеот rafaelis » 22 авг 2011, 11:52

http://arsofia.com/bg/20517/nyama-obich-za-tihomir

..... избягаха ми думите

Потребителски аватар
betina_bambina
Мнения: 4660
Регистриран на: 20 мар 2005, 20:51
Местоположение: кривата нива

Re: Аз и Моят приятел ;)

Мнениеот betina_bambina » 24 авг 2011, 11:33

:(
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Аз и Моят приятел ;)

Мнениеот rafaelis » 27 авг 2011, 15:41

Тишо е една добра душа. Неозлобен от преживения ужас, с мил поглед, леко свенлив и цели две кила повече, отколкото, когато са го намерили.

Имаше и други желаещи да му донесат малко радост, което веднага фотнах с удоволствие. :qipab:

Изображение


А той, освен за разходка, имаше сили дори за разни трепети кучешки. :wink:

Изображение


Колко тъп гъз трябва да си, да отрежеш нечия опашка до дъно? И да докараш животно до такова състояние де.

Изображение

Но момчето (казаха, че е младо куче) ще се оправи. Човек може да заведе детето си там, да поиграе с животните и да види, че и те душа носят. Нещата са прости - заставаш на вратата и казваш - искам да видя Тихомир (или някой друг, не е само той). Изваждат го от стаичката му, връчват ти каишката и можеш да го разхождаш и да поиграеш с него, докато не се умори.

Той няма да откаже ничия ласка. Или порция вкусна храна. Дори със сигурност ги очаква, седем дни в седмицата, там - на стотина метра след завоя за Мусачево и Елин Пелин.


Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: Аз и Моят приятел ;)

Мнениеот Mike Bibby » 20 сеп 2011, 09:16

Ето една прекрасна новина. =D>

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Аз и Моят приятел ;)

Мнениеот Мичо » 08 окт 2011, 18:44

:qipbo: На една позната любимците.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение


Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Аз и Моят приятел ;)

Мнениеот rafaelis » 13 мар 2012, 09:09

http://arsofia.com/bg/27216/noviyat-dom ... mment-9097 :qipbo:


Ето го и щастливия край на най-нещастната история. Тихомир – обреченото Българско овчарско куче, което приютихме миналото лято изпраща специални поздрави на приятелите си тук в България.
Новото му име е Гообер. Нямаше как да си остане Тихомир – в крайна сметка преминава в друга класа. Има грамадно ранчо с басейн и личен градинар! Еххх, да можехме да пратим тези снимки на чудовището, което го е изоставило да умре преди само половин година…
Поздрави и за нашите приятели от Овидефарм-Холандия за чудесата, които правят за нашите кучета.


Изображение


Изображение

Изображение


Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Аз и Моят приятел ;)

Мнениеот Христолов » 26 мар 2012, 21:40

тия верно са извратеняци за да ги скалпират и после оставят живи, на мен попадне ли ми помияр на ръка разстояние ще го убия на място и дотам

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Аз и Моят приятел ;)

Мнениеот rafaelis » 07 окт 2012, 20:38

Отидох днес на кучеучилище. :qipag: Покани ме приятелка, да видя нейния прекрасен непослушник, правещ бая бели, как става човек, така де - куче. :qipag: Стана ми интересно, понеже освен Тишо от снимките горе, дето няколко пъти съм разхождала, по-точно той ме е влачил :qipag: в прилив на енергия, много вземане даване с кучета нямам.
На прекрасното есенно слънчице, зад "Хилтън", десетина различни породи млади кучета, освен да са послушни, упорито усвояваха маниерите на светското общуване помежду си.
Шефката на занятието ми взе акъла. Речите на Хитлер се брояли за много зареждащи, понеже с голям патос бил говорел и така повеждал масите след себе си. Добре де, чувала съм ги, пукната пара не чинят пред нея. То бяха команди, извисявания на тон, в един момент вече не бях сигурна кого точно дресират - кучетата или стопаните, особено когато се стигна до сложното занятие да им дадат лакомство по време на тичане - стопаните на кучетата де, не обратното. :qipag: Представих си семейството на тая жена - Стани, Легни, Донеси, В_Е_Д_Н_А_Г_А ... :qipag:
И точно до я обявя за Хитлер на кучеучителите, при свършването на урока иззад един храст тя отвърза куче, което кротко си беше стояло през цялото време, та не бях и видяла - нейното собствено - белгийска овчарка. То се лепна отстрани на крака и, вдигна глава и я загледа, ама вярно я гледаше с любов, не само с подчинение. Тя започна да се дърпа леко настрани и дори не му даде команда - само знак с глава и това куче започна да танцува до нея, вървейки и то настрани - както най-красивите и елитни коне, които съм гледала по състезания.
Съвършената красота, която се появява само за миг. Мислех, че е притежание само на котките, но май не било така (от мен да мине) :qipag:.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Аз и Моят приятел ;)

Мнениеот Stinkata » 20 окт 2012, 09:52

Време за закуска...


Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
betina_bambina
Мнения: 4660
Регистриран на: 20 мар 2005, 20:51
Местоположение: кривата нива

Re: Аз и Моят приятел ;)

Мнениеот betina_bambina » 20 окт 2012, 10:22

:D сладурана...направо е време за обяд :D
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Аз и Моят приятел ;)

Мнениеот Stinkata » 20 окт 2012, 12:37

Няма страшно, тя си е зачислена към магазина и си папка редовно... Затова е и с такава фигура - като мен... :qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображение


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта

cron