Мъжът и жената интимно (от Дели)

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Мъжът и жената интимно (от Дели)

Мнениеот Stinkata » 22 авг 2011, 08:44

:qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображение


Потребителски аватар
betina_bambina
Мнения: 4660
Регистриран на: 20 мар 2005, 20:51
Местоположение: кривата нива

Re: Мъжът и жената интимно (от Дели)

Мнениеот betina_bambina » 01 сеп 2011, 15:41

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4084331

:roll: :D "те ти, булка, Спасовден! "
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
dgeorgiew
Мнения: 4548
Регистриран на: 12 апр 2005, 14:15

Re: Мъжът и жената интимно (от Дели)

Мнениеот dgeorgiew » 28 сеп 2011, 13:22

http://www.vipzona.bg/za-zhenata/3645-za-jenata

Eбах ти яката путка. #-o =D>
8,тая ако те засмуче ще те разнася като пръскачка из лозе. :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Мъжът и жената интимно (от Дели)

Мнениеот Христолов » 28 сеп 2011, 13:29

бахти грозната славянка, евтина курва - типична рускиня

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: Мъжът и жената интимно (от Дели)

Мнениеот Казуса » 28 сеп 2011, 19:16

Ромите да си траят, че още малко ви трябва, за да ви изселим от славянската държава България ;)
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"


Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Мъжът и жената интимно (от Дели)

Мнениеот vill_1 » 01 окт 2011, 14:27

Един каквказец ти е нужен на теб!Ако не друго,поне в спортна форма да влезеш!
Изображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Мъжът и жената интимно (от Дели)

Мнениеот rafaelis » 17 фев 2012, 11:45

КОГА ЛЪЖАТ МЪЖЕТЕ

Веднъж един дървар сечал дърво на брега на реката и изпуснал в нея брадвата си. Той седнал на земята и заплакал от мъка. Тогава му се явил Бог и го попитал:
- Защо плачеш?
- Как да не плача, Господи! Изпуснах брадвата си в реката и сега нямам с какво да изкарвам прехраната на семейството си.
Господ бръкнал в реката, извадил златна брадва и попитал:
- Тази ли е твоята?
- Не, не е моята - отвърнал дърварят.
Господ отново бръкнал в реката и този път извадил сребърна брадва.
- Може би тази е твоята? - отново попитал той.
- Не, и тази не е - поклатил глава дърварят.
Третия път Господ извадил желязна брадва.
- Да, да, тази вече е моята! - радостно възкликнал дърварят.
- Виждам, че си честен човек и съблюдаваш заповедите ми - рекъл Бог. - Вземи за награда и трите брадви.

Заживял дърварят в охолство, но, не щеш ли, един ден в реката паднала жена му. И той отново седнал на брега и горко заплакал. И Бог отново дошъл и го попитал защо плаче.
- Как да не плача, Господи! Жена ми падна в реката.
Тогава Бог извадил от реката Дженифър Лопес и попитал:
- Това ли е жена ти?
- Да! - радостно възкликнал дърварят.
Смръщил се Бог:
- Защо този път ме излъга?
- Виждаш ли, Господи, - въздъхнал дърварят - бих ти казал, че това не е моята жена, но тогава ти би извадил от реката Катрин Зита-Джоунс. Аз отново бих ти казал, че това не е моята жена и накрая ти би извадил нея. Като награда за честността ми би ми дал и трите. Аз не бих могъл да ги изхраня и ние четиримата бихме били много нещастни.

Извод: Когато мъжете лъжат, го правят с достойнство и за всеобщото благо!





Кораб попаднал на буря и потънал. Оцелели само двама моряка - без спасителни жилетки, без нищо, за което да се захванат.
- Господи - помолил се единият, - изпрати ми толкова дъски, колкото пъти ми е изневерявала жената!
От небето паднали два клечуряка, които не могли да издържат тежестта му и той се удавил.
- Господи - решил да опита късмета си вторият, - изпрати ми толкова дървета, колкото пъти ми е изневерявала жената!
Небесата се отворили и наоколо заплавали купища дървен материал. Морякът си направил сал и се спасил.

Извод: Да пием за жените, които не оставят мъжете си да се удавят!

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Мъжът и жената интимно (от Дели)

Мнениеот Христолов » 17 фев 2012, 11:57

Извод: Когато мъжете лъжат, го правят с достойнство и за всеобщото благо!
:qipbs:

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: Мъжът и жената интимно (от Дели)

Мнениеот G8 » 17 фев 2012, 14:07


Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Мъжът и жената интимно (от Дели)

Мнениеот Христолов » 01 мар 2012, 19:02


Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Мъжът и жената интимно (от Дели)

Мнениеот Христолов » 07 юни 2012, 14:57

България, 2019 година. Манията по млечните жлези започва да се превръща в истерия. Клиниките по пластична хирургия вече са повече от кафенетата. 90 процента от брутния вътрешен продукт се инвестира в бюстове.
Отдавна са минали времената, когато грижовните родители са купували на дъщерите си цици по случай абитуриентския бал.
Днес им ги купуват по случай тръгването на училище. Класните стаи са пълни с напращели едрогърдести първолачки.
Конкуренцията сред пластичните хирурзи е свирепа. Доктор Генчев вече работи по нова технология – имплантира в гърдите на пациентките си естествен каучук. Този материал е по-издръжлив от силикона, не се деформира при по-агресивно обарване и най-важното: не гърми в самолетите.
Поради липсата на строежи, доста експерти от строителството се пренасочват към цицоделието. Доктор Пенчев става известен с това, че премахва целулита, като монтира стоманена арматура под кожата на задните части, а после я залива с бетон. След като бетонът стегне, върху него се полага тънка циментова замазка или фина гипсова шпакловка в телесен цвят. Край на целулита, дупето остава стегнато завинаги.
Технологията за уголемяване на устните също е взаимствана от строителството. Хирурзите вече ги пълнят с полиуретанова пяна, тази с която се монтират дограми. Предимството й е, че стяга бързо и само няколко часа след операцията вече може да се прави орален секс.
Както винаги най-активни в използването на новите технологии са фолкпевиците. Новата звезда Чобана влиза в клиниката на доктор Тенчев, за да си присади още две зърна на циците. Докторът изработва новите й зърна от PVC и ги облицова с троянска керамика. Стилно, секси, патриотично. Веднага след промоцията на това ново пластично чудо, в клиниката са подадени заявки за 2784 присаждания на зърна. Грфикът е запълнен за четири години напред.
Азис продължава да прави отчаяни опити да подобри пухкавото си тяло и влиза в клиниката на доктор Менчев, за да смени помпата на пениса си с компресор. Единственият проблем е, че новият компресор се нуждае от постоянно електрическо захранване. Като спре тока – ерекцията му заминава.
Бившият ветеринар доктор Бенчев нашумява сред жените, които не харесват даденостите си, с това, че прави операции за удължаване на краката. Тайната му е простичка – сменя бедрените им кости с конски. След операцията дългокраките дами весело припкат в тръс и галоп.
Разбира се, не всички са доволни от новите постижения на пластичната хирургия. Има и рекламации.
Мъж от Кюстендил получава тежка травма на пениса при опита си да се порадва на новото бетонно дупе на съпругата си. «Бах аз тоз каменен гъз», споделя пациентът, «премаза ма кат тухла».
Но този факт не намалява интереса към антицелулитните импланти.
Почти цялото производство на бетон отива за нуждите на пластичната хирургия. Клиниките закупуват бетонпомпи, които бълват сместа директно в задниците на налягалите в дълги редици кандидатки за красота.
Предлагат се и услуги за по-бедните. Доктор Кенчев предлага временно увеличение на бюста на достъпни цени. Той инжектира в циците на клиентките си разтвор от хлебна мая, кисело мляко и бакпулвер. За броени часове гърдите втасват като козунаци. Проблемът е, че на следващия ден организмът изхвърля хранителните продукти през отделителната система. И трябва пак да ходиш при доктора за нова инжекция.
През 2019 изкуствените импланти окончателно са победили природата. Жените прекарват цялото си свободно време в клиниките за пластична хирургия. Мъжете целуват полиуретан, опипват силикон и каучук, обладават арматура.
По всичко личи, че красотата е спасила света.

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Мъжът и жената интимно (от Дели)

Мнениеот Христолов » 11 юни 2012, 10:49

Изображение

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Мъжът и жената интимно (от Дели)

Мнениеот VILIO » 11 юни 2012, 11:42

Изображение
Изображение


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта

cron