От комунизма до демокрацията

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Мнениеот Kudravia » 16 юли 2007, 01:20

Не знам аз какво точно ни е управлението , но ни управляват децата на комунистите( не става дума за БСП разбира се говоря като цяло).Демокрация в България никога няма да има.
Не съм привърженик на Бай Тошо , но ще ви го цитирам.В думите, които казва има много истина.Тези думи ги казва след като е разбрал , че ще бъде свален , или след като е свален вече от власт-не съм сигурен , но няма голямо значение.
Та излиза човека и казва на политиците , които ще го наследят:
"Вие това , което ние построихме, няма да можете да го боядисате!"
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
nocapitalism
Мнения: 15
Регистриран на: 06 апр 2006, 14:35
Местоположение: Вселената
Контакти:

Мнениеот nocapitalism » 20 юли 2007, 15:43

sasho_1989 написа:Мефка,какъв посткомунизъм,ккави 5 лв бре :shock:

След като сме член на ЕС и НАТО,има:

-свобода на слово и печат

-политически плурализъм

-- мoжеш свободно да критикуваш властта,да органицираш срещи и митинги без да искаш разрешение от милицията

Какво още искаш? :roll:


Свобода на слово и печат-за тоя,който си плаща.или още си мислиш,че не съществува политическа и най-вече икономическа цензура.
А това за митингите и разрешението-откъде ти го роди главата?Не гледа ли как биха миньорите и еколозите?Колко такива случаи има на рпебити от куките?Ами на пребити от мутрите без пагон?Едни пичове в Кюсендилско решили да протестират заради експлоатаорските условия на местния чорбаджия и кво станло-той пратил няколко джипа дебеловрати и се приключило с протеста
Всеки плюе по системата,а системата е капиталистическа!
Плюем по комунизма,въпреки че никога не е имало комунизъм,тъй както се оплакваме от демокрацията,въпреки че това не е демокрация.

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 22 юли 2007, 13:09

Въпросните случки с миньорите и природозащитниците се случиха именно, защото в полицията и "мвр" са хората, които бяха преди в милицията и "дс". И въпреки това тези акции се осъществиха, което само по себе си дава отговор на въпроса, възможни ли са или не. На 19и имаше митинг-шествие на любителите на природата и свободното слово в интернет, което мина без всякакви проблеми. Това означава, че принципи на демократично общество има. Друг е въпросът дали хората се възползват от тях или чакат някой друг (най-често държавата) да им свърши работата. Разбира се, има още много, какво да се желае, но това зависи и от всеки един от нас.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 22 юли 2007, 13:12

nocapitalism написа:... как биха миньорите и еколозите?


Човек, когато не е информиран е по-добре да си мълчи. На Орлов мост имаше арести, някои от които (повечето) неоправдани, но никой от природозащитниците не е бил удрян, бит, да не говорим за пребиван.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
me
Мнения: 2859
Регистриран на: 26 окт 2006, 22:22
Местоположение: radio GONG Ovcha kupel

Мнениеот me » 22 юли 2007, 13:15

Тоя сигурно е имал впредвид до Гълабово, когато ги свалиха от автобусите и почнаха да ги налагат и полицията си измисли как 1 сам е почнал да си удря главата в земята. :wink:
Изображение

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 22 юли 2007, 13:22

Аз за миньорите не коментирам, там се вижда на камерите. Разбира се не се вижда, каква е била ситуацията преди това, но така или иначе нещата не са правилни изхождайки от видяното по телевизията.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
me
Мнения: 2859
Регистриран на: 26 окт 2006, 22:22
Местоположение: radio GONG Ovcha kupel

Мнениеот me » 02 авг 2007, 00:24

emevev написа:тази тема ще се оформи като политическа... ;) (няма лошо, разбира се) ;)


http://standartnews.com/bg/article.php? ... cle=198242

Реално хубава кандидатура готвят в Кърджали, но пък като се сетиме, че и турците ще могат да гласуват това почти обезмисля ситуацията и усилията на хората, които са зад кандидатурата на попа.
Изображение

Потребителски аватар
Хиподил
Мнения: 720
Регистриран на: 30 апр 2005, 14:03
Местоположение: ЧЕРНО-БЯЛ ПЛОВДИВ

Мнениеот Хиподил » 02 авг 2007, 11:22

nocapitalism написа: Едни пичове в Кюсендилско решили да протестират заради експлоатаорските условия на местния чорбаджия и кво станло-той пратил няколко джипа дебеловрати и се приключило с протеста


Ако тоя не е бил пратил дебеловратите, тогава оня с висящите дела в плевенската прокуратура ще си прати неговите мутрагени. А тогава става по-лошо. Блъскат главите на хората в асфалта.


Истината е че докато не пукне и последния комунист, тая държава няма да прокопса!

Потребителски аватар
nocapitalism
Мнения: 15
Регистриран на: 06 апр 2006, 14:35
Местоположение: Вселената
Контакти:

Мнениеот nocapitalism » 08 авг 2007, 15:10

а тези еколози в Иракли,които ги мачкат и им горят палатките?
то нема да ме учуди в тая държава,ако самия р.петк. виси във форума и се.е дезинформации :) Това в кръга на шегата,но положениетое наистина сериозно и тая диктатура,която се налага не може да бъде омаловажавана.Бяха бити,журналисти,еколози,работници,даже и младежи истински комунисти,дръзнали да лепят плакати рпотив престъпната БСП
В тоя ред на мисли това аз смъртта на последния комунист нее никак добре казано.
Защого комунизъм по определение е :пътят към освобождението на пролетариата(работническата класа ,демек).За едно халмонично общество без класи,експлатация над човек над човека,без държава,а единствената власт да е на гражданите.
Нищо общо с 45 те години "комунизъм".Това,че шепа сбърканяци опорочиха идеята не значи,че самата идея е лоша.
А инаме относно тия от ДС-част от тях пък си бяха от бившата царска полиция-да вземем развратнка и пияница вътрешен министър Солаков.левскарите ще се сетят кой е
Всеки плюе по системата,а системата е капиталистическа!

Плюем по комунизма,въпреки че никога не е имало комунизъм,тъй както се оплакваме от демокрацията,въпреки че това не е демокрация.

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 09 авг 2007, 19:33

Хиподил написа:Истината е че докато не пукне и последният комунист, тая държава няма да прокопса!


Абсолютно точно казано.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
murder
Мнения: 1468
Регистриран на: 27 ное 2005, 16:56
Местоположение: Под Кривата Круша

Мнениеот murder » 09 авг 2007, 19:42

а тези еколози в Иракли,които ги мачкат и им горят палатките?

Ако беше още жив бате Тошо,щяха с танковете да ги газят :lol:

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 18 сеп 2007, 17:28

Съпругата на руския президент Людмила Путина присъства днес на Международен конгрес на преподавателите по руски език и литература. При инцидента в Двореца на културата и спорта пострадаха две жени.

Инцидентът стана малко след 2 следобед при излизането на Людмила Путина на трибуната в зала "Конгресна" на Двореца на културата и спорта. Един от големите прожектори на тавана се самовзриви и накара многобройната охраната на руската първа дама да изтръпне. Гръмналият прожектор се намира на 20 метра височина, като падналите стъкла се посипаха вържу главите на две жени от публиката.

Пострадалите - рускиня и румънка на около 50 години, бяха отведени в болница. Имат рани по главата и ръцете, които не са сериозни, съобщиха за Дарик от Спешния център.

След инцидента конгресът на Международната асоциация на преподавателите по руски език и литература продължи по програма. Събитието, освен от Людмила Путина, бе уважено и от министър-председателя Сергей Станишев, който изнесе 5-минутна реч на руски, без преводач на български език.





:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Мизерник!!!

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Мнениеот skorpinoks » 20 сеп 2007, 13:32

Kudravia написа:Не знам аз какво точно ни е управлението , но ни управляват децата на комунистите( не става дума за БСП разбира се говоря като цяло).Демокрация в България никога няма да има.
!"


и бивши ченгета и генерали от ДС. :)
ЦСКА

Потребителски аватар
shock
Мнения: 1080
Регистриран на: 28 апр 2005, 21:29
Контакти:

Мнениеот shock » 20 сеп 2007, 13:43

Изображение

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

някои тъжни истини

Мнениеот tridant » 21 фев 2008, 03:33

Нас ни управлява ляво правителство.
Ляво ,ляво -колко да е ляво :!: :?:
Че то за плоския данък Маргарет Тачър не знам дали даже си е мечтала:!: :?:

Мъчно ми е за България. Мъчно ми е за за това,че хората гледат,
а не виждат какво става.В крайна сметка -това що за управление е?Ляво или дясно?
Щото мене ми се чини дясно;.Ако погледнете къде е крупния капитал,ще се сетите.
Аааааа може би върха беше ,с облекчаването на хазарта от данъци.Е,как бе,Божков-наш човек.
Аз съм сигурен,и други върхове ще бъдат достигнати.

Искам моите деца да вдишат чистия въздух,въздуха на истината,на почтенноса.Не, тук не може.
Така или иначе ние винаги ще знаем какво е България,какво са Левски и Ботев и Вазов и Паисий.
Изображение


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 117 госта

cron