ТРАГЕДИИ!!!

Потребителски аватар
kaliMunder
Мнения: 2130
Регистриран на: 01 юни 2005, 22:17
Местоположение: Bez edna moje, sus edna ne ! ! ! http://ekoplam.com/index.html

Мнениеот kaliMunder » 18 мар 2007, 09:52

Приказвах си с един бакшиш, който ме вози преди малко като се прибирах от диско и го питах дали знае нещо.. Той пък бил на Цариградско и видял... Мерцедеса се движел със страшно бърза скорост от порядъка на 160км. - 170км. отпред е бил буса, при изпреварването не са се разбрали при тази скорост. Ту в едното платно, ту в другото и накрая :( След удара колата направо е станала на прах. Пожарна идвала, незнам си какво още там....

При ограничение 80 км. в час... с двойно повече :roll:


Само като си помисля че и аз така преди 4-5 дни по Цариградско през ноща бях със 180 и настръхвам като знам какво се е случило няколко дни след това
GORDI SOFIA

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Мнениеот mefkata » 18 мар 2007, 10:32

Еми Дане, дано друг път не го правиш! :evil: Така застрашаваш НЕ САМО СЕБЕ СИ, ами и живота на другите! Това е град, а не германски аутобан с 4 платна и умение на всички да се движат по него.
Преди доста години един приятел уби един дядо, който едвам пресичаше Цариградско през мантинелата!
Винаги, особено нощем, има идиоти, които пресичат направо. Така, че умната...
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Потребителски аватар
me
Мнения: 2859
Регистриран на: 26 окт 2006, 22:22
Местоположение: radio GONG Ovcha kupel

Мнениеот me » 18 мар 2007, 19:38

Дет се вика поредния човек, който си отиде на Цариградско и час след катастрофата всички пак си фучат все едно нищо не е станало. :evil: :evil: :evil:
Този път беше човек, който пишеше, правеше музика ала бала пък и само на 40 и малко. Просто трябва да се убие тая висока скорост по пътищата.
Изображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 18 мар 2007, 21:50

Трима 17-годишни съученици са загинали в катастрофата на пътя Слънчев бряг - Кошарица, съобщиха от пресцентъра на ОДП - Бургас. Те бяха идентифицирани след допълнителни полицейски проучвания. Тримата младежи са от Несебър, съученици в 11-ти клас на Професионална гимназия по туризъм “Иван Вазов” в курортния град. Те са пътували в "Пежо 405". По първоначални данни най-вероятно колата е управлявана от С.С., неправоспособен водач, а с нея са се превозвали в посока от Слънчев бряг към с. Кошарица Р.Я. и Е.К.
По първоначална информация се знаеше, че шестима са загинали в катастрофата. В резултат на извършен допълнителен оглед на местопроизшествието и катастрофиралите автомобили в купето на изцяло изгорелия лек автомобил “Форд” е открит трупът на още един човек – това е 36-годишният Я.Х. от с. Помен, област Русе. Я.Х. заедно с останалите двама изгорели мъж и жена са били строителни работници по новостроящи се обекти в Слънчев бряг. В пожара, избухнал след сблъсъка на двата автомобила, е изпепелено и четиригодишното дете на живеещите на семейни начала – С.С., 31 годишен и А.С., 22 годишна, и двамата от с. Помен, обл. Русе.
Установено е, че 42-годишният Г.П. от Бургас /успелият да се спаси от пламналото купе на “Форда”/ е седял на задната седалка в колата, а не на предната дясна, както бе оповестено по първоначални данни. Състоянието на мъжа продължава да е критично, тъй като същия е с близо 80 % изгаряния. В момента за стабилизиране на здравето му се грижат лекарите от МБАЛ - Бургас.


34-годишна жена е починала при катастрофа на Околовръстното шосе край Разград. Това съобщиха за Агенция “Фокус” от пресцентъра на МВР. Жената е управлявала лек автомобил Пежо. Колата е навлязла в насрещното движение и се е ударила челно в Ауди. Водачът на Аудито е настанен в болница. При инцидента, който е станал вчера към 15.40 часа, са пострадали още една жена и 16-годишен младеж. Жената е с фрактура на лакътя, а младежът – със сътресение на мозъка.
По случая е образувано досъдебно производство.


22-годишен младеж е с опасност за живот след пътен инцидент заради висока скорост, съобщиха от пресцентъра на ОДП - Стара Загора. Пътното произшествие е станало около 03.15 ч. вчера на пътя от Раднево за с. Даскал Атанасово. И.И. се движел с лекия си автомобил “Опел Калибра”. На 2 км преди селото при движение с несъобразена скорост водачът изгубил управление над автомобила, който се преобърнал на платното за движение. В резултат на удара водачът е получил черепно-мозъчна травма и е настанен за лечение в МБАЛ - Раднево, с опасност за живота. По случая е образувано досъдебно производство.


Не мога да разбера какво става - тия хора малоумни ли са, какви са не знам :shock: . Като се качат в колите си и си мислят, че са безсмъртни :!: :!: :!:

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Мнениеот rkk » 18 мар 2007, 21:58

Пътувах с баща ми към 500 км преди няколко дена, казвам ви ако не беше внимателен да намалява ония тъпанари като изпреварват като луди без да гледат в насрещното, просто сега нямаше да съм тука и да ви пиша... :wink: Не знам със бомбастични глоби ли, със снимки от катастрофи на самия път ли, не знам с какво, но това трябва да се спре. За половин година по пътищата умират повече хора отколкото за цялата Сръбско българска война...

А като ходих на мача с Вердер, на един завой един педал отсреща изпреварваше, и хубаво че карахме бавно и намалихме навреме и се разминахме на една бройка....Насълзяват ми се очите като си помисля, че следващата жертва на тия камикадзета може да съм я аз, я някоя роднина или приятел.. :cry:
Последна промяна от rkk на 18 мар 2007, 22:02, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот annysy » 18 мар 2007, 22:01

Сампи, ако те не са луди, около тях има достатъчно такива, дори и всеки ден да им се намила на главата и да гледат и слушат новини, па накрая са и нагли дори..аз се сещам за случай преди 2 седмица...жена - удря дете на пешеходна пътека пред у-щето (нищо му няма, слава богу), но тая избяга от мястото пред погледа на още цяла групичка деца :!: :?:
Изображение

Потребителски аватар
raleff
Мнения: 3118
Регистриран на: 09 юли 2006, 15:53
Местоположение: 15900 Praha 5- Lahovice
Контакти:

Мнениеот raleff » 18 мар 2007, 22:12

rkk написа:Не знам със бомбастични глоби ли, със снимки от катастрофи на самия път ли, не знам с какво, но това трябва да се спре.

В Румъния на местата където са станали тежки катастрофи с много жертви оставят колата там,вдигната на колона за да напомня за катастрофите по пътищата.Защо и тук да не направят така :?:
Изображение

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Мнениеот rkk » 18 мар 2007, 22:17

Аз минах при Слънчев бряг в сряда и имаше катастрофа пак...едната кола беше на прах....Другата от една страна беше напълно смачкана....Каквото и да говорят банално ли било, глупаво ли било...но филмите с бързи скорости, като Бързи и яростни примерно имат пръст в това...3/4 от камикадзетата са под 30 години - аудиторията на подобни филми...Няма как да гледаш подобни неща и после това да не ти се отразява...Изпитвал съм подобно чувство..Наистина бил съм по-малък, но след като гледам филм или спортно състезание и после си мисля, че мога да правя същите неща...
Изображение

Потребителски аватар
betina_bambina
Мнения: 4660
Регистриран на: 20 мар 2005, 20:51
Местоположение: кривата нива

Мнениеот betina_bambina » 18 мар 2007, 22:20

:? много са станали безразсъдни хората: и шофьори и пешеходци. Напоследък обаче забелязвам нови моди - изпреварване на пешеходна пътека: някой намалява, за да могат пешеходците да преминат през пътното платно и зад него някой герой дава газ и изпреварва, какво като има хора на пешеходната пътека. Това го видях за една седмица два пъти на една и съща обозначена зебра.
За това,че самоубийци пресичат на червено и на неподходящи места, също нямам думи! :evil:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Neo
Мнения: 3590
Регистриран на: 28 авг 2006, 16:26

Мнениеот Neo » 18 мар 2007, 22:27

Има всякакви ненормални. :? Случайно попаднах на това - не знам дали е монтаж, но ако не е :shock: :shock: :shock:

http://www.youtube.com/watch?v=SbY0Jh9_RJ8

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 18 мар 2007, 23:03

Това за изпреварването на пешеходна пътека, го виждам поне веднъж седмично. На мен лично ми се е случвало два пъти - спирам, за да пусна пешеходците на пешеходна пътека и един малоумник отзад ме изпреварва от дясно. Добре, че караше с малка скорост и успя да спре. Вторият случай беше подобен.
Честно да ви кажа, аз понеже минавам почти през цяла София един път сутрин и веднъж следобед, на ден ми се изправя косата поне по три пъти на ден.
Последният път беше с някакво дете с колело - изведнъж изхвърча пред мен между две спрели коли и едвам спрях. После едвам се удържах да не слезна и да не го набия ](*,)
А най-интересни са ми майките с малки деца - винаги държат детето откъм пътното платно :shock: :shock: ](*,)

Потребителски аватар
betina_bambina
Мнения: 4660
Регистриран на: 20 мар 2005, 20:51
Местоположение: кривата нива

Мнениеот betina_bambina » 18 мар 2007, 23:07

:shock: и много обичат майките с малки деца да пресичат на червено!
аз понеже съм заклет пешеходец и виждам какви ли не работи :?
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Мнениеот Blue » 18 мар 2007, 23:58

betina_bambina написа::? много са станали безразсъдни хората: и шофьори и пешеходци. Напоследък обаче забелязвам нови моди - изпреварване на пешеходна пътека: някой намалява, за да могат пешеходците да преминат през пътното платно и зад него някой герой дава газ и изпреварва, какво като има хора на пешеходната пътека. Това го видях за една седмица два пъти на една и съща обозначена зебра.
За това,че самоубийци пресичат на червено и на неподходящи места, също нямам думи! :evil:
Горе-долу натам сме тръгнали и ние:
http://www.youtube.com/watch?v=8I9T3DR0 ... ed&search=

:?

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 19 мар 2007, 00:03


Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Мнениеот Blue » 19 мар 2007, 00:30

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Всеки се оправя както може :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ама виждаш ли как всички пускат камионите и автобусите :wink:
Аз мисля да си купя танк armataz_01_36 :badgrin:


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 53 госта

cron