Бургас, морето и неговите трудови хора

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Бургас, морето и неговите трудови хора

Мнениеот rafaelis » 20 апр 2011, 12:27

Христолов, направо съм разтреперана, че се налага да опонирам точно на ТЕБ и не, не съм чувала въобще с какво се занимаватт йеховистите. :qipan:

Значи, пълно е с такива, макар и в друг образ и подобие - едни искат да им припишеш апартамента си, други ти звънят, че са катастрофирали, да дадеш пари (за бабата, дето се обеси, понеже дала парите на сина си на такива, нещо по-различно виждаш ли) , трети - трето.

Колко трябва да си проЗт, та да не ти щракне нещо, като някой ти рече "аз много те обичам, ама ти ми припиши апартамента си", не знам. :idea: Ама той днес е излъган от тия, ти отиваш срещу тях с камъни, пък той утре ще е излъган от други, какво, ще ходиш с камъните навсякъде ли? :roll:

Не знам и колко им е акълът на хората в Бургас, ама тук в София номерата им май не минават много много - на йеховистите - имам възможност да минавам покрай една тяхна къща - понасъбираха се вътре по двайсет трийсет души, с лъскави коли, чуваха се някакви песнопения, после гледам го закършиха, дадоха единия етаж под наем на някакви с плочки и гранитогрес. :qipag:



Колкото до протестите за цените на бензина, не ги отричам, но са абсолютно безсмислени - цените на бензина се определят не оттук. протестите трябва да са свързани с ниските доходи (заради които бензинът ни се вижда толкова скъп), липсата на производство и читава инфраструктура, която да доведе производства у нас и прочие, и прочие ...

пп. От теб не очаквам да знаеш как да се обръщаш нормално към събеседник, но очаквах, че модераторите налагат някакъв нормален тон тук. Явно нещата са като в държавата - да се оправяме помежду си сами. Въпреки това ще се въздържа от епитети.

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Бургас, морето и неговите трудови хора

Мнениеот vill_1 » 20 апр 2011, 14:07

rafaelis,ако напишеш толкова дълго мнение за някой спорт(по твой избор),цена няма да имаш.Аман от политика,а партия герб е най-долната от всички!
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Бургас, морето и неговите трудови хора

Мнениеот Delija » 20 апр 2011, 20:01

Че тя от спорт не разбира, как искаш да напише?! :qipae:

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Бургас, морето и неговите трудови хора

Мнениеот rafaelis » 20 апр 2011, 20:25

Ти не се обаждай, АлександЪре, че за беля съм тука :twisted: и шти пратя една от ония умните

Изображение

дето снайперистите ги издирват и не могат да се справят с тях. :qipag:


През туй време Веско Маринов ще пише нов химн :mrgreen: , нещо от сорта на "Снайперистите от кравите ни пазят, полицаите ги следват в крак ..." и ще трябва после наказателно да го изслушаш десет пъти. :twisted: :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Бургас, морето и неговите трудови хора

Мнениеот Delija » 20 апр 2011, 20:50

Какво грозно говедо.

Те, между другото, всички говеда са грозни. :mrgreen:

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Бургас, морето и неговите трудови хора

Мнениеот rafaelis » 20 апр 2011, 21:00

Видях ти поста, обаче нямам интернет и не мога да ти отговоря. :mrgreen:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Бургас, морето и неговите трудови хора

Мнениеот Delija » 20 апр 2011, 21:04

Отговаряш ми, че не можеш да ми отговориш, т.е. отговорът ти не се брои за отговор, понеже не можеш да ми отговориш, както разбирам от отговора ти, който всъщност не е отговор. :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Бургас, морето и неговите трудови хора

Мнениеот vill_1 » 20 окт 2012, 13:30

http://news.burgas24.bg/388764.html

Ама тези още ли са на хотел на аванта?Отдавна трябваше да ги изгонят.Ден,два,айде,да мине номера,докато намерят нещо,ама......Нагъл народ,ако не ги изгонят,няма да се сетят да си тръгнат.До нова година,ако може ще стоят,лайф из лайф на хотелче.Айдеееееее :arrow:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Бургас, морето и неговите трудови хора

Мнениеот Delija » 20 окт 2012, 18:35

Ще стоят, докато е нужно, все пак вината не е тяхна. Много нагла постъпка от страна на виновниците, дай Боже да им фалира лайняната компанийка.


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 99 госта

cron