MUSIC IDOL

Потребителски аватар
Hurley
Мнения: 1195
Регистриран на: 20 май 2005, 08:13
Местоположение: SOMEWHERE IN TIME

Мнениеот Hurley » 05 мар 2007, 21:36

http://www.vbox7.com/play:131bc69b

Music Idol ????? :shock: Това е новият супер,хипер,ултра,мега,гига хит :lol:
немам

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 05 мар 2007, 22:19

http://www.vbox7.com/play:bb54a77c

Е те тоя ме уби, направо се смазах от смях :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
hakunecA
Мнения: 769
Регистриран на: 31 мар 2005, 23:57
Местоположение: Santiago Bernabeu
Контакти:

Мнениеот hakunecA » 06 мар 2007, 00:22

Виж в Бургас кви сме талантливи :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ужас... тоя е ееееееееееееее ненормално антимузикален :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
me
Мнения: 2859
Регистриран на: 26 окт 2006, 22:22
Местоположение: radio GONG Ovcha kupel

Мнениеот me » 06 мар 2007, 00:39

http://www.vbox7.com/play:23f40218

след "хиър го агеин" и тоя не заби ю трета глуха ;) Сега съжалявам, че не съм отишъл на кастинга :cry: :lol: :lol:
Иначе тоюа е най-смешното прдаване.
Изображение

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот annysy » 06 мар 2007, 00:47

И трите са връх, обаче тая вечер имаше двама - единият на Левски фенът и другият, който пееше "Малкият принц", е тоя вторият ни натръшка цялото фемили по земята от смях, направо не е истина щом със сълзи се смяхме докато свърши, горкият Дони - направо не можа да повярва какво трябва да изслуша, съдейки по физиономията му. Може ли да го изкопаете това отнякъде? :lol:
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 06 мар 2007, 09:25

Искам да комплиментирам ето тази участничка в Софийския кастинг

http://www.vbox7.com/play:0f18e143

Това момиче внесе много смях в моя дом! :lol: :lol: :lol:
Чудя се само едно - дали има приятели и ако има защо приятелите й си мълчат? :roll:
Изображение

Потребителски аватар
лоретка
Мнения: 845
Регистриран на: 07 мар 2006, 16:44
Местоположение: София

Мнениеот лоретка » 06 мар 2007, 09:43

annysy написа:И трите са връх, обаче тая вечер имаше двама - единият на Левски фенът и другият, който пееше "Малкият принц", е тоя вторият ни натръшка цялото фемили по земята от смях, направо не е истина щом със сълзи се смяхме докато свърши, горкият Дони - направо не можа да повярва какво трябва да изслуша, съдейки по физиономията му. Може ли да го изкопаете това отнякъде? :lol:


Стига бе, момчето с "Малкия принц и другата песен на Дони, която всъщност май я пее Момчил" беше с лека форма на дебилност, беше толкова щастливо, горкото, докато пееше!


Wallace написа:Искам да комплиментирам ето тази участничка в Софийския кастинг

http://www.vbox7.com/play:0f18e143

Това момиче внесе много смях в моя дом! :lol: :lol: :lol:
Чудя се само едно - дали има приятели и ако има защо приятелите й си мълчат? :roll:


А за тая кво да кажа, не ми се видя луда, все е имала под ръка некоя пинцета, да му се не види :evil: Тоя образ Дони каза, че нарочно е отишъл да я види отблизо, щото не бил сигурен :lol: :lol: :shock: :shock:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 06 мар 2007, 09:57

annysy написа:И трите са връх, обаче тая вечер имаше двама - единият на Левски фенът


Тоя беше уникален :lol: :lol: :lol: :lol:


П.П.: Ето защо Сектор "Б" пеят винаги фалшиво :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 06 мар 2007, 10:02

Иначе и жената с Алис Купър е фаворит. Чудя се - тези хора нямат ли си приятели, които да ги светнат? :roll: http://www.vbox7.com/play:5d8eeed8
Например: "Кичке, чакай малко! недей да ходиш, не пееш добре!"

Или "Дартанела, имаш мустаци, моля те махни си ги, ще изглеждаш по свежо!"
Името Дартанела ми дойде току-що наум и идва от Д'Артанян. Изключително много това последното момиче от Софийския кастин ми приличаше на Д'Артанян. :lol: :lol:
Надявам се, вчера Дартанела да е гледала предаването и да си е взела някои поуки от коментара на журито. Споредмен те й направиха услуга след като го излъчиха това! :lol: :lol: :lol:


Колкото до добри изпълнители
http://www.vbox7.com/play:501cf899
Тая ми счупи представите за 15 годишните деца...
:shock: :shock: :shock:
Изображение

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Мнениеот tridant » 06 мар 2007, 10:03

:^o Пеем фалшиво само когато сме напреднали
в празнуването на победа :lol: :lol: :lol:
Вие тогава как пеете? Опс извинявам се за този въпрос :wink:
Последна промяна от tridant на 06 мар 2007, 10:04, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 06 мар 2007, 10:04

Мнението на Тридант е последното на тема "Левски" - ЦСКА - следващите мнения касаещи тези два отбора ще ги трия!
Изображение

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот annysy » 06 мар 2007, 10:45

Wallace написа:Мнението на Тридант е последното на тема "Левски" - ЦСКА - следващите мнения касаещи тези два отбора ще ги трия!

Що? Защото те е яд, че само ваши фенове се излагат ли? :wink:
Ок, де, спирам...
Това със синьото не съм го писала аз, а Wallace, който очевидно злоупотребява със "служебно положение", пишейки в моя пост и за да поправя "грешката", ще го сложа поне като цитат. armataz_01_27 armataz_01_27 armataz_01_27
Wallace написа:Аничка-баничка, ако разгледаш целия форум темите за "Левски" и ЦСКА са 1000. Още една на тази тема ще дойде в повече! Искам да има едно място, където няма да говорим за Левски и ЦСКА! :wink:
Иначе, ако исках и тази тема да се омаскари, можех да кажа само една дума! Думата е "Алиджан" :lol:


Някой ще каже ли всъщност колко кръга има MI и кога одобрените ще почват да ги учат или каквото е там... като Мюз академи ли ще е шоуто?
Последна промяна от annysy на 06 мар 2007, 14:55, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
betina_bambina
Мнения: 4660
Регистриран на: 20 мар 2005, 20:51
Местоположение: кривата нива

Мнениеот betina_bambina » 06 мар 2007, 11:27

снощи и аз се забих в Vbox :lol: :lol: имаше една много готина песен за кравата :lol: :lol: имаше и една разгневена "родителка", която повече приличаше на "мадам" отколкото на майка :shock:
а онова девойче наистина не прилича на 15 годишно
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 06 мар 2007, 11:35

Аз съм малко раздвоен. От една страна се дразня от надменното държане на журито към някои, не дотам талантливи участници - все пак не са станали жури за да се подиграват. Обаче като се замисля - и на тях не им е лесно да оценяват някои откровенно бездарни изпълнения... Все пак си мисля, че е трябвало да бъдат малко по-сдържани. Не виждам някой от четиримата да е съвършен...
Изображение

Потребителски аватар
stu
Мнения: 1131
Регистриран на: 25 сеп 2006, 08:33
Местоположение: на майната си

Мнениеот stu » 06 мар 2007, 11:37

абе да ти кажа ......... все съм си представял че има образи , ама това надмина и най-смелите ми представи :lol: :lol: :lol: просто не е истина някой хора как се излагат :lol: :lol: хахахххххаа снощи особенно с тоя дето изпя 6-кокошки .......... това беше капака на всичко :lol: :lol: :lol: и увисналото от недоумение и неспособност да повярва на ушите си чене на Слави направо .........се спуках от смях!!!! А тази песен само по себе си е Уникална ........... слушал съм я много пъти и най-вече на живо изпълнение , но не съм си и представял че някой ще я изпее на живо и то в Music Idol :lol: :lol: :lol:
same shit.............different day!!!!
Изображение


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 53 госта

cron