MUSIC IDOL

Потребителски аватар
Lunar Wayfarer
Мнения: 3337
Регистриран на: 01 май 2006, 18:31
Местоположение: Луната-Земята-Луната

Re: MUSIC IDOL

Мнениеот Lunar Wayfarer » 09 юни 2009, 09:05

Stinkata написа:Сигурно очакванията ми да са били големи, на фона на присъствието на Кис и Куин във финала на американския Айдъл.... Ама какво пък.... Продуцентите на нашия вариант имат претенции да са водещи в жанра у нас. Да се бяха постарали повечко...

Снощи пак го избиха на кючеци със преправените версии на....забравих и песните кои бяха, последните на Преслава, Магдалена и Боян. :?
А двамата продуценти са тъпанари, задръстени чалгаджии! Да има кючек, майтап и лигавене.... :x

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Re: MUSIC IDOL

Мнениеот mefkata » 09 юни 2009, 11:37

Ич и не са тъпанари, много добре знаят какво правят и какво се харесва масово...
Иначе, за мен Боян е най-доброто нещо, което се е появявало през трите сезона и бъдещето ще го покаже, помнете ми думата.
Освен невероятен глас и боравенето с него има харизма, чар и артистичност. За мен е завършен изпълнител, на който му е необходим качествен личен репертоар.
За Маги беше ясно, че ще спечели, защото патриотизЪма ще надделе. Момичето пее прекрасно, но...става за радиозвезда...
направо си е грозна с изключително неприятно боклучаво излъчване, идеална е за чочарка, ама пък не харесва такава музика. Мисля, че си е екстра за пиано-бар, а не за Поп идол. Наистина нищо лично, има качества и много се стара, коментирам от позицията на кисел кибик, но това е моето свещено право на консуматор. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
И въобще като цяло нещата в БГ ич не ме кефят. Невена страшно я раздуват как направила парче със "СВЕТОВНО ИЗВЕСТНИТЕ" РУМЪНСКА И ГРЪЦКА ЗВЕЗДИ :qipap: :qipap: :qipap:ама нищо запомнящо се и грабващо. На фона на световната музика - направо посредствено. Тома, който ми беше фаворит му чух две парчета, второто от които изпя в Тройката и беше страшна мазня, почти естрада...
Да видим какво ще направи Маги под мъдрото ръководство на заслужено недолюбваната в средите Саня Арблябляблябляева
Шоуто, като шоу си ок, какво повече да се направи по нашите ширини.Интерес и рейтинг имаше, ама какво да се прави като ни е такъв материала.
Веднага след това превключих на VH1 и попаднах на концерт на Gnаrly Barkley(май така се пишеше)- убийствена банда с негър вокалист, който има размазващ глас. Специфичен и богат, няма бъркане. За това става въпрос, нашите са талантливи деца, които просто...пеят вярно, което значи, че....еми явно не са чак толкова талантлив май :qipbl: :qipbl:
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: MUSIC IDOL

Мнениеот Al » 10 юни 2009, 11:42

За мен от трите сезона на Мюзик айдъл най-доброто изпълнение е това:

http://vbox7.com/play:9078f8cc

=D> =D> =D> =D>
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Lunar Wayfarer
Мнения: 3337
Регистриран на: 01 май 2006, 18:31
Местоположение: Луната-Земята-Луната

Re: MUSIC IDOL

Мнениеот Lunar Wayfarer » 10 юни 2009, 16:28

mefkata написа:Ич и не са тъпанари, много добре знаят какво правят и какво се харесва масово...

.... на селско-чалгарския български народ. Съгласен съм.

mefkata написа:Иначе, за мен Боян е най-доброто нещо, което се е появявало през трите сезона и бъдещето ще го покаже, помнете ми думата.

[-X
Нора е най-голямото богатство от трите сезона на Мюзик Айдъл!


Al, за мен това е най-доброто изпълнение от трите сезона: http://vbox7.com/play:bf5c4654 , разглобих се от кеф като го чух. :twisted:
+ http://vbox7.com/play:4dcf9ee2 =D>
+ http://vbox7.com/play:e75482bb - така се пее рок парче на Уайтснейк, а не като прехвалените македонци

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: MUSIC IDOL

Мнениеот G8 » 10 юни 2009, 16:46

Lunar Wayfarer написа:
mefkata написа:Ич и не са тъпанари, много добре знаят какво правят и какво се харесва масово...

.... на селско-чалгарския български народ. Съгласен съм.

Сега разбирам, защо съм такъв селяк. :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Lunar Wayfarer
Мнения: 3337
Регистриран на: 01 май 2006, 18:31
Местоположение: Луната-Земята-Луната

Re: MUSIC IDOL

Мнениеот Lunar Wayfarer » 10 юни 2009, 16:59

Просто ми се иска някой тук да произведе малко качествен български рок и метъл. Като си имаме и изпълнителите, и музикантите.
Повдига ми се от цялата гнусна чалга и простотия която се лее навсякъде.

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: MUSIC IDOL

Мнениеот G8 » 10 юни 2009, 17:02

Това в България няма как да стане.
Всички държави около нас правят такъв тип музика. Като добавиш и това, че най-много пари има в чалгата, желанието ти става малко като мечта...

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: MUSIC IDOL

Мнениеот Vesela Taneva » 10 юни 2009, 17:27

Разбирам,че не сте много доволни от избирането на Магдалена.Аз смятам ,че заслужава ,защото има чудесен глас ,добре школуван ,с много богат тембър и голям диапазон.
пп Драги,много харесвах Нора,но като проф. музикант намирам ,че гласът и не е изравнен.Просто казано не звучи еднакво в различните октави като сила и няма еднакво качество във всички тембри .За това разбира се тя работи и в дуета с Маги показа голямо подобрение.Магдалена това го притежава ,може би защото е учена по-добре.Боян ми беше на сърце,но ......винаги гласувах за Маги,демек за българското!!
пп Магито е по-добра от Невена,с Томата не мога да правя сравнение защото са много различни
пп2 ДОЛУ ЧАЛГАТА във всичките и проявления!! :qipaq:Андрей е син на големия хоров диригент Михаил Арнаудов и се чудя на простотиите които си позволява да дрънка в ефир.Не смятам ,че да се говори вулгарно и да се ръсят двусмислици е признак на чувство за хумор

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: MUSIC IDOL

Мнениеот Delija » 10 юни 2009, 17:45

Lunar Wayfarer написа:Просто ми се иска някой тук да произведе малко качествен български рок и метъл. Като си имаме и изпълнителите, и музикантите.
Повдига ми се от цялата гнусна чалга и простотия която се лее навсякъде.


:qipag: На мен пък ми се повдига от гнусния метъл и нечистоплътните му, бисексуални и дрогирани изпълнители. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Относно нашата чалга - и аз не я слушам, ама щом има хора, които я харесват, нека си я има. Кои сте вие, че да определяте кой какво да слуша??! И аз не проумявам как може да се слушат такива идиотии като метъл, но като има хора, които ги кефи, нека си съществува. Слушайте си там каквото искате и не давайте акъл на останалите от какво да се интересуват, те също имат право на личен избор. :qipaq:

Потребителски аватар
Lunar Wayfarer
Мнения: 3337
Регистриран на: 01 май 2006, 18:31
Местоположение: Луната-Земята-Луната

Re: MUSIC IDOL

Мнениеот Lunar Wayfarer » 10 юни 2009, 18:47

Vesela Taneva написа:пп Драги,много харесвах Нора,но като проф. музикант намирам ,че гласът и не е изравнен.Просто казано не звучи еднакво в различните октави като сила и няма еднакво качество във всички тембри .За това разбира се тя работи и в дуета с Маги показа голямо подобрение.Магдалена това го притежава ,може би защото е учена по-добре.

Драга, аз ти говоря единствено за глас който да изпълнява Рок и Метъл музика. Не джаз, поп, опера, чалга и т.н.
Магдалена да се пръсне не може да изпее и една рок-песен така както я изпълнява Нора. :wink:
Дори смело мога да заявя че и най-големите Рок и Метъл вокалистки могат да завиждат на това което може да прави Нора.

Едни харесвате Магдалена, други македонците и т.н., аз си харесвам Нора и Тома. И силно им стискам палци. :wink:

Delija написа:

Ти не слушаш чалга, а слушаш сръбско - още по-гадно. :qipat:

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: MUSIC IDOL

Мнениеот itsoVIII » 10 юни 2009, 19:17

Дели ти го каза - всеки си има вкус, не е необходимо да налагате вашите си вкусове.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Lunar Wayfarer
Мнения: 3337
Регистриран на: 01 май 2006, 18:31
Местоположение: Луната-Земята-Луната

Re: MUSIC IDOL

Мнениеот Lunar Wayfarer » 10 юни 2009, 19:45

Да, така е, и затова всеки защитава това което харесва. :wink:

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: MUSIC IDOL

Мнениеот Казуса » 10 юни 2009, 19:47

Обаче трябва ли да се стига до откровени квалификации-обиди като "селска", "гнусна", "простотия" и т. н.? :qipad:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
Lunar Wayfarer
Мнения: 3337
Регистриран на: 01 май 2006, 18:31
Местоположение: Луната-Земята-Луната

Re: MUSIC IDOL

Мнениеот Lunar Wayfarer » 10 юни 2009, 19:56

Да, малко емоционално го раздавам, ако има обидени да извиняват. :qipaz:

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: MUSIC IDOL

Мнениеот itsoVIII » 10 юни 2009, 20:00

Lunar Wayfarer написа:Да, така е, и затова всеки защитава това което харесва. :wink:

Аз не защитавам това, което харесвам да слушам. Няма нужда. Обаче не карам другите да слушат само това, което на мен ми харесва. А тук метълистите малко прекалявате :qipbl:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 56 госта

cron