MUSIC IDOL

Потребителски аватар
Lunar Wayfarer
Мнения: 3337
Регистриран на: 01 май 2006, 18:31
Местоположение: Луната-Земята-Луната

Re: MUSIC IDOL

Мнениеот Lunar Wayfarer » 02 юни 2008, 23:02

Реалността е ужасна! Миналата година нито Меноър, нито Мейдън напълниха стадионите - да не говорим за по-малките групи които пяха на стадиони, а пайнер, азис и лепа брена ги пълнят. И на Дийп Пърпъл концерта да беше на стадион - щеше да е пълен наполовина....
Джеф Скот Сото, Милена, БТР по колко публика събират във клубовете - 50-100-200 човека, а в Син Сити всяка вечер има от хиляда човека нагоре....
На безплатните концерти дори не ходи никой.

Дано Тома си събере добра банда, а и доколкото знам има група и да наследи любимите си банди - Whitesnake, Deep Purple и Black Sabbath.


P.S.
Ани, на вас съм ви казал че ще биете до финала, повтарям до финала. :twisted:

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: MUSIC IDOL

Мнениеот tridant » 02 юни 2008, 23:10

Kiss напълниха стадиона,пръскаше се по шевовете.

И Металика ще го направят.
Изображение

Потребителски аватар
Lunar Wayfarer
Мнения: 3337
Регистриран на: 01 май 2006, 18:31
Местоположение: Луната-Земята-Луната

Re: MUSIC IDOL

Мнениеот Lunar Wayfarer » 02 юни 2008, 23:14

:shock: :shock: :shock:
10 000-12 000 души пълен стадион ли е? Не говори глупости!

А Металика ако напълнят стадион Васил Левски до дупка, ще съм един от най-щастливите на стадиона.

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: MUSIC IDOL

Мнениеот tridant » 02 юни 2008, 23:28

Ха, че той толкова му е капацитета на тоя стадион,
а и са 15 000 аз доколкото знам.
Изображение

Потребителски аватар
Lunar Wayfarer
Мнения: 3337
Регистриран на: 01 май 2006, 18:31
Местоположение: Луната-Земята-Луната

Re: MUSIC IDOL

Мнениеот Lunar Wayfarer » 02 юни 2008, 23:43

15 000 е бил капацитета на стадиона за концерта на Кис, а от всички места данните за публиката варира между 10 и 12 000 души. Като сцената на Академик може да се измести и да събере повече от 15 000, а само за справка капацитета на Васил Левски за концерти е 50 000 души.

Така че 12 000 души за концерт на стадион е просто смешно, при положение че всеки слуша "качествена музика"....

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: MUSIC IDOL

Мнениеот emevev » 03 юни 2008, 07:08

tridant написа:Kiss напълниха стадиона,пръскаше се по шевовете.



:shock:
съвсем не бе така, за съжаление... имаше доста хора, но определено очаквах да са много повече!!! :roll:
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: MUSIC IDOL

Мнениеот Wallace » 03 юни 2008, 08:10

Такам от къде да започна:
1. Тома заслужено спечели, но ми стана мъчно за Нора. Все пак, този път познах победителя, за разлика от миналия, в който от началото заложих на Теодор. Сега още от кастинга заложих на Тома и познах; :qipay:
2. Нора вчера пя много по-хубаво, а "If I Close My Eyes Forever" трябва да бъде чута от някой сериозен човек, който се занимава със сериозна музика. Това ще рече, че трябва да отговаря на условието - не е от България; :qipad:
3. Какво като Тома е "хеви метъляга"? Ъм? Ето вижте миналогодишния победител във Финландия - Ари Койвунен
*Пилотен сингъл веднага след Мюзик Айдъл - http://www.vbox7.com/play:d2c47b70
50 000 копия продадени от първия албум само през първия месец!!! Е? Лошо ли е да пееш хард рок и хеви метъл?
Ще кажете, че тук никой няма да си купува албума му. Да, наистина е така. За това, ако тия от Вирджиния имат малко акъл няма да атакуват БГ пазар. Ще атакуват пазара на Скандинавските държави, на Прибалтийските... Щатите и т.н. Или какво? Няма никой да иска да вложи пари в него, които да си избие след това с един силен албум и едно-две турнета. В рока има хляб и винаги ще има!
Но, ако решат Томата да го правят като Невена звезда на българската сцена - пишете го бегал. Руши, Ваня Щерева и Влади Балади да му измислят текстовете. Айде бегай бе - световнонеизвестни изпълнители, доказали се с това, че никога няма да бъдат известни по-нататък от Калотина ще творят песни за Айдъла. Не, мерси!
Ако искат нещо сериозно да се случи с Тома, така както се случи с Ари Койвунен - то трябва да се заемат сериозни хора - с име в рокмузиката. :qipay:
4. На Металика няма да има повече от 40 000 души. Това все пак е една доволна бройка хора. Все пак имаше по-голям шанс за повече хора, ако те нямаха концерти в Букурещ и Истанбул. Всичко над 40 000 на Металика ще ме очуди - все пак българската публика се разглези и на година не идва по един изпълнител, а все повече известни лица се престрашиха да пеят на българска сцена. За това хората вече си избират по 2-3 концерта, на които да отидат. Ако Металика бяха единствените, които щяха да свирят в България тази година - то отдавна да са свършили билетите за концерта им;
5. Каква беше тая простотия с Бохемската Рапсодия - само напушения мозък на Дондьо може да обясни. :evil: :qipaq:
Изображение

Потребителски аватар
Lunar Wayfarer
Мнения: 3337
Регистриран на: 01 май 2006, 18:31
Местоположение: Луната-Земята-Луната

Re: MUSIC IDOL

Мнениеот Lunar Wayfarer » 03 юни 2008, 10:17

Финландците са луди и имат съвсем друго отношение към музиката. Докато тука е пълна трагедия! А нещото което ме притеснява най-много за Тома, струва ми се несериозен.
А Невена е пълен провал, най-голямата звезда, награди бла-бла-бла....

А пък Нора да си избие от главата тоя мангалски Ар Ен Би, експерименти ще ми прави, да се захваща за Рока. Невероятен дрезгав глас вади, и Доро няма такъв глас. :qipbp:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: MUSIC IDOL

Мнениеот Wallace » 03 юни 2008, 10:23

Съгласен съм с теб за Нора. Но мисля, че и Тома има своите шансове, ако някой сериозен човек се захване с него. Дано да успее.
Изображение

Потребителски аватар
Lunar Wayfarer
Мнения: 3337
Регистриран на: 01 май 2006, 18:31
Местоположение: Луната-Земята-Луната

Re: MUSIC IDOL

Мнениеот Lunar Wayfarer » 03 юни 2008, 10:34

В никакъв случай не съм отписал Тома, има си гласа, ако е упорит и наистина застане зад него някой може да стигне много далеч. Разбира се навън, у нас няма кой да го оцени.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: MUSIC IDOL

Мнениеот Stinkata » 03 юни 2008, 10:35

Lunar Wayfarer написа:А Невена е пълен провал, най-голямата звезда, награди бла-бла-бла....


Аз затова преди няколко дни казах, че като изгониха Шанел, й направиха услуга. Вкарването в продуцентските калъпи е пагубно за всеки изпълнител. Още повече, когато все още е податлив на влияние. Нещата стават малко отзад напред. Вместо "Имаме супер изпълнител, дайте да го продуцираме", нещата са " Ние имаме пари, дайте да си моделираме певец"... Правят си певец по моментната мода, тя отминава и певецът олеква... А продуцентите си намират ново парче пластелин...
А, да - албум и 6 награди. Смехория...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Lunar Wayfarer
Мнения: 3337
Регистриран на: 01 май 2006, 18:31
Местоположение: Луната-Земята-Луната

Re: MUSIC IDOL

Мнениеот Lunar Wayfarer » 03 юни 2008, 10:55

Много точно.
И въпреки че не я завлачиха точно към поп-фолка, то лигавия Поп където пее - разлика в стиловете няма. Не знам какви са продажбите на албума й, но ако има 1000 продадени копия - ще е добре, а и беше пуснат на 19лв. Невена за първия сезон си пееше добре, настина беше добра. Но Мюзик Айдъл 2 е съвсем друга планета. Невена не може да стъпи на най-малкото пръстче на Нора, както и Теодор на Тома.
И за Шанел, ако беше спечелила - Невена 2. А трябваше да е във финалната тройка със ето това: http://www.vbox7.com/play:13c5fffe :twisted: Пожелавам й да си раздере още повече гласа, и да пее Рок. Аз май всичките ги заклеймих да пеят Рок. :qipag:

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: MUSIC IDOL

Мнениеот PyyHu » 03 юни 2008, 12:40

Видяхте ли какъв вот на доверие му гласуваха на Тома фънки и Люси.Дебелия стана на крака да ръкостиска Най-Големия от този сезон на МИ, а Люси му целуна ръката, това говори за голямо израстване и много добре свършена работа.Мен ме яд за Иван, защото имаше страшен глас, но лигавните му бяха под всякаква критика и заслужено го отпратиха.
А Томата има кой да го поеме, Фънки няма да го остави туко така, ще го напраска в някоя групичка и ще го реализира ;)

Потребителски аватар
ap0calips0
Мнения: 316
Регистриран на: 27 юни 2006, 19:55
Местоположение: Вкъщи
Контакти:

Re: MUSIC IDOL

Мнениеот ap0calips0 » 03 юни 2008, 13:00

Тома ме радва, но тая др имаше бая гръд :qipad: :qipaz:
Изображение
Всяко нещо с цици или волан все някога ще те подведе

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: MUSIC IDOL

Мнениеот sasho_1989 » 03 юни 2008, 13:41

Ми да вземе да я покаже пред някое списание освен :qipaz:
Изображение


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 95 госта