MUSIC IDOL

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: MUSIC IDOL

Мнениеот marto » 25 фев 2008, 20:54

ОК :qipay:
Исках някой да се обади,който го гледа :qipbo:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Tsonev
Мнения: 4066
Регистриран на: 09 мар 2007, 19:40

Re: MUSIC IDOL

Мнениеот Tsonev » 25 фев 2008, 21:03

С това тъпо жури очаквам Music Idol да не е толкова добър колкото първия :roll: но ще видим, тази вечер го хванах накрая, но видях оня мангал дето после рева :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: MUSIC IDOL

Мнениеот itsoVIII » 25 фев 2008, 21:24

С ЕДНА ДУМА - ТРАГЕДИЯ! :qipbl: :qipaq:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: MUSIC IDOL

Мнениеот Wallace » 26 фев 2008, 09:09

Приятели,
вчера започнах да гледам новия Мюзик Айдъл обаче нещо останах разочарован. После като се замислих след предаването и реших защо.
Продуцентите и режисьора на предаването явно са решили да наблегнат повече на смешните моменти, отколкото на музикалните. В 80 % от времето се даваха издънките, а не тези, които са по-артистични и по-музикални. Извинявам се, ама не може в 2/3 от предаването да ми се дават някакви ромски изцепки и Фънкара как ги пъди все едно са влезли да му обират магазина.
Една част от тези, които получиха лелеяното "червено листче" отиват в София не защото могат да пеят, а защото от тях се очаква да направят някоя велика изцепка, която повече ще се върти във вибокс-а.
Съжалявам, ама аз просто исках да гледам предаване, в което от 3000 кандидати (например) са подбрани такива, които могат да пеят плюс 2-3 издънки и това е.
Компетентността на журито хич не я поставям под съмнение. Кой повече, кой по-малко е дал на музиката в България (и извън България), но пък дали стават да направят шоу... МММММ предстои да видим. :qipbn:
Изображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: MUSIC IDOL

Мнениеот sasho_1989 » 26 фев 2008, 09:32

Според мен Пей с мен ще бъде далеч по-интересно от МЮзик Айдъл...както каза Цонев журито е уникално неподходящо,а и всеки продукт не може да пожъне същия успех като пъвия път :qipbl:

Да не говорим че победителката Невена от първия сезон не е постигнала кой знае какво на българската и международна сцена...


Чакаме Пей с мен :D
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: MUSIC IDOL

Мнениеот Wallace » 26 фев 2008, 09:53

Пей с мен нали знаеш защо обещава да е по-добро?
Заради сценаристите и заради бенда. Особено сценаристите са доста важна част, такава каквато вчера в Мюзик Айдъл 2 липсваше. Дано днес да ме опровергаят. :qipbn:
Изображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: MUSIC IDOL

Мнениеот marto » 26 фев 2008, 22:33

Тоя Фънки е голям педал #-o :qipbl:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: MUSIC IDOL

Мнениеот sasho_1989 » 26 фев 2008, 23:19

Есил ДЮран обаче е доста харна :qipbo:
Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: MUSIC IDOL

Мнениеот otto » 27 фев 2008, 20:34

ТОЯ ФЪНКИ Е ЕБАТИ СВИНЯТА,КЪДЕ ГО НАМЕРИХА ТАЗИ ОТРЕПКА БЕ, КЪВ Е ТОЯ :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: MUSIC IDOL

Мнениеот marto » 27 фев 2008, 21:03

Голям педал е 8)

Утре тоя с Шест кокошки пак ще се явява :qipbp: :qipbp: :qipbp:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Gery
Мнения: 168
Регистриран на: 15 юни 2006, 08:42

Re: MUSIC IDOL

Мнениеот Gery » 27 фев 2008, 22:53

Не ми хареса...
Миналата година беше по-интересно,но е възможно така да ми се струва,защото знам какво ще се случи по-нататък и не е същия интерес както предишния сезон.
Журито..мисля,че с някои кандидати прекаляват,обидите идват в повече :roll:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: MUSIC IDOL

Мнениеот Wallace » 28 фев 2008, 09:36

НА МЕН ЛИЧНО НЕ МИ ХАРЕСВА. НЕ СТАВА ШОУ!
Извинявам се, ама комисията може да са добри професионалисти, но до тук!
1-во не умеят да правят шоу. Това, че са добри в своята област не значи, че стават за шоу. Просто не стават! И тоя дебелия, ако ми каже, че не ставам за певец, понеже ми е селска мутрата, веднага мога да му кажа, че с тъпия си хумор не става за шоу!
Извинявам се, ама Вили Казасян, колкото и да е голям дЕригент си е един путьо и не става за председател на журито. Путьо като си - путьо ще си останеш това не се лекува, нито се учи!
2. Дамите така са ми, малко по симпатични. Тая Дюран Дюран... хммм доста за ядене има по нея... :qipae: :qipae:

:qipae: - ей тъй с езичето бих правил! :qipag:

3-то Сценаристите и режисьора са доста слабата брънка в това предаване. Извинявам се, но вчера от бургас дадоха двама души, които можеха да пеят добре. Всичко останало беше порязано и беше изпъдено!
Ебаси - аз какво гледам - някакво шоу за идиоти ли или конкурс за певци???
Вече се чудя!
Баси пошлото предаване!

Извинявам се, но Слави Трифонов колкото и да не го харесвате има екип, който знае как се прави шоу. А Слави, колкото и да ми е неприятен в повече от времето, през което го гледам, има много повече държание и поведение от 4-мата Неандерталци.
Изображение

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: MUSIC IDOL

Мнениеот PyyHu » 28 фев 2008, 12:44

Тоя дебелия от журито, Фънки ли се казва?За първи път го виждам и повече ми прилича на мутра, околкото за някакъв музикант.Певец ли е, свирач ли е, изобщо не съм го чувал и виждал досега :? Чудно ми е как още някой не му е забил един токат, или поне не го показват по телевизията.
Вчера за първи път гледах шоуто и останах разочарован.Таланти в България има много, но такива говеда, като тоя дебелак, които ги обезкуражават още от началото трябва да се линчуват.Вчера някакво цигане излезна да пее, а тоя му скъса онова оранжевото листче и си запуши ушите, след като разбра, че ще пее народна песен.Това е върха на простащината.Първото което е, че той няма право да говори на никой по подобен начин, поне да спазва етикет и добро държание.Единствено тая с черната коса, Есил Дюран или както и е името е оптимистично настроена.
И ква беше оная бабичка на 60 и кусур години, дето я допуснаха на следващият кръг.Не разбрах дали е шега това или наистина продължи :? Седна дума, ако трябва да го опиша това шоу, ТРАГЕДИЯ [-X

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: MUSIC IDOL

Мнениеот Wallace » 28 фев 2008, 13:42

Рууни, просто няма шоу. Точно там е трагедията!
armataz_01_33 armataz_01_33
Изображение

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: MUSIC IDOL

Мнениеот svo » 28 фев 2008, 13:47

как да няма, бе! Я гледай кво става http://youtube.com/watch?v=2LTLEVC-sfQ :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта