ФОРУМ ГОНГ :)

Потребителски аватар
betina_bambina
Мнения: 4660
Регистриран на: 20 мар 2005, 20:51
Местоположение: кривата нива

ФОРУМ ГОНГ :)

Мнениеот betina_bambina » 31 дек 2006, 11:33

:D тази сутрин ми стана интересно как форумците са открили Форум Гонг и по каква причина са се регнали и защо пишат?

Вие сте :) :arrow:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
stu
Мнения: 1131
Регистриран на: 25 сеп 2006, 08:33
Местоположение: на майната си

Мнениеот stu » 31 дек 2006, 12:07

абе Бети!!! То че го открих лесно ....... така е ... те пръстите ми сами знаят вече какво да напишат(рутина). Та да го наречем дежурно посещение.........да попрочета някоя друга Синя изцепка хахахахаха :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .
Сега че не ми е лесно никак ........ да ......... снощи като за контролен преди тази вечер се случиха лоши работи и по този случай днес ме тресе махмурлук можеби 6,7 по рихтер и незнайно защо виждам разни зайценца по монитора си??????????? :shock: :shock: :? Все пак снощи се наблягаше на домашното производство :?:
айде и аз да ти върна топката........на теб от къде ти идват такива идеи рано сутрин???? :lol: къде ти е извора?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
same shit.............different day!!!!
Изображение

Потребителски аватар
betina_bambina
Мнения: 4660
Регистриран на: 20 мар 2005, 20:51
Местоположение: кривата нива

Мнениеот betina_bambina » 31 дек 2006, 12:39

първо да си кажа аз как се регнах :)

нали си слушам Гонг (слушах де) и чух че имат вече интернет страница, и малко след като пуснаха Форума и аз се регистрирах та до днес си флудя :lol: :lol:
stu, не ти трябва да знаеш как ми идват идеите...честно :lol: :lol: пък и не беше рано сутринта :lol: :lol:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 31 дек 2006, 12:40

betina_bambina написа:
нали си слушам Гонг (слушах де) и чух че имат вече интернет страница, и малко след като пуснаха Форума и аз се регистрирах та до днес си флудя :lol: :lol:


И АЗ ТАКА :lol:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 31 дек 2006, 12:41

otto написа: та до днес си флудя :lol: :lol:


:!: Спор няма по въпроса! :lol: :lol: :lol: :lol:

Иначе аз също така-чух за новата страница,попрегледах да видя кво става и така... 8)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
wimbly
Мнения: 1029
Регистриран на: 04 май 2006, 00:55

Мнениеот wimbly » 31 дек 2006, 12:46

Аз пък като написах в google да ми търси Шарапова в български страници :wink:
Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 31 дек 2006, 13:03

Мичо написа:
otto написа: та до днес си флудя :lol: :lol:


:!: Спор няма по въпроса! :lol: :lol: :lol: :lol:

Иначе аз също така-чух за новата страница,попрегледах да видя кво става и така... 8)


ПРОПУСКАШ ''НАКОЛЕНКИТЕ'' ДЕТО ПРАВИ ЗА АДМИНИСТРАЦИЯТА :lol: :lol: :lol: :lol:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
mandja
Мнения: 1437
Регистриран на: 02 май 2006, 14:22
Местоположение: Срещу сектор Г на ст.Георги Аспарухов

Мнениеот mandja » 31 дек 2006, 13:19

Покрай потребителя Детето-на-цска се разписах тука. Па и като видех, че админа е мой човек...кефф :lol:
Вдигни гард за своя град!

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот annysy » 31 дек 2006, 13:20

Аз като wimbly, само че инфото, което търсих беше за Рафа, дори в първите месеци и идея нямах, че има други теми освен тази за Надал :oops:
Изображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 31 дек 2006, 14:00

На работа можех да слушам радиото само on line и така попаднах на сайта, а от там и на ФорумО. Зачетох се и ми стана интересно. Няколко месеца само го четях и не се регистрирах. Но една част от червените потребители и най-вече 8, ме ядосваха с писанията си и реших да се регна и да им отговарям. Така, че трябва да се благодари на 8, затова че сега пиша във ФорумО и се познавам с една част от вас :wink: :lol: :lol:

Потребителски аватар
me
Мнения: 2859
Регистриран на: 26 окт 2006, 22:22
Местоположение: radio GONG Ovcha kupel

Мнениеот me » 31 дек 2006, 15:09

По едно преди 2 години не се бях регистрирал никЪде освен в абв-то :lol: И след видях, че е модерно и реших да се регна в няколко форумчета ;)
Този специално го следих известно време ;) Ставаше ми доста fun като гледах какво пише otto и накрая реших да се регна ;)
Иначе сигурно сЪм научил от i`net страницата на ГОНГ и т.н.

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Мнениеот emevev » 31 дек 2006, 16:01

аз също минах по пътя: радио-сайт-форум... :)

още първия ден отката ме "напсува" и после си го изкарах на осмака -в началото доста ги бърках двамата: само глупости пишат, когато става дума за футбол :wink: (малко по-късно установих, че отто се хили, докато пише, а осмака е напълно сриозен...) ;)

:D :D :D :D
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
mladostbg
Мнения: 616
Регистриран на: 26 авг 2005, 11:08

Мнениеот mladostbg » 31 дек 2006, 17:42

Аз... нямам никакъв спомен как съм намерил форума :-) Най-вероятно е покрай форума на ЦСКА и там някой нещо е споменал... щото влизах във форума на Гонг много преди въобще да видя какво има на самия сайт на радиото.

Мислех, че и аз като mandja-та съм научил от Илияна, обаче не е така, щото датата ми на регистрация е преди нейната... тъй че... наистина си нямам на идея :)
Грозен футбол, празни трибуни, корумпирани съдии и неграмотни журналисти. НАПРЕД АРМЕЙЦИ!
http://forumteam.cska.bg

Потребителски аватар
paralesa
Мнения: 3740
Регистриран на: 09 фев 2006, 18:56

Мнениеот paralesa » 31 дек 2006, 23:01

Аз си опрасках литър вино и отивам да си допродължа,след кратка пауза...

Но първо по темата :lol:
Значи открих го по стандартния начин :wink: Но малко екстремно,както си слушах радиото и уредбата изпуши,слушах някакъв мач а коментара по тв-то хич не ми допада,бях чувал,че имат страница,разрових се на почивката на мача и намерих радиото онлайн,после ми стана интересно четейки форума,регистрирах се,поппсувахме се с Ото на лични :oops: :lol: :lol: ,после едва разбрах,че всичко му е майтап и аз общо взето на майтап го обърнах :)
В крайна сметка съм доволен от регистрацията си тук,защото срещнах много точни хора =D>

Потребителски аватар
Бай Иван
Мнения: 2818
Регистриран на: 01 сеп 2005, 14:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Бай Иван » 01 яну 2007, 05:12

Чада мои, аз открих ФорумО в разгара на лятото на 2005, скучаех адски по време на годишния си отпуск и започнах да ровя...не слушах Радио Гонг дотогова...защо не мога да ви кажа, а аз слушам много радио, основно всъщност радио слушам и почти не гледам телевизия!
Та както си ровя и попадам в Гуглето на една изцепка на ОТО, че...ще перифразирам, че не го помня на 100% дословно...та изцепката на ОТО гласеше нещо от сорта на: Във Варна няма никакъв футбол, понеже много бил влажен въздуха или някаква подобна дивотия беше...и си викам, чакай да му кажа 2-3 думички на тоя образ безподобен, дето има да черпи бири - Оте, надявам се да не си забравил, борчовете трябва да се плащат, и влязох и му казах, направих темичка за Черно море, каквато нямаше и нещата се раздвижиха...дотам, че след няколко месеца Админо и останалите решиха да ми гласуват доверие и да ме направят модератор, надявам се да не съм ги карал да съжаляват за това си решение! Ай...стига, че роман вече стана! :D
Понякога не вярвам, че промяната е невъзможна.


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 47 госта

cron