Туризъм

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: Туризъм

Мнениеот Samp » 27 фев 2013, 14:32

Real_Madrid_Slavia написа:Плажа на корабокрушението.

ако времето ти позволи :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Туризъм

Мнениеот Delija » 27 фев 2013, 15:18

annysy написа:
Тук за Дели :D


Това намек да взема да се хвърля някъде от високо ли е ???! (след "комплиментите" ми за възрастта ти)

Сампи, да не ти плащат тия аборигени от Корфу, че удряш такава пропаганда ??!

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: Туризъм

Мнениеот Samp » 27 фев 2013, 15:44

ахам, на заплата съм :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: Туризъм

Мнениеот annysy » 27 фев 2013, 18:25

:mrgreen: Сампи, говори ми, говори ми...
а само не разбрах `що да бия път до София (не съм погледнала откъде се влиза :oops: ), но на нас от Златоград ни е по-пряко ;)
А това 600+ км за нас си е 2 дни път с камили, за ден абсурд да го минем, но мен все повече ме влече идеята да спя в някое интересно градче някъде по пътя, така че може да се възползваме от предложението за идеи ;)

Дели, ти защо така си мислиш :qipae: Какво лошо може аз, невинната душа да ти мисля :mrgreen:

Това е интересно:
Изображение

Това си е почивка:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: Туризъм

Мнениеот Samp » 27 фев 2013, 18:37

аз ти казвам колко е от София, щото от там го знам :qipag:
Корфу е на запад, така че все трябва да тръгнеш в тая посока :qipag:
Ако имаш някакви въпроси, питай, щото аз иначе мога да си разтягам локуми цял ден :qipag:

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: Туризъм

Мнениеот annysy » 27 фев 2013, 19:25

:oops: Идея нямам откъде тр да се мине, тъкмо говорих с приятелката, та и тя каза, че няма да ни е по-пряко, около 700+км ще ни излезе .
Давай идеи за изгодни оферти (катун - 4 много големи, 2 големи, 1 дребно на 4 год).
Изображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: Туризъм

Мнениеот Samp » 27 фев 2013, 21:52

аз да не съм туристическа агенция бре :qipag: :qipag:
И пак не ми каза с кво мислите да пътувате :qipag:
Ако си решила за Гърция - юни или септември е най-добре да се ходи ( лично мнение ).
И кажи все пак кво искате - само да лежите на плажа или и да разглеждате някакви забележителности.

Най-изгодно сигурно ще ти е по ръкавите, ама там не съм ходил. Цецо може да ти разкаже за там, ако не го мързи :qipag:

Потребителски аватар
dgeorgiew
Мнения: 4548
Регистриран на: 12 апр 2005, 14:15

Re: Туризъм

Мнениеот dgeorgiew » 27 фев 2013, 22:31

http://www.halkidiki.com/platanos/haus-platanos-photos.htm

Я си ходим при Никос .:qipab:
вторият ръкав Халкидики,след 15 септември,даже ако има повече почивни около 22септември е хубаво и тях да пропуснеш,за да може спокойно да си пръцкаш на плажа. :qipap:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Туризъм

Мнениеот Delija » 27 фев 2013, 22:56

На кой има вуйчо в Тесалоники, не му трЕбват ръкави, нито крачоли, има си къде да отседне, кой да го развежда .... Изображение

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: Туризъм

Мнениеот annysy » 27 фев 2013, 23:36

Сампи, ти предлага услуга, аз веднага те захапах, давай инфо и така :qipae: , все пак патило е добре...отколкото да прехвърля 100-1000 мнения на мами :qipag:

8) ДГеоргиев, прав си, там си е супер на втория ръкав :qipap: :qipap: :qipap: на НеосМармарас (така май се казваше) бяхме -доволна.
Времето...зависи от мен, че другите са все пак хора, което могат да излязат , когато поискат, а аз тр да вместя и екскурзията с колегите в графика :qipap: ... няма да се мина я!
Аз съм по хайманосването, каквото такова, Сампи, и забележителности, и висене на плажа, всичко на мах, важното е да има вода и да е чисто :mrgreen:

Дели, мани това с чичовците, Ъпсурд, общо с тях мерси съм им (дяволите ги взели гърците, завиждам им за морето, ама не ги долубвам ;) )
Изображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: Туризъм

Мнениеот Samp » 28 фев 2013, 09:38

На Корфу сам си организирах нещата, на Закинтос бяхме с туристическа агенция.
Щом не ви се пътува по много на ден, и в двата случая вариант за нощувка е Янина ( Йоанина ). Там има кво да се види ( така съм чел, не съм спирал ). По пътя може да разгледате http://www.feelgreece.com/bg/tomb-of-phillip-of-macedon и http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0% ... 0%B5%D0%BD - заслужава си.
Аз рових доста и накрая се спрях на едно курортче на западния бряг на Корфу - Agios Gordios. Има хубав плаж ( пясък, а не камънак ) и е сравнително добра отправна точка за разглеждане на целия остров. Бяхме в тоя хотел http://www.alohahotel.gr/ и понеже бяхме в края на май, хванахме една оферта за 40 евро на стая на вечер. Хотелчето е хубаво ( закуската му беше смотана :qipag: ), курортчето е малко и спокойно. Общо взето ако сама ще си организираш нещата, ровиш за хотели и им пращаш мейли за цените и кога имат места и така ще си избереш. За там мога да ти дам имената и на други хотели, които ми харесаха на външен вид, като ги видях на място. Самият Корфу таун ( Керкира ) също е много приятно място за разглеждане, защото в него се преплитат много стилове ( следствие на различните завоеватели на острова през вековете - Венеция, Франция, Англия, Гърция. Ако решите на там да ходите, мога да ти кажа какво си заслужава да се посети ( ако не - няма да се хабя да пиша я :qipag: ).
Закинтос е по-приятен за почивка. Няма какво чак толкова да се разглежда, но пък можеш да видиш водните костенурки Карета-Карета :qipag: . За сметка на това е по-спокойно.

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: Туризъм

Мнениеот Samp » 28 фев 2013, 09:40

Ей това също много го хвалят като за по-близко разстояние: http://www.studios-meliton.gr/bg/index.html

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: Туризъм

Мнениеот G8 » 28 фев 2013, 10:15

Това последното го знам, ама там плажа не е кой знае какво. Иначе на Ситония има много красиви(и безлюдни) местенца, т.че си заслужава.
Лошото е, че последните 2 години забелязвам бая коли с български и сръбски номера...

Иначе батко ви Чочко гледам правилно се е ориентирал, което никак не е изненада за мен. :mrgreen:

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: Туризъм

Мнениеот annysy » 01 мар 2013, 20:40

:mrgreen: Мерси, момчета, записвам си и ще го мислим малко по-нататък с времето.

Сампи, тая част с мейлите ми е позната до няма и къде :qipap: по 30-40 сигурно бяхме писали с приятелите, докато решим къде и какво, че и на половината в сайтовете ни цени има, ни кога са им свободни ..
Изображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: Туризъм

Мнениеот marto » 05 мар 2013, 15:53

Аз края на лятото направих едно пътешествие с колата със събраните пари цяло лято от бачкане.

София - Белград (1 нощувка) - Зворник - Сараево - Мостар - Дубровник (3 нощувки) - Котор - Подгорица (2 нощувки) - Тирана - Елбасани - Охрид (2 нощувки) - Битоля - Солун - Кавала - Истанбул (3 нощувки) - София


Препоръчвам Адриатическото крайбрежие, доста е красиво :qipaz:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта

cron