КОНЦЕРТИ

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Re: КОНЦЕРТИ

Мнениеот mefkata » 15 ное 2008, 12:20

За това и аз вече Щурците не ги слушам отдавна!Ама по-добре, от колкото Сигнал да пеят 30 години само "Може би" и "Да те жадувам аз" :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq:
А случая с Жоро Христов е показателен, защото всички дърти естрадни мазници си правят някакви тхе бести и чествания и пълнят зала 1 на НДК като стой та гледай! :qipac:
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: КОНЦЕРТИ

Мнениеот Wallace » 18 ное 2008, 10:54

Lunar Wayfarer написа:Тъжно, но факт! За глупости всеки има пари, но за 30-годишен юбилей на Сигнал и 40-годишен на Щурците - не. :?

Имам пари за музиката, която харесвам. За мен Щурците на правят стойностна музика. За това и не писах коментари за това. Странно ми е друго, ако не отида на Щурците/Сигнал/БТР/Диана Екпсрес на 100-годишнината къде? в НДК, разбира се, мога да отида да ги слушам следващата събота в "Маската", "Токан", "Бекстейдж" за 5 лв. вход. И не само ще ги слушам, но ако искам ще се разминавам с тях ще им кажа наздраве и ще си танцувам пред тях. :qipad: За това ми стана странно как така обявяват такива цени.
Айде, Щурците се събират веднъж в годината за да честват някакъв юбилей, но... Какво от това, като мен лично не ме кефят.
Но какво да кажем за Сигнал, които имат едва ли не всеки Уикенд изява в някой клуб?
Виж, за Мумията нещата са по-различни. При нея в пияно бар входа е около 100-ина лева. Така, че по-евтино излиза да отидеш на концерт. А доколкото разбрах са я поканили във Франция да пее в някаква много известна зала. И тя не ми е любимка, но...
Виж, ако Хиподил направят някакъв концерт, а техните концерти са наистина запомнящи се, бих отделил време и средства. :qipay:
Изображение

Потребителски аватар
decer
Мнения: 247
Регистриран на: 18 апр 2006, 13:18
Контакти:

Re: КОНЦЕРТИ

Мнениеот decer » 25 ное 2008, 14:50

като гледам никой не е споменал за този концерт затова аз ще го направя 8)

Ramones "възкръсват" в София. Marky Ramone идва за концерт в Blue Box

Легендарният барабанист на група Ramones - Марки Рамоун (Marky Ramone), ще пристигне за първи път у нас за концерт в столичния клуб Blue Box. Събитието ще се състои на 2-ри декември 2008 г.
.........


http://avtora.com/news/nowini/ramones_w ... w_blue_box

На запознатите няма смисъл да им обяснявам кои са RAMONES и колко са велики.На останалите мога да кажа че Ramones за пънка са това което са Нирвана за грънджа 8) .Така че аз смятам да присъствам на събитието :qipbo:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: КОНЦЕРТИ

Мнениеот annysy » 21 дек 2008, 12:13

:( :( :(
То новината е супер готина, жалкото е, че егоистично ми е ядно за датата, на която ще е концерта, щото 99 на 100 ще го гледам на някой гаден видеозапис :(

Официално е - LORDI в България на 6 март 2009 г.

След като имахме удоволствието първи да ви съобщим за евентуално посещения на LORDI в България, сега можем да направим това и с официалното потвърждение на събитието!
"Art BG" представя за първи път у нас финландските "монстър метъли", победители в престижния конкурс "Евровизия" през 2006 г. LORDI ще се появят в София с "гръм и трясък" на 6 март 2009 г. от 18 ч. и ще запалят зала "Христо Ботев" с невиждани досега пироефекти. LORDI ще представят на живо пред българска публика новия си албум "Deadache", излязъл точно за Вси Светии тази година. В "Deadache" както и в мултиплатинения предишен албум на групата "The Arockalypse" отново звучи мелодичен метъл, който този път е значително по – суров и безкомпромисен, съобщават организаторите.
Билетите за шоуто тръгват в предварителна продажба в понеделник, 22 декември, на касата на НДК и в мрежата на "Eventim" на цена от 30 лв. за първите 300 билета, след което феновете ги очакват множество промоционални изненади.

[url]http://www.katehizis.com[/url]


Има ли някой освен Любо, който със сигурност на НГ ще е в Каварна? :roll:
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: КОНЦЕРТИ

Мнениеот Wallace » 22 дек 2008, 16:05

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Радвах се като малко дете, като ми го подариха! :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp:
Изображение

Потребителски аватар
Lunar Wayfarer
Мнения: 3337
Регистриран на: 01 май 2006, 18:31
Местоположение: Луната-Земята-Луната

Re: КОНЦЕРТИ

Мнениеот Lunar Wayfarer » 24 дек 2008, 11:33

annysy написа:Има ли някой освен Любо, който със сигурност на НГ ще е в Каварна? :roll:


Може ли и аз :qipag:

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: КОНЦЕРТИ

Мнениеот rafaelis » 25 дек 2008, 17:33

БЪЛГАРИЯ - КОНЦЕРТИ 2008

Малко спомени с прекрасните снимки на Асен Тонев

Изображение
На 16 май боговете от "Kiss" дадоха на публиката на стадион "Академик" много, много рок, тонове пиротехника и най-запомнящия се концерт в България за последните години.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


Изображение
На 23 юни феновете на прогресив рока се срещнаха с една от легендите на този стил - американската група Kansas.


Изображение
На 4 юли отново стадион "Академик" бе озвучен от гласът на рока Дейвид Ковърдейл. Неговата група Whitesnake изнесе съвместен концерт с друга легендарна банда - Def Leppard

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


Изображение
Емблематичната хардрок банда Thin Lizzy свири в София на 3 октомври. Концертът се проведе в Зала 1 на НДК. Авторите на легендарните хитове "The boys are back in town"и "Whiskey in the jar" са една от най-забележителните хардрок групи на 70-те години. Тяхна запазена марка е използването на техниката с две солокитари - този стил се популяризира след години от групи като Iron Maiden, Def Leppard и много други


Изображение
Девет години след паметния концерт в Пловдив траш кралете Metallica се завърнаха в България, но този път в София. На 25 юли на стадион "Васил Левски" се проведе едно от най-дългоочакваните събития в музикалния живот у нас през тази година.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Lunar Wayfarer
Мнения: 3337
Регистриран на: 01 май 2006, 18:31
Местоположение: Луната-Земята-Луната

Re: КОНЦЕРТИ

Мнениеот Lunar Wayfarer » 29 дек 2008, 11:19

2008-ма беше добра концертна година, като лично за мен най-големите концерти бяха на Manowar и Whitesnake. 8)
На тези които ходят по концерти, пожелавам през 2009-та да дойдат всички групи които искат. :D

Щуро посрещане на 2009-та. :qipaz:


P.S.
В Каварна концерта ще започне след 21:00 часа, като Удо е казал че ще свирят час и половина, като единия час ще бъде посветен на класики на ACCEPT. :qipaz:

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: КОНЦЕРТИ

Мнениеот annysy » 29 дек 2008, 11:46

:qipbp: :qipbp: :qipbp: Това Р.S. звучи много добре :)

А пожеланието да се отмени за 2010, ако може, аз поне така си го пожелавам (освен, ако някои не идват на нашия стадион :qipap: ).
Изображение

Потребителски аватар
Lunar Wayfarer
Мнения: 3337
Регистриран на: 01 май 2006, 18:31
Местоположение: Луната-Земята-Луната

Re: КОНЦЕРТИ

Мнениеот Lunar Wayfarer » 29 дек 2008, 12:06

Ани, през 2010-та ще повтарят и потретват. :qipag: :wink:

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: КОНЦЕРТИ

Мнениеот annysy » 05 яну 2009, 00:39

Де късмет де! ;)

Дай да кажем сега 2 думи за този, който мина:
U.D.O. в Каварна

Въпреки студа, евала на музикантите, евала и на Удо, раздадоха се максимално, макар и да не бяхме пълен стадион публика (аз така и не разбрах колко хора се събраха, след като почнаха да пеят), но при всички положения, ако бяха лигльовци, като нищо щяха да решат да не се впрягат толкова много за няколко хиляди хорица, при това на температура около или под 0.

Изображение

Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: КОНЦЕРТИ

Мнениеот Stinkata » 30 яну 2009, 14:00

Madonna's phenomenally successful 'Sticky & Sweet Tour', already the #1 Biggest Grossing Tour in history for a solo artist, will embark on another series of shows beginning July 4th in London. (Schedule follows this release). Stops will include appearances in never before played markets such as Werchter Belgium, Marseille France, Hamburg Germany, Oslo Norway, Helsinki Finland, Tallinn Estonia, Ljubljana Slovenia as well as stops in Romania, Hungary, Serbia and Bulgaria it was confirmed today by Live Nation. Additional appearances by Madonna will include return visits after more than 15 years to Madrid, Gothenburg and Munich.

Брех!!!
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: КОНЦЕРТИ

Мнениеот Wallace » 30 яну 2009, 14:00

Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: КОНЦЕРТИ

Мнениеот Stinkata » 30 яну 2009, 16:06

Малко, след като се появи официалната информация за концерт на Мадона в България, стана известно и кой ще подгрява шоуто, което се очаква да се превърне в най-грандиозното, правено някога у нас.

httр://www.dnes.bg/article.php?id=65075

:qipbo: :qipbo: :qipbo: :qipbo: :qipbo: :qipbo: :qipbo:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: КОНЦЕРТИ

Мнениеот sasho_1989 » 31 яну 2009, 11:30

Потвърждава се версията, че всички звезди се сещат за нас когато позастареят малко :qipad:
Изображение


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 103 госта