КОНЦЕРТИ

Потребителски аватар
me
Мнения: 2859
Регистриран на: 26 окт 2006, 22:22
Местоположение: radio GONG Ovcha kupel

Мнениеот me » 20 авг 2007, 13:36

Lunar Wayfarer написа:Какво означава "смразяващ успех" с парче което след 5 години няма вече никой да го знае?

Било по-трудно да се направи кавър! Питам те лично тебе - вярваш ли в това? Остави това какво казват в ефир!

Бих ти дал пример със парчето на Теодора "Смешна цена" - как са купени правата, колко "трудно" са откупени, откъде и кои са го искали това парче, колко струва, и всичко около този "кавърски хит". Но за съжаление(за тебе може би) - не мога да го кажа публично! Но току виж ти се усмихне късмета и след време мога и да ти кажа истината. Повярвай ми, ще ти е интересно. :wink:


За България - 90% от музиката от която повече от половината е крадена - е елементарна!
(говоря за музиката от последните години)

Той Борис Дали може и сега да спре да пее, но това парче ще си остане и след него и след тебе.
В България се прави хубава музика и това е факт, който ти пренебрегваш само защото не ти допада. Казваш на бялото - черно. Не възприемаш, че тази музика не е като преди години, когато всичко беше пошло,а сега и сетойностно. И пак ти казвам - хората това им харесва, завденията, стадионите са пълни - значи се харесва. armataz_01_27
Изображение

Потребителски аватар
gonzo
Мнения: 1904
Регистриран на: 14 апр 2005, 18:28
Местоположение: синя софия

Мнениеот gonzo » 20 авг 2007, 13:54

me написа:Той Борис Дали може и сега да спре да пее, но това парче ще си остане и след него и след тебе.


:lol: култово!!! :D :lol: не, че е лоша песента, ако си на градус и си с приятели е забавно да си я пеете.......обаче тва е смешно...до 3 години никой няма да я помни...а вероятно и самия борис

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот annysy » 20 авг 2007, 15:20

:roll: А кой е Борис Дали?
Щото аз знам само един Дали и той е (беше) художник. :D
Изображение

Потребителски аватар
vviva
Мнения: 1950
Регистриран на: 10 май 2006, 11:47
Местоположение: lost-in-translation

Мнениеот vviva » 20 авг 2007, 15:41

http://www.planeta.tv/forums/index.php?showuser=1521

Lunar Wayfarer, тва ти ли си или бъркам ... въпреки съвпадащите ви интереси и ник :D

Потребителски аватар
murder
Мнения: 1468
Регистриран на: 27 ное 2005, 16:56
Местоположение: Под Кривата Круша

Мнениеот murder » 20 авг 2007, 15:52

:lol: :lol: :lol:
Ши падна от смях :lol: Иначе готин аватар :lol:

Потребителски аватар
vviva
Мнения: 1950
Регистриран на: 10 май 2006, 11:47
Местоположение: lost-in-translation

Мнениеот vviva » 20 авг 2007, 15:57

Прощавайте, но не се сдържах :oops: :D

Потребителски аватар
me
Мнения: 2859
Регистриран на: 26 окт 2006, 22:22
Местоположение: radio GONG Ovcha kupel

Мнениеот me » 20 авг 2007, 16:23

vviva написа:http://www.planeta.tv/forums/index.php?showuser=1521

Lunar Wayfarer, тва ти ли си или бъркам ... въпреки съвпадащите ви интереси и ник :D

То и във форума на з-рок има същият ник ;)
Изображение

Потребителски аватар
vviva
Мнения: 1950
Регистриран на: 10 май 2006, 11:47
Местоположение: lost-in-translation

Мнениеот vviva » 20 авг 2007, 16:35

По-интересно е представянето му във форума на Планета :wink:

И защо тук е решил да вади вода от девет кладенеца :roll: :)

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот annysy » 20 авг 2007, 16:56

Ай стига, че от вчера оляхме темата и не пишем по същество.

Я, някой от Пловдив да каже какъв Рок фест се готви там от 1ви, ако правилно съм разбрала.
За тези знам...`ма питам за нещо по-интересно
Изображение Jan Anderson plays orchestral Jethro Tull
Jethro Tull е формация известна с изключителните си музиканти още от самото си създаване. Уникалното им звучене ги прави любима група на редица поколения и те продължават да печелят многобройни фенове и до днес.

Ian Anderson е познат в света на рок музиката като гласът и флейтата в легендарните Jethro Tull. Anderson свири също така и на акустична китара, мандолина и етно флейта, придавайки на музиката на Jethro Tull оригинално акустично звучене.
:roll:
Изображение

Потребителски аватар
Lunar Wayfarer
Мнения: 3337
Регистриран на: 01 май 2006, 18:31
Местоположение: Луната-Земята-Луната

Мнениеот Lunar Wayfarer » 20 авг 2007, 20:36

vviva написа:http://www.planeta.tv/forums/index.php?showuser=1521

Lunar Wayfarer, тва ти ли си или бъркам ... въпреки съвпадащите ви интереси и ник :D


vviva написа:По-интересно е представянето му във форума на Планета :wink:

Диване, да аз съм, и защо се правиш на кат фрасната от мокър парцал? Преди бая време мисля че сме говорили отчасти по тази тема, вярно ли е?

Тук във форума не веднъж или два пъти съм споменавал че не съм на Вие със поп-фолка и изпълнителите му! Да, ходил съм, и още ходя и в SinCity - залата от ляво, Биад, Ориент 33, клубовете на Планета Пайнер, Планета Клуб и др., като това е само за София-град!
Следя абсолютно всичко което се появи на пазара, гледам и Планета - просто имам както професионални, така и лични отношения със музиката и част от изпълнителките!
Оообаче колкото и странно - да, слушам музиката - рядко, много рядко, но я слушам, като 99% от нея не я слушам защото я харесвам. Мисля че с безбройните ми постове в двете музикални теми тук съм показал горе-долу какво харесвам.
Фолкчо, един или два пъти ако помниш ме поздравяваше с парчета на една от изпълнителките - тогава ти приех поздравите, помниш ли?
Върни назад страниците, питай админ и модератори дали се пазят старите теми и по-точно Какво слушаме - първата част, и обърни внимание кога, защо и за какво съм плюл по поп-фолка!
Странно индивидче си, специално искам да ми прочетеш постовете след като спомена за първи път за турнето на Планета!
Последните ми постове преди този спор бяха инфо-та за концертите на Гари Муур, Глен Хюз и т.н. Помниш ли какво си писал след тях? Плюеш по музиканти и изпълнители които за първи път в живота си чуваш че съществуват, без да говорим за музиката им!
Дори и Слави Трифонов се опитах да го защитя, но ти по такъв начин изврати нещата че ме принуди да пиша друго.
И за авторските права се опита да напишеш нещо, но не се получи.

Нямам какво повече да напиша за момента....

Потребителски аватар
me
Мнения: 2859
Регистриран на: 26 окт 2006, 22:22
Местоположение: radio GONG Ovcha kupel

Мнениеот me » 21 авг 2007, 01:41

Защо викаш на дамата :oops: "диване" не мога да си обесня :shock:
Иначе само за тия 2 минути, в които пиша тоя пост мога да кажа, че и ти незнаеш какво слушаш. Ето аз слушам чалга и ориенталска музика и от време на време някоя готина песен ,която смятам, че е такава и не спада към тия стилове. Аннси си слуша от доста време разбрах метал и ретро и т.н., Дели - сръбско. Ама ти - метал, ретро, джаз, циганско, чалга, рок, оперно пеене и незнам си какво си - лошо няма. Щом така си решил си го слушай, но не плюи по музиката, която е най-най в България.
Какво, Lunar Wayfarer си тръгнал да се обясняваш тука защо слушаш това, само не ми стана ясно :?: Друг е въпроса, че обясненията ми изглеждат смешни.
Относно въпросите ти:
1. Разбрах, че са ти допаднали Камелия и Емилия
2. Това за концерта на Планета го пуснах ей така за ташак, тъй като явно тука само аз слушам такова ( :oops: ЯВНО не само аз :lol: :lol: :lol: ) да стане смЕх. И Стинката го прие така, след като пусна това за концертите на "Щурците" и Аннси по своя си начин :lol:
3, За Слави Трифонов, след като обиждаш не само човек, който е направил 12 турнета в България и при това при огромен успех, а и всичко около него свързани с работата му е смеохотворно, друго няма какво да се каже.

едит: по тая тема нямам какво повече да пиша. Пък и нямам желание Lunar Wayfarer да обяснява на всички потребители как мрази чалгата и ходи във чалготеки ;)
Изображение

Потребителски аватар
vviva
Мнения: 1950
Регистриран на: 10 май 2006, 11:47
Местоположение: lost-in-translation

Мнениеот vviva » 21 авг 2007, 08:07

Lunar Wayfarer написа:
vviva написа:http://www.planeta.tv/forums/index.php?showuser=1521

Lunar Wayfarer, тва ти ли си или бъркам ... въпреки съвпадащите ви интереси и ник :D


vviva написа:По-интересно е представянето му във форума на Планета :wink:

Диване, да аз съм, и защо се правиш на кат фрасната от мокър парцал? Преди бая време мисля че сме говорили отчасти по тази тема, вярно ли е?


:) Не се правя, аз съм си :D


Спомням си, диване (me, не се впечетлявай...тва си е наше обръщение :wink:) , добре си спомням :) Значи не е било толкова отдавна :P Но също си спомням, че не си изпълни баса :roll: ... което ме наведе на разни други мисли, но тогава си замълчах тактично, ако се сещаш :wink:
Мисля, че ни дължеше едно обеснение за което ти благодаря :)

Бъди здрав!

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот annysy » 21 авг 2007, 17:30

"Ахат" с нов концертен албум дни преди национално турне

Компилацията включва 12 от най-добрите песни на групата
21.08.2007

Ахат издава нов концертен албум дни преди национално турне.

Компилацията "Golden Rock Tour" включва 12 от най-добрите песни на групата, представени на живо през 2004 г.

Тогава музикантите направиха съвместен тур с "Щурците" и "Контрол".

Три години по-късно Звездомир Керемидчиев (Звезди) - вокал, Антоан Хадад - китара, Даниел Ризов (Денис) - бас, Антоний Георгиев (Тонто) - клавишни, и Юрий Коцев - барабани, започват нова обиколка в десетина от най-големите градове на страната.

Ударният старт ще бъде поставен с два морски спектакъла - на 28 август във Варна и на 29 август в Бургас. Гастролите ще продължат до 29 септември в Пловдив, Стара Загора, Попово, Русе, Ловеч, София, Благоевград.

Всички фенове, купили билети за Варна и Бургас, ще бъдат изненадани със специален подарък. При влизането си на стадиона ще получат албум на групата.

След концертите от "Ахат" обещават да се срещнат с най-запалените фенове, да се снимат с тях за спомен и да им подарят различни рекламни материали.
Изображение


Ей сега има причина да им завиждам на варненци и бургазлии. :D
Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 21 авг 2007, 17:36

СТАРЦИ-МЕТЪЛИ :lol: :lol: :lol: :lol: МНОГО ГРОЗНА КАРТИНА :?
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот annysy » 21 авг 2007, 17:41

Старци, нестарци, ама старата любов ръжда не хваща :lol: :lol: :lol:
Музиката, която правят е супер, тъй че, въпреки хич да не искам да идва септември месец, с нетърпение ще чакам 19ти. armataz_01_28
Изображение


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 100 госта