УЧИЛИЩЕ

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: УЧИЛИЩЕ

Мнениеот annysy » 05 фев 2013, 22:08

=D> Емев, то ония повечето сигурно се гордеят с т нар недостатъци, които си описал.
:qipat:

пп
И да се върнем в темата :roll: :roll: :roll:
http://gery.wordpress.com/2010/04/07/sc ... va-zvezda/
:shock:
Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: УЧИЛИЩЕ

Мнениеот Vesela Taneva » 05 фев 2013, 22:28

Емо, =D> !Обаче внимавай да не те обявят за моралист,тази непотребна думичка!Защо някой ще се пъне да учи нещо смислено, когато силикона на някоя е мечта осъществима.Анелия и Николета си издрали очите за някакъв сакат футболист,а някакви Златки така па иначе,едната си легнала с един ,па после другата със същия..... !Ма това е новина№1и вълнува пубера особено много.Слава Богу ,че нямам много контакти с такива ,но те не могат да кажат две думи на кръст,а в главите им какво има, никой не може да каже.
Завъртяхме приказката на 180 и дойдохме на темата!Ани ще е доволна
пп Ани, направо .... :qipaz: Мама обича да си посръбва,а след време и аз!!Четох в едно списание как една дама споделяше какво прочела в съчинението на синчето си :"...Бойчо Огнянов е пичага и мъжага...."Ученическите бисери са връх ,а в учебниците два ВРЪХА :qipap:
Последна промяна от Vesela Taneva на 05 фев 2013, 22:40, променено общо 1 път.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: УЧИЛИЩЕ

Мнениеот Delija » 05 фев 2013, 22:35

Vesela Taneva написа:Моралистка не съм ,но не мога да трая чалгарски простотии!С подобна думичка имаше пиеса ,която май се игра в 199 и никой не припадна!


Но метълски простотии явно с удоволствие траеш. :D

На мен лично пък ми се повръща от метъл-културата - дългокоси "мъже"-наркомани, в повечето случаи бисексуални, мазни и вонящи :qipag: :qipag: , жени с таралежи под мишниците и всякакви такива уроди и отрепки. Но не съм седнал да ги обвинявам тях за упадъка на някоя нация. :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: УЧИЛИЩЕ

Мнениеот Delija » 05 фев 2013, 22:36

И си чакам превода. :D

Delija написа:Защо, нали само в чалгата имало простотии, дай, преведете ми да се одухотворя и аз, и да стана и по-грамотен. :D :D :D

Виждам и още любопитни нещица от текста:

After I sucked the blood from her ass

My cock is dripping with her blood

Through her hole, came swollen organs

Cunnilingus with the mutilated


Държа точно Веселка, тази велика моралистка, да ми преведе на чист български тези слова.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: УЧИЛИЩЕ

Мнениеот Delija » 05 фев 2013, 22:43

Много яко ....

http://www.dnes.bg/rock/2007/07/13/metalika-seks-s-jivotni-i-narkotici.136171

Mеталика - секс с животни и наркотици

Списание Q успява да изкопчи невероятни факти и истории за легендарната банда, лично от нейните членове

Китаристът на Металика - Кирк Хамет е гледал като дете как изнасилват кучето му Типи, съобщи Blabbermouth. Това разказва музиканта в интервю за английското списание Q, както и още доста други интересни работи свързани с Металика.

"Отидох до съседа ми, а пича просто си свали гащите и започна да ч*ка кучето ми. Не знаех да се смея ли, да плача ли. Когато свърши, аз просто взех Типи и си тръгнах. Тя още махаше закачливо с опашка"

Друг интересен факт който разкрива Хамет, също включва животни - Ларс Улрих и Джеймс Хейтфилд употребяващи стабилни количества кока. "Не обичах да съм около тях когато шмъркаха" казва той.

Бившият Басист на Металика Джейсън Нюстед също разкрива факти около атмосферата в групата. "Ларс най-вероятно ще бъде цар докато тази безобразност продължава - свирки под сцената докато върви бас солото и разни други такива неща." Казва Нюстед, който все още си почива след като напусна Металика през 2001-ва година.

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: УЧИЛИЩЕ

Мнениеот emevev » 05 фев 2013, 22:53

Vesela Taneva написа:Емо, =D> !Обаче внимавай да не те обявят за моралист,тази непотребна думичка!Защо някой ще се пъне да учи нещо смислено, когато силикона на някоя е мечта осъществима.Анелия и Николета си издрали очите за някакъв сакат футболист,а някакви Златки така па иначе,едната си легнала с един ,па после другата със същия..... !Ма това е новина№1и вълнува пубера особено много.Слава Богу ,че нямам много контакти с такива ,но те не могат да кажат две думи на кръст,а в главите им какво има, никой не може да каже...


Е то това е драмата - че моралът вече го броим за лошо (глупост и наивност), а пиянството ни е мечта... :D

И докато за младежите това са само празни приказки (и аз бях младеж до неотдавна :D) и това е нормално - в младежка възраст индивидът има грижата да мисли за благото на... себе си, то на хората, които имат грижи и за околните (близки, роднини или просто такава им е работата), гледната точка става друга...
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: УЧИЛИЩЕ

Мнениеот Vesela Taneva » 05 фев 2013, 22:58

Ами Сашо, чакай за превод на ...."бургаската гара"
Ха ,какво е изровил човекът ,който не вярва на журналистите!Вярваме избирателно ,а?
Като сме започнали на тази вълна ми отговори колко мадами от поп фолка имат и друг "бизнес",снимките им са в каталози редом с разни миски.Скоро имаше разследване .
пп Емо ,много точно си го казал.Никаква амбиция ,никакви цели,всичко без много зор и наготово!Така ще ги цапардоса живота обаче ,че не е истина!
Последна промяна от Vesela Taneva на 05 фев 2013, 23:08, променено общо 1 път.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: УЧИЛИЩЕ

Мнениеот Delija » 05 фев 2013, 23:06

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%BE%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%85%D0%B5%D0%B4

Всъщност той е задържан на американо-канадската граница поради притежание на кокаин и е задържан за 5 дена, което води до анулиране на няколко шоута на групата. Останалите членове на Hawkwind плащат гранцията му, за да може турнето да продължи, но в края на следващия концерт той е уволнен.


http://www.irontrees.com/statia-2548-ken-hensley-ex-uriah-heep.html

Постепенно изгубихме връзка, David стана алкохолик, Gary имаше проблем с хероина още отпреди това.

Албумът показва 10 години от живота на една рок-звезда, от началото до естествения край. За мен това беше времето ми с URIAH HEEP. Началото на успеха, известността, златните плочи, наркотиците....описвам всеки един елемент.



http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D0%B5%D0%B2%D0%B8_%D0%BC%D0%B5%D1%82%D1%8A%D0%BB

В края на 1970-те години метълът се намира в криза. Повечето групи се провалят заради масовата употреба на алкохол и наркотици.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: УЧИЛИЩЕ

Мнениеот Delija » 05 фев 2013, 23:12

http://mysound.bg/?act=article&id=395

Стивън Тайлър (Аеросмит): “Аз съм си отебал”

"Истината е, че всяко трето момиче си вдига тениската и ме заслепява. Като виждам такива неща, разбира се че ще забравя текстовете си!"

Вокалистът на Аеросмит говори искрено и лично за секс, наркотици и рокендрол в интервюто


Абе, Веселке, чалгарите ряпа да ядат пред тия бе. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: УЧИЛИЩЕ

Мнениеот Vesela Taneva » 05 фев 2013, 23:18

Е и ?Музиката им е велика и на Металика и на Аеросмит.Металика имат няколко награди Грами и награда за най-перфектен концерт на живо!Това на теб нищо не ти говори естествено ,щото :"селската баня ,голям кеф" :qipag:

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: УЧИЛИЩЕ

Мнениеот annysy » 05 фев 2013, 23:20

:qipap: ама нямат нито една от тв планета и не са участвали в никой техен концерт на "живо" :qipbj:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: УЧИЛИЩЕ

Мнениеот Delija » 05 фев 2013, 23:23

Vesela Taneva написа:Е и ?


:qipbj: :qipbj:

Друсат се като невидели, ебат се безразборно, фенките им ходят по концерти и си вдигат тениските и си показват циците, на оня пък съседът му му наебал кучето и той с гордост разказва ... :qipbj: :qipbj:

И после ми обясняваш как чалга-културата била пошла. Извинявай, ама в сравнение с тия изродщини, онея са като Майка Тереза. :qipbj:

п.п.: онзи пък (дето така и не пожела да ми го преведеш) ми пее за курове, кървища, гъзове .... :qipbj: :qipbj: Извинявай, ама и в най-пошлите чалгии не стигат дотам. :qipad:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: УЧИЛИЩЕ

Мнениеот Vesela Taneva » 05 фев 2013, 23:27

И като се събуди...краката ти отвити! :qipag:
Айде ходи да нанкаш ,че стана късно.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: УЧИЛИЩЕ

Мнениеот Delija » 05 фев 2013, 23:28

annysy написа::qipap: ама нямат нито една от тв планета и не са участвали в никой техен концерт на "живо" :qipbj:


На концертите на ТВ Планета силно се съмнявам, че е пълно с дрогирани момиченца, които си вдигат тениските и си показват циците, в следствие на което онези на сцената си забравят текстовете. :qipbj: :qipbj:

Наистина велика култура. :qipbj: :qipbj:

п.п.: а след концертите почват оргиите - безразборен секс и дрога до откат. :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: УЧИЛИЩЕ

Мнениеот annysy » 05 фев 2013, 23:31

:qipap: Пак си дойдохме на думата за сеХа :qipap:
Изображение


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 46 госта

cron