УЧИЛИЩЕ

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: УЧИЛИЩЕ

Мнениеот Delija » 05 фев 2013, 23:40

http://www.teenproblem.net/a/6-lubopitno/31466-65-godini-ot-rozhdenieto-na-fredi-merkyuri-video/

Фреди е бисексуален.

Гласът на "Куин" влиза в безразборни полови връзки и с двата пола по целия свят. Така хваща и смъртоносната болест СПИН.

Дрогата става негов партньор.


Абе всичките ли са такива отрепки, поне един нормален няма ли ??! :qipbj:

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: УЧИЛИЩЕ

Мнениеот annysy » 05 фев 2013, 23:41

:qipaz: Няма, Дели, не рови, просто са гении и са готини и правят хубава музика и :qipba: :smlove7:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: УЧИЛИЩЕ

Мнениеот Delija » 05 фев 2013, 23:44

Е защо да не ровя, искам и аз да стана умен и грамотен като Веселка, виж какви одухотворени хора, хора за пример, не като чалгарите - долни отрепки. :qipbo: :qipbo: Това са истински ангели небесни, примери за подражание, идоли. :qipbo: :qipbo:

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: УЧИЛИЩЕ

Мнениеот annysy » 05 фев 2013, 23:57

:qipae: На зор работата не става, като не ти идва отвътре - забрави :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: УЧИЛИЩЕ

Мнениеот emevev » 06 фев 2013, 00:01

Саше, не са ти много коректни примерите, понеже хората, за които пишеш, са популярни в цял свят с... професионалните си умения (и чак след това разбираме за битовизмите, в които са се оакали някои от тях) - музиката им е популярна навсякъде по света и за да достигнат това ниво са полагали много усилия (в случая: репетиции)
Естествено е, че някои от тях са идиоти по характер - даже би било ненормално да няма и издънки, а пък тези от родните ни "звезди", които не понасям, са популярни (само у нас) пак с професионални умения, ама не в жанра, с който официално си изкарват парите... :D
ИзображениеИзображение
1837-1873

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: УЧИЛИЩЕ

Мнениеот Delija » 06 фев 2013, 19:12

Примерите ги дадох просто, за да покажа, че простотията и пошлостта ги има навсякъде, а не само в чалгата. Дори в някои стилове, наркотиците и безразборният секс са си част от културата им (доколкото това може да се нарича култура :qipag: ) ....

Също така е крайно тъпо да ми твърди, че едва ли не чалгата проваляла младежта у нас. :qipbj: :qipbj: Много добре знаем, че и сред слушащите метъл и рок е пълно с млади отрепки.

Истината е, че не музиката те прави отрепка. Крайно смешно и комплексарско е да се внушават подобни тъпотии.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: УЧИЛИЩЕ

Мнениеот Vesela Taneva » 06 фев 2013, 21:07

Какво пак се вълнуваш толкова за чалгата?Я ми кажи къде съм писала ,че чалгата проваля нацията и подобни високопарни приказки?Ти си ги съчиняваш разни разнообразни!Писах ,че младите имат за идоли разни чалгари,че си губят времето по чалготеки,че се напиват ,нямат амбиции и мечтата им е да я карат без зор.Да не би да не е вярно или за теб Азисчо е баш пример за подражание?
И как си ровичкал из нета ,не е истина!Що ли не казах ,че любими са ми Мадона и лейди Гага ?Какво ли щеше да изровиш и за тях :qipag: Не са ми тръпка ,не рови!
пп Много похвална амбиция имаш!Браво! :D

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: УЧИЛИЩЕ

Мнениеот blazev1992 » 06 фев 2013, 21:14

Интернет е виновен. Ако го нямаше, нямаше всички да лентяйстват, да теглят пошлата чалга/метъл и щяхме да сме много по-добре. :qipbo: :qipbo:

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: УЧИЛИЩЕ

Мнениеот annysy » 06 фев 2013, 21:59

:qipae: Анди, едно време, когато не си бил роден, музиката пак си я намирахме, е...вярно не беше 5 мин/дни след като са записали парчето, ама пък беше голямо постижение да изнамериш албума в годината, в която е издаден, а тестовете си ги преписвахме на ръка :qipbj: ... а бяхме млади.
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: УЧИЛИЩЕ

Мнениеот Delija » 06 фев 2013, 22:10

Vesela Taneva написа:Какво пак се вълнуваш толкова за чалгата?Я ми кажи къде съм писала ,че чалгата проваля нацията и подобни високопарни приказки? Ти си ги съчиняваш разни разнообразни!


Vesela Taneva написа:Уникално неграмотна младеж има у нас и не става дума за цигани.Чалга ,пиене ,губене на време -това е ежедневието на тези хора.Идолите им са чалгарките , ....


------------------------------------------------------------------------------------------------

Vesela Taneva написа:Писах ,че младите имат за идоли разни чалгари,че си губят времето по чалготеки,че се напиват ,нямат амбиции и мечтата им е да я карат без зор.


Добре, че слушащите метъл не се напиват. :qipbj: :qipbj: :qipbj: Всичките са амбициозни, високо ерудирани младежи, пращящи от акъл и желание за работа. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: УЧИЛИЩЕ

Мнениеот VILIO » 06 фев 2013, 22:15

Простотия има навсякъде, но тук чалга простотия се откроява щото си е наша и си личи,че е некадърна щото си е наша.
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: УЧИЛИЩЕ

Мнениеот Delija » 06 фев 2013, 22:18

Ако чалгата беше американска музика, не наша, на никой нямаше да му прави впечатление.

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: УЧИЛИЩЕ

Мнениеот annysy » 06 фев 2013, 22:21

Дели и от Марс да я бяха донесли, с такива ритми си е пак :qipat:
:mrgreen:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: УЧИЛИЩЕ

Мнениеот Delija » 06 фев 2013, 22:24

Може, но поне не се пее за курове, кървища, гъзове и кунилингуси, като в "културния" метъл. :D :D

Потребителски аватар
STJ
Мнения: 370
Регистриран на: 30 дек 2006, 23:45

Re: УЧИЛИЩЕ

Мнениеот STJ » 09 фев 2013, 20:14

blazev1992 написа:Да. И сравняваш Сорбонатата с българските университети. :qipbj: Да ти кажа, то и Манчестър Юнайтед трудно е сравним по каквато и да е с Берое. :qipbj:

...Аз т'ва малко късно го мернах, ама Блаже, що не си измисли някой друг клуб да му се смееш :qipaq:

...а за университетите...Ако има и още някой, който е минал успешно през ВИАС, и още е в добро психическо здраве :qipag: , може да ме подкрепи :qipaz:
Изображение


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта

cron