УЧИЛИЩЕ

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: УЧИЛИЩЕ

Мнениеот Vesela Taneva » 10 фев 2013, 10:30

Не съм минала през ВИАС и съм в добро психическо здраве и ще те подкрепя!! :qipag:
ппСлушай хубава музика и всичко ще е ОК! :D

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: УЧИЛИЩЕ

Мнениеот Delija » 10 фев 2013, 13:55

Аз не съм много убеден, че си в добро психическо здраве. Не и след като видях как вярваш на всички тъпотии, които пишат по медиите.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: УЧИЛИЩЕ

Мнениеот Vesela Taneva » 10 фев 2013, 15:57

Че то и ти вярваш ,но само в това дето ти изнася!Аз обаче не ти казвам нито дума за психическото ти здраве!
пп Какво видях по телевизора,не е истина!Азис в една реклама за някакво шоу:" Който иска да спи с мен да заповяда на кастинг...." #-oИдол!!!!

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: УЧИЛИЩЕ

Мнениеот blazev1992 » 10 фев 2013, 16:15

Веселке, първо, намали телевизията. Много гледаш и очевадно има лоши последици. Ако толкова ти е противен тоя Азис, сменяш го и въобще не го гледаш. Аз по ТВ-то си признавам, че съм го засичал единствено във ВИП Брадър и някво шоу имаше по ПРОБГ (ТВ2), но иначе не съм го хващал. Ти как го засичаш, ми е мистерия. :?
А как ще коментираш тази толкова възвишена музика, наречена български рап.
http://www.youtube.com/watch?v=E21mose6mbE
Боли ме куро за тебе, тебе и тебе

Или пък
http://www.youtube.com/watch?v=looQq4wUXIk
Бременно момиче как ухаеш на аборт

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: УЧИЛИЩЕ

Мнениеот Vesela Taneva » 10 фев 2013, 16:28

Аз не го гледам по желание,той ми се набутва пред очите в някаква реклама. Сменил си е фасона май ,щото вече не е изрусен и с изкуствени мигли.
Да , в рапа има доста лафове от сорта,то това е и смисъла на този стил,да говориш максимално откровено за всичко.Музиката на най-младите за които няма табу.
пп Абе ти и Сашо да не сте едно и също лице?Той като се появи и ти се появявашИзображение

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: УЧИЛИЩЕ

Мнениеот blazev1992 » 10 фев 2013, 16:39

Vesela Taneva написа:Да , в рапа има доста лафове от сорта,то това е и смисъла на този стил,да говориш максимално откровено за всичко.Музиката на най-младите за които няма табу.

:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Потресаващи разкрития правиш.

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: УЧИЛИЩЕ

Мнениеот blazev1992 » 10 фев 2013, 16:43

А иначе гледам, че пак разни свръхневероятни открития за чалгата си правила. Чалгата си е съвсем нормална музика и няма нищо лошо в нея. 99% от песните са си най-нормални, пее се за същите глупости, за които се пее във всеки друг стил. Проблемът е, че такива като Веселка си мислят, че чалга=Азис. Това е все едно да мислиш, че Долно Уйново=България. Не може само от 1 съставна частица от нещо да правиш такива умозаключения за всички.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: УЧИЛИЩЕ

Мнениеот Delija » 10 фев 2013, 17:00

Vesela Taneva написа:Че то и ти вярваш ,но само в това дето ти изнася!


Не ми приписвай собствените си недъзи. Не аз редовно следя всеки слух за Жозе Моуриньо и го праскам в темата за Реал, след което обяснявам на невярващите как журналистите едва ли лъжели. :D :D

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: УЧИЛИЩЕ

Мнениеот Delija » 10 фев 2013, 17:04

Vesela Taneva написа:Да , в рапа има доста лафове от сорта,то това е и смисъла на този стил,да говориш максимално откровено за всичко.Музиката на най-младите за които няма табу.


:qipbj: :qipbj: :qipbj:

Е тук вече сцепи дебиломера.

Значи като не е в чалгата, думи като курове, кървища, аборти и т.н. не само не те възмущават, ами дори ги защитаваш - било музиката на младите, прогресивни младежи, за които нямало табута. :qipbj: :qipbj: :qipbj: Стилът бил такъв, говорел максимално откровено ..... Обаче в чалгата, където езикът е далеч по-мек, всичко е пошлост и простотия, и развращавала младите. :qipbj: :qipbj:

Заклевам се, толкова неадекватен човек като теб, не съм срещал. #-o #-o

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: УЧИЛИЩЕ

Мнениеот emevev » 10 фев 2013, 17:26

А'е стига сте цитирали съответните термини... един път, два пъти... ама то във всяко мнение чета по някоя нецензурна думичка - погнусих се вече!! :oops:

П.П. Къде са модовете? (Темата е "Училище" все пак)

:D :qipbl: :qipbo:
ИзображениеИзображение
1837-1873

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: УЧИЛИЩЕ

Мнениеот Delija » 10 фев 2013, 17:59

Съжалявам, младите и прогресивни хора говорим максимално откровено за всичко и за нас няма табута. :qipbo: Плюс това думи като к*р не са нецензурни думички, а лафове. :qipag: :qipag:

Vesela Taneva написа:Да , в рапа има доста лафове от сорта,

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: УЧИЛИЩЕ

Мнениеот Vesela Taneva » 10 фев 2013, 18:46

Незнам кой е "адекватен" и кой не е,но аз не правя квалификации на никого.Ако искаш да са дърляш с някого и да пишеш простотии,това е друга работа.На мен вече не ми е интересно,защото работата взе да става бая тъпа.Май не знаеш кога да млъкнеш
Емо,сори! С теб винаги сме си имали приказка ,въпреки различията :D

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: УЧИЛИЩЕ

Мнениеот Vesela Taneva » 10 фев 2013, 19:05

Delija написа: искам и аз да стана умен и грамотен

Мен ако питаш,трудна работа! :qipag:

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: УЧИЛИЩЕ

Мнениеот Ich_Will_ » 10 фев 2013, 20:33

Гледам сте заформили една интересна дискусийка извън темата, та ще се наложи малко да ви я наруша. Все пак се надявам да питам на правилното място, че в момента не се сещам друго такова.
По повод ученето на думи на чужд език - вертикалният метод ефикасен ли е? Струва ли си да продължавам да пиша думите така или направо да се отказвам?
Ако се чудите какво е вертикален метод на писане, показвам:
хляб
das Brot
das Brot
das Brot
das Brot

и т.н.
Надявам се да съм обяснила правилно. Също така приемам всякакви съвети за изучаване на думи и изрази на чужд език.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: УЧИЛИЩЕ

Мнениеот annysy » 10 фев 2013, 21:14

:oops: Аз за вертикален метод не бях чувала, но в писането му е майката, просто по страничка за дума и е готово ;)
Друг начин е с картончета - записваш думите на бг и на др език от двете стр на картончето, слагаш по няколко в джоба и когато правиш нещо вкъщи (или навън), вадиш, четеш и ако знаеш превода го слагаш в другия джоб, ако ли не - връщаш и така докато преместиш от един в др джоб листовете, като един път вървиш от български на немски премерно и втори път от немски на бълг :qipad:
Изображение


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта