КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот 8 » 11 юли 2013, 02:11

Delija написа:Румяна Тодорова - сестрата на Илияна Йотова от БКП, е новият шеф на Здравната каса.

Наглостта няма край. #-o


Уви, винаги е така. Няма нито един случаен след 89.
Все едно ти да организираш лотария и първия печеливш да е Мичо, втория Веси, третия Христолов и т.н. На всеки ще направи впечатление, че всички са ти познати от форума. В един момент седмия да кажем е непознат, о чудо, уви няма чудеса, непознатия бил брат на осмака, та затова не го познавате.

Това важи за абсолютно всички партии и лица. Това си е за народен съд и разстрел.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот 8 » 11 юли 2013, 02:29

Vesela Taneva написа:Имах предвид ,че избягалите българи за Запада са били политически и икономически емигранти,жертви на соца.


Икономически емигранти :qipbj:

Тогава нямаше гладен човек в България, докато в западните демокрации петролните кризи водеха до бая протести на гладуващи.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот Vesela Taneva » 11 юли 2013, 06:44

8 написа:
Vesela Taneva написа:Имах предвид ,че избягалите българи за Запада са били политически и икономически емигранти,жертви на соца.


Икономически емигранти :qipbj:

Тогава нямаше гладен човек в България, докато в западните демокрации петролните кризи водеха до бая протести на гладуващи.

Ама ти наистина ли ги мислиш тези глупости?!Това ли са ви набивали в главите ?Ами нищо чудно, с тогавашната соц пропаганда сте вярвали,че ония живеят в капиталистическия Ад! :qipbj:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот 8 » 11 юли 2013, 08:04

Нищо не са ми набивали. Трябва да съм ненормален, за да твърдя обратното.

Тогава от България който е бягал е било за всичко друго, но не и заради глад, неплатени сметки за ток, преследващи го банки и прочие икономически варианти на емигрантство.

Нямаше многопартийност, свобода на словото (но това е силно казано), някои свободи за изразяване на личността във всякакъв смисъл. Все политически причини. Сега няма такива пречки, но пък е пълно с икономически. При това политическите бегълци тогава бяха единици, а икономическите сега са милиони.

Извинявай Веси ама говориш много глупости за онова време. Не знам кой ти ги е набивал, но всеки средно интелигентен човек може да се досети за някои неща и без да им е бил очевидец. Ти ми говориш като някой запален левскар, всичко при ЦСКА е партийно, а при Левски всеотдайно от народа и така до безкрай.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот Vesela Taneva » 11 юли 2013, 08:17

Не говоря никакви глупости за онова време приятелю,говоря истината.Тази тема я минахме отдавна и не ми се занимава вече с нея.
пп Какви верни деца сте на Партията!Как сте я наричали едно време?Кърмилница! :qipag:То и нейните производни партии добре си отглеждат верните дечица,днешните б-г капиталистчета.Не случайно хората протестират по улиците!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот 8 » 11 юли 2013, 08:42

На Запад имаше стачки. Испания, Португалия не бяха по-добре от нас колкото и сензационно да звучи от днешна ("демократична") гледна точка. Добре, че ги вкараха през 80-те в ЕС и да дойде едно масово наливане на пари несравнимо по-голямо от сегашните фондове.
Естествено ако ни сравняваш с флагмана Германия или другите северни държави те винаги са си били по-добре, но това са и водещи страни в света. Не вярвам да ти звучи реално и при социализъм и при капитализъм да сме като тях. Ако е така то трябва да сме в Г-7 и да решаваме съдбата на света.
Спомням си един френски филм от 80-те с някой от известните им актьори беше. Може би Делон или Белмондо. Та в началото на филма той счупи витрина на магазин, за да дойде полицията и да го арестува и да има какво да яде в затвора. Полицията дойде обаче друг скитник го изпревари и им се пъхна в ръцете, а нашия герой крещеше след потеглящата патрулка "не го слушайте, аз бях" ама никой не го чу и пак си остана гладен и на улицата както преди да счупи витрината.

Та това да не е измислено от някой фантаст пишеш футуристичен роман? Отразява действителността. И това е Франция, не съвсем най-южните държави.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот 8 » 11 юли 2013, 08:48

Vesela Taneva написа:Не говоря никакви глупости за онова време приятелю,говоря истината.Тази тема я минахме отдавна и не ми се занимава вече с нея.
пп Какви верни деца сте на Партията!Как сте я наричали едно време?Кърмилница! :qipag:То и нейните производни партии добре си отглеждат верните дечица,днешните б-г капиталистчета.Не случайно хората протестират по улиците!


Това никой и на Запад не го е казвал.
Бягащите бяха за "свободи", не за препитание.
Искал да направи това, искал да се изяви в онова и т.н. Никой не е бягал, защото тук е изчерпал всички начини да намери средства с които да си плаща жилище, храна или сметки.

Извинявай, че ще го кажа, защото сигурно ти е роднина, но който ти е наговорил тези работи е глупак, а подозирам, че е и страхотен психар. Това няма нищо общо с действителността. Някакви абсурдни твърдения. Все едно да твърдиш, че всички членове на Политбюро били водолази. Нещо тъпо, което дори не е и смешно.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот vill_1 » 11 юли 2013, 16:01

Ясно е че всички са еднакви!Следващият път ще гласувам за тези,които ми обещаят,че ще махнат закона за пушенето!Искам да си пуша навсякъде,да пия колкото си искам,докато пуша и да се занимавам с куртизанки докато пуша,когато вече много съм пил.И всичко това не пред вратата на заведението,защото не се пуши!
Изображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот Христолов » 11 юли 2013, 16:03

червените са го обещавали това доколкото разбрах. досега нищо по въпроса не е променено, за разлика от много други работи.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот Vesela Taneva » 11 юли 2013, 16:52

8 написа: Все едно да твърдиш, че всички членове на Политбюро били водолази. Нещо тъпо, което дори не е и смешно.

Не са били водолази,а илюзионисти,по -точно казано циркови факири!Докато с едната ръка са показвали на народа как излиза заека от шапката ,с другата са прибирали дет`що могат в джобовете си!ИзображениеКак се става капиталист с откриване на фирми в Швейцария,Австрия и къде ли не още преди 89?
ппА че не е смешно ,съм съгласна с теб!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот Delija » 13 юли 2013, 08:58

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1115174

Виждате ли сега откъде ще си избият популисткото намаление на цената на битовия ток ??! Това увеличение по веригата ще доведе и вдигането на доста цени, т.е. накрая народът пак ще е преебаният. Но БКП и ДПС в същото време ще се бият в гърдите - ето, намалихме цената на битовия ток, мислим за народа. :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот Христолов » 13 юли 2013, 09:39

дарик - люпилнята за бойковчета, получила милиони субсидии за последните 4 години (след време ще стане ясно и колко получиха в размирния последен месец).

само кръгъл олигофрен като лижещия сръбски задници може да се върже на такава статия, щото той чете само заглавията. то всичко си е обяснено по-долу, макар и леко завъртяно, но на дебилът му стига половината заглавие за да си направи умозаключението, или по-точно казано - да приеме подсъзнателно внушеното такова.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот Delija » 13 юли 2013, 09:53

Майка ти да еба в курвата циганска, боклук турски, излиза им задниците на тия. :qipbj: :qipbj: Вече съм почти убеден, че ти плащат даже. :qipbj: :qipbj:

И не ми обяснявай глупости, курво, това увеличение фирмите ще си го калкулират в крайните цени на стоките и услугите, които предоставят, т.е. сметката ще я плати пак народът.

Да не говорим кои ще са тези фирми на въпросния "свободен пазар" .... и какви ще са цените им.

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот Христолов » 13 юли 2013, 10:06

галош сплескан, мен не можеш да ме впечатлиш с тия мантри. който не зее ежеминутно срещу тях не значи че ги подкрепя. ама такива евтини изопачавания не могат да се търпят.

увеличението е само 3% и само за тези, които не могат да си намерят доставчик на новия, свободен пазар, където ще има конкуренция в предлагането (водеща до снижаване на цените)

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот Delija » 13 юли 2013, 10:09

Нали това съм написал в последното си изречение бе, турска курво ?! Знаеш ли кои са на този "свободен пазар" ??! Ти май въобще не си наясно как ще се облажат едни определени кръгове, които ще представляват въпросните "търговци на свободния пазар". То, ако беше малко по-запозната, нямаше да се излагаш, ама ....


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 40 госта

cron