КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот blazev1992 » 13 юли 2013, 19:58

Христолов, като си върви по улицата, и му се привиждат само бойковисти. :shock:
Изображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот Христолов » 13 юли 2013, 23:05

галфон, монитор е на управляващата върхушка

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот Delija » 13 юли 2013, 23:38

Христолов написа:
Delija написа:
А Дарик зимата като отразяваха протестите и пишеха за простотиите на ГЕРБ, бяха удобна медия, ама сега, като си позволяват да отразяват протестите срещу БКП, ДПС и Атака, както и техните олигофрении, изведнъж станаха бойковисти. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

За такива като Христолчо има ТВ7, Нюз7, Монитор и т.н., там се дават само удобните "истини", това са истинските медии, Дарик са ГЕРБ-аджии явно. :| :|


На мен удобни истини не ми трябват.

Не помня какво писаха дарик през зимата, то беше пълна суматоха тогава, но ако покрай общия вой са казали една-две думи за душманите колкото да отбият номера, не значи че са стожери на независимата журналистика.


Аз от години чета Дарик, почти всеки ден отварям Дарик Нюз, и мога да ти кажа, че всички простотии на ГЕРБ също бяха подобаващо отразявани, то затова и съм си избрал този сайт, а не някой от останалите, 90% от които са напълно ибрикчийски.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот 8 » 14 юли 2013, 00:01

В България няма надеждна медия за информация. Смея да твърдя, че това ми мнение не е на усещания какво ми се струва, че е.
Изводи правя от чужди медии, но то и там е голяма плява, а какво остава за България. Все пак има единици на които с времето съм се доверил. Тоест не заради пристрастия, а написаното в миналото се е оказвало стойностно с времето. Търсете английското. Толкова точни неща за България са били писани, които никога не съм виждал на български.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
dgeorgiew
Мнения: 4548
Регистриран на: 12 апр 2005, 14:15

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот dgeorgiew » 14 юли 2013, 07:41

http://www.vesti.bg/?tid=20&oid=12360&galid=99112

:qipay: =D> =D>


Дъртият Йоло как небрежно бара цицките на свободата. :qipag:
Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот drvasko98 » 14 юли 2013, 19:55

8 написа: Търсете английското.


:shock: Ебати сектанта :qipap:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот 8 » 15 юли 2013, 07:17

Васко, факт е. Не мога да го отрека. Аз поне на тях залагам. Да не се бърка в никакъв случай с американското (също англо говорящо) или европейското. Особено с първото. Да не се бърка и с жълтата преса, която естествено и на острова си я има, но то нейната цел е и тираж да прави.

Точно заради тях и през май (преди въобще някой да се е опитал да състави кабинет и когато не знаехме кой с кого ще се обединява) ти казах, че най-вероятно септември ще има предсрочни избори в България. Обикновено не бъркат в анализите си.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот Delija » 15 юли 2013, 13:47

8 написа:Точно заради тях и през май (преди въобще някой да се е опитал да състави кабинет и когато не знаехме кой с кого ще се обединява)


Айде бе, не сме знаели .... дори и тук някои хора написахме формата на новата тройна коалиция. Не се хваля, то половин България го знаеше.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот Vesela Taneva » 15 юли 2013, 14:06

В събота Асен Василев говореше в предаването "Животът и другите неща" за някакъв осъден за валутни престъпления ,който ще е преговарящ в ЕС по енергийните проблеми.Назначен е от Двойката и е от партията на Гея.Не си спомням името му,но Василев разправяше ,че с такъв човек никой от ЕС няма да иска какъвто и да било контакт.
Сега чета за друг назначен скандален юнак,дясната ръка на Трактора, отговарящ за сигурността към Министерски съвет,някой си Чуков.Двамата са въртяли "бизнес "в Левинс.
Малко им беше Пеевски,продължават в същия дух!Не ,че не ме кефи тия от Гробището да се закопават все по- надълбоко! :D
пп Eто какво представлява тоя по думите на Президента:

"Единственото, което се знае за него, е, че е дясна ръка на Алексей Петров в годините, в които „Левинс" е развило бизнес.

Г-н Чуков многократно се изказва и в подкрепа на евразийския проект на г-н Путин. Нека да си даваме сметка, какви назначения се случват пред очите на цялата нация. Аз съм силно притеснен", заяви още президентът Плевнелиев.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот Vesela Taneva » 15 юли 2013, 15:17

Какви жалки манипулари са тия от Монитор!Над снимка на протестиращите с/у правителството пляснали заглавие ,че "протестиращи искат импийчмънт на Президента и избори за такъв през май".Сега някой дърт комунист на село ще се зарадва ,че мноооого хора искат да го" нЕма оня дет`иска да сме у ЕС и не ще браточките па и наш`те момчета у правителството" :qipag:

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот Al » 15 юли 2013, 15:39

На същото 18-годишните демократи ще се възмутят. :qipag:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот Vesela Taneva » 15 юли 2013, 18:22

Демократите от всякакви възрасти ще се възмутят на това:
http://www.capital.bg/politika_i_ikonom ... ez_plan_za

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот Al » 15 юли 2013, 18:29

С този съм се срещал на живо. Възмутен съм. Няма майтап.
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот 8 » 16 юли 2013, 06:43

Delija написа:
8 написа:Точно заради тях и през май (преди въобще някой да се е опитал да състави кабинет и когато не знаехме кой с кого ще се обединява)


Айде бе, не сме знаели .... дори и тук някои хора написахме формата на новата тройна коалиция. Не се хваля, то половин България го знаеше.


Имам предвид друго. Този анализ за новите избори идва на много ранен етап. Трябва да наслагаш преди това няколко събития, които още не са станали и са в бъдещето. В този момент България все още броеше резултата от гласуването. Тепърва предстоеше (и не се е случило) да се даде мандат на Герб, да видим дали ще се обединят с някой или не, ако не да последва втори мандат за БСП, дали и те ще направят или не правителство, ще има ли трети мандат, всички тези изчисления при някакво статукво от около 120 на 120 (незнаейки Атака накъде ще кривне) и след всички тези прогнози да установиш, че ще последват предсрочни избори септември.

А иначе, че "и тук сме знаели за тези неща" е ясно, че не е толкова трудно да се предвиди станалото правителство. То и трудно ще сбъркаш при два варианта. Или Герб ще намери партньори или БСП. Друга ми беше мисълта. Все едно да се тегли жребий за квалификационни групи, а някой да прави обзор с прогнози за финалния кръг на световното, тоест наслагвайки още нестанали неща от квалификациите и на база тях и отчитайки и че и време ще мине и отборите ще се променят да прави прогнози кой накъде след 4 години ще се представи. И ако го направи успешно си е постижение.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот Vesela Taneva » 16 юли 2013, 07:00

Всички без теб знаеха накъде е кривнала Атака!В Гробището! :D
Не знам това какво толкова голямо значение има след всички назначения ,които прави Двойката и факта ,че сме отново със санджакбей както бяхме при Тройката.Па той е и същият на всичкото отгоре,сиковецът!
пп Много активни са станали някои по форумите.Имат задачка по партийна линия!


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта

cron