КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот Христолов » 16 юли 2013, 09:54

осмак по -добре се спри

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот rafaelis » 16 юли 2013, 10:14

dgeorgiew написа:http://www.vesti.bg/?tid=20&oid=12360&galid=99112

:qipay: =D> =D>


Дъртият Йоло как небрежно бара цицките на свободата. :qipag:


Това е щото е жега, да не се горещи много. :qipag: Я иначе ...
http://www.youtube.com/watch?v=EmZ3x8nR ... page#t=85s :qipag:

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот rafaelis » 16 юли 2013, 10:25

Al написа:С този съм се срещал на живо. Възмутен съм. Няма майтап.

Е нищо де, идат по-добри попълнения ...

Изображение

На мястото на Иванов в парламента се очаква да влезе следващият в листата в София-област - общинският съветник Александър Методиев, известен като Сали в ромската махала в Самоков. Само преди ден името му беше замесено в скандал с организиране на паралелно нелегално енерго и събиране на пари за сметки на ток в ромската махала в Самоков, известна като "Седми квартал", които никога не стигали до ЧЕЗ.

Замесен в незаконно енерго и купуване на гласове

Незаконната мрежа е от над десет години и около десет хиляди роми в махалата са нелегално свързани към електрическата мрежа без електромери, показа разследване на "Нова телевизия". Според схемата ромите плащали тока на доверени хора на Александър Методиев-Сали. Една от причините за тези нерегламентирани плащания е, че къщите са незаконни, нямат Акт 16 и няма възможност за откриване на партида и така се стига до безразборно потребление.

Прокуратурата проверява и устен сигнал, според който Методиев и местният шеф на ЧЕЗ имали договорености за наем на два предоставени трафопоста, които да захранват 400 домакинства в махалата срещу 20 лв. на месец, което възлизало на осем хиляди лева на месец.

Методиев е бивш футболист на "Рилски Спортист", после на "Беласица", след това възпитаник на НСА, зам.-председател на общинския съвет (и втори мандат общински съветник от партията на Цветелин Кънчев "Евророма", която през 2011 г. участва в коалиция с ДПС). През годините той е бил кандидат и за БСП, и за ДПС, но на изборите през май, дори и с най-слаб резултат, гласовете в негова подкрепа помогнаха на ДПС да спечели мандат в София-област, показа разследване на "Капитал".

В надпреварата за миналия парламентът Сали участваше от листата на "Коалиция за България" и за малко не влезе. При последните избори за местна власт (октомври 2011 г.) Александър Методиев беше замесен в схема за купуване на гласове. Сали стана известен и с побоя над футболния съдия от Сливница Марио Спасов.

http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2013/07/ ... -oblast_i/

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот Al » 16 юли 2013, 11:25

Тоя не го познавам. :qipae:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот Al » 17 юли 2013, 10:52

http://www.dnes.bg/obshtestvo/2013/07/1 ... ica.193897

Ябълката не пада далеч от дървото. :qipag:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот rafaelis » 17 юли 2013, 12:26

Остатъчен ток??? Някой чувал ли е за подобно нещо? :roll:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот Vesela Taneva » 17 юли 2013, 12:36

Al написа:http://www.dnes.bg/obshtestvo/2013/07/17/edvin-sugarev-e-priet-po-speshnost-v-bolnica.193897

Ябълката не пада далеч от дървото. :qipag:

Ще си спестя това ,което мисля за коментара ти.
Трябва да си от друга мая за да разбереш това ,което прави Едвин.Слава Богу ,че в Б-я има и такива "ябълки"!

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот Al » 17 юли 2013, 12:38

Питам: Идва ново правителство и Ал. Лилов почва гладна стачка. Как ще реагираш?

При мен е ясно - това са пълни глупости. Някой не яде доброволно - сменя се правителство. Айде моля...
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот Delija » 17 юли 2013, 12:40

Това, което прави Едвин, е тъпотия, пълна при това.

Нито ще се трогнат дебелокожите политици-крадци и мафиоти, нито ще промениш така нещо. И аз съм против това олигархично правителство, но също така съм и против такива олигофренски изпълнения като самозапалвания, гладувания и т.н. За съжаление, у нас подобни тъпизми се героизират и величаят.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот Vesela Taneva » 17 юли 2013, 12:55

Al написа:Питам: Идва ново правителство и Ал. Лилов почва гладна стачка. Как ще реагираш?

При мен е ясно - това са пълни глупости. Някой не яде доброволно - сменя се правителство. Айде моля...


Ал. Лилов и гладна стачка за някаква идея! :shock: Ти четеш ли какво пишеш!?!По е възможно Слънцето да започне да изгрява от Запад! :qipbl:
пп Сашо ,знаеш ,че съм съгласна с теб за много неща ,но за това с Едвин сори,но не съм!Така е избрал да протестира ,така го прави.Няма общо с Пламен ,който се самозапали.

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот rafaelis » 17 юли 2013, 12:57

rafaelis написа:Остатъчен ток??? Някой чувал ли е за подобно нещо? :roll:

Явно няма чували, пък въпросното нещо, оказва се, се продавало - от 0.45 до 1.55
http://novanews.bg/news/view/2013/07/17/54087/бъдещ-депутат-от-дпс-се-оплакал-че-цветанов-го-държи-за-гушата/

#-o #-o #-o Вбесяващи обяснения.

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот Al » 17 юли 2013, 13:03

Vesela Taneva написа:
Al написа:Питам: Идва ново правителство и Ал. Лилов почва гладна стачка. Как ще реагираш?

При мен е ясно - това са пълни глупости. Някой не яде доброволно - сменя се правителство. Айде моля...


Ал. Лилов и гладна стачка за някаква идея! :shock: Ти четеш ли какво пишеш!?!По е възможно Слънцето да започне да изгрява от Запад! :qipbl:
пп Сашо ,знаеш ,че съм съгласна с теб за много неща ,но за това с Едвин сори,но не съм!Така е избрал да протестира ,така го прави.Няма общо с Пламен ,който се самозапали.


Ал. Лилов беше първото име, което ми хрумна. Трябваше да символизира партийният опонент. Както в твоите очи Сугарев символизира демокрацията.

И може да ти падна рязко в очите, ама и аз не бих гладувал за идея. Ти би ли?
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот Vesela Taneva » 17 юли 2013, 13:06

"Имаше нотки на заплашване от страна на г-н Цветанов и ГЕРБ”, призна пред Нова телевизия Александър Методиев-Сали. „Към мен бяха отправени сигнали за пране на пари и други неща. Те не ме заплашваха, а имаше анонимни сигнали”, уточни бъдещият депутат от ДПС.

Иска да каже обвинения ,не сигнали!Щом е човек на Цветелин Кънчев е ясен отвсякъде !Прибират парите за циганите ,които отпуска ЕС.

Мисля си ,че никой не може да ги закопае така добре както те се закопават сами.
ппНе знам за остатъчния ток нищо ,но знам ,че човекът назначен за шеф на енергийния холдинг е съден за валутни престъпления.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот Vesela Taneva » 17 юли 2013, 13:09

Al написа:
Vesela Taneva написа:
Al написа:Питам: Идва ново правителство и Ал. Лилов почва гладна стачка. Как ще реагираш?

При мен е ясно - това са пълни глупости. Някой не яде доброволно - сменя се правителство. Айде моля...


Ал. Лилов и гладна стачка за някаква идея! :shock: Ти четеш ли какво пишеш!?!По е възможно Слънцето да започне да изгрява от Запад! :qipbl:
пп Сашо ,знаеш ,че съм съгласна с теб за много неща ,но за това с Едвин сори,но не съм!Така е избрал да протестира ,така го прави.Няма общо с Пламен ,който се самозапали.


Ал. Лилов беше първото име, което ми хрумна. Трябваше да символизира партийният опонент. Както в твоите очи Сугарев символизира демокрацията.

И може да ти падна рязко в очите, ама и аз не бих гладувал за идея. Ти би ли?

Виж сега ,ние жените гладуваме постоянно за една идея,която се казва елегантна фигура така ,че..... :D

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот rafaelis » 17 юли 2013, 13:21

Излиза, че "остатъчният ток" е нещо, което се продава, според експертите на ЧЕЗ. Той второ качество ли е? Касови бележки издават ли? WTF бе, да ви ...
Това са все риторични въпроси. :qipag:

Казано накратко, ако някой от нас не си плати тока, ще стои на тъмно, ако е зиме, на студено, ако е лете, без хладилник. Обаче на тях, срещу двайсет лева на къща, им се разрешава да си потребяват ток на корем, дет се вика. А отделно тия пари - 400 къщи по 20 лева, къде отиват, кой разрешава тая работа ...

А, и това
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1115026
Днес в "Столипиново", утре и у "Факултето" ...


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта

cron