Гларуси и чайки (Варненски раздел)

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: Гларуси и чайки (Варненски раздел)

Мнениеот annysy » 10 ное 2008, 14:15

Оляяя, откъдето и да тръгне мо`абета все с по чашка го завършвате :qipag: Прав е Марти. :qipae:

А Баткото каквото го питах си ми каза човека бре, знам си, че по НГ скита из балканите, като му ходя на гости, ще е специално заради него, няма да минавам само от гарата до автогарата :qipap:
Изображение

Потребителски аватар
Бай Иван
Мнения: 2818
Регистриран на: 01 сеп 2005, 14:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Гларуси и чайки (Варненски раздел)

Мнениеот Бай Иван » 13 ное 2008, 12:28

Ани, като идваш във Варна просто ми се обади кога.Ще те взема откъдето трябва и ще те закарам докъдето трябва. Телефона ми мисля, че го имаш, ако го нямаш, ще го намериш лесно, обади се по скайп.
Понякога не вярвам, че промяната е невъзможна.

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: Гларуси и чайки (Варненски раздел)

Мнениеот annysy » 13 ное 2008, 14:27

Бай Иване, не съм садистка, нищо лошо не си ми сторил, че да реша към 5ч сутринта да звъня по телефона :wink: :qipag: Иначе правим планове да караме НГ в Каварна на концерта на УДО, ако си там ще се радвам да се видим, на другия ден ще се прибираме, ама пак не знам дали ще има време м/у пътуванията, а пък и 1ви януари е ..ъъ тежък ден :qipap:
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: Гларуси и чайки (Варненски раздел)

Мнениеот itsoVIII » 13 ное 2008, 16:05

Когато напра'ите кат' мене - на 1-ви януари в 7.00 часа сутринта мач да играете, обадете ми се :qipbj: :qipbj: :qipbj: И се тича с....бира в ръка, беше уникален мач :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: Гларуси и чайки (Варненски раздел)

Мнениеот annysy » 13 ное 2008, 17:20

:qipae: Бирата ще е била за изтрезняване, щото по това време, само луди и пияни може да им доде на акъла да играят мач :wink: :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: Гларуси и чайки (Варненски раздел)

Мнениеот itsoVIII » 13 ное 2008, 19:39

annysy написа: :qipae: Бирата ще е била за изтрезняване, щото по това време, само луди и пияни може да им доде на акъла да играят мач :wink: :qipag:

Отл. 6, Ани :qipap: :qipay:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: Гларуси и чайки (Варненски раздел)

Мнениеот annysy » 28 дек 2008, 10:16

Някой от региона с достоверна прогноза за времето и пътя по този край?
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: Гларуси и чайки (Варненски раздел)

Мнениеот itsoVIII » 28 дек 2008, 11:04

Питай от този линк - пишеш правилно населеното място и областта ( окръга ) и този сайт ще ти каже. Откъде мислиш, че четат от Дарик? :qipbj:
http://www.accuweather.com/world-index. ... traveler=0
п.п: Желателно е правилното изписване на латиница.... :qipad:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: Гларуси и чайки (Варненски раздел)

Мнениеот annysy » 28 дек 2008, 11:40

:D 10х, Ицо, то това го разправят и по ТВто, ама друго си е някой от там да каже как е...иначе ми харесва прогнозата за момента. :qipag:
Изображение


Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: Гларуси и чайки (Варненски раздел)

Мнениеот itsoVIII » 20 фев 2009, 11:32

Баток, к'ви са тия гранатомети бре :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Стрелба с гранатомет срещу варненски наркобос
20 Февруари 2009
http://www.medialpool.bg

Неизвестен е стрелял с гранатомет срещу дома на един от сочените за наркобосове във Варна Веселин Жеков-Полицая. Той не пострадал, по случая се води разследване. Информацията за инцидента даде генералният комисар на МВР Павлин Димитров.

Павлин Димитров уточни, че в момента наркобосът е под домашен арест и е в "особена ситуация" във връзка с водено досъдебно производство във Варна.

Веселин Жеков е собственик на варненската дискотека "Магура", бивш служител на НСБОП и известен като дясна ръка на президента на ФК "Спартак" – Варна и общински съветник от ДПС Иван Славков, който есента на миналата година е в ареста.

Полицая нашумя през 2007 г., когато неговите хора се гърмяха пред варненско заведение с представители на другата наркогрупировка в града "Монопола", оглавявана от Валентин Желязков (Вальо Бандита). Тогава при стрелбата бяха ранени трима души.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: Гларуси и чайки (Варненски раздел)

Мнениеот Казуса » 02 май 2009, 11:05

sasho_1989 написа:
Казуса написа:Между другото, Саше, оказва се, че в Силистра скоро ще си имаме втори МОЛ.

мда гледах едно разследващо предаване, че се прави в непосредствена близост до уникалните разкопки на крепостта Дръстър,откъдето е минал хан Аспарух.Това ако е повод за гордост :oops: :oops: :oops: #-o

все едно при нас да се затрият Античния театър и Римския стадион,които нямат аналог в България и са под закрилата на ЮНЕСКО заради частни интереси :qipbl: :qipbl: :qipbl:

Да ме прощават варненци заради експлоатацията на темата им, ама поради липса на силистренска такава и с оглед ограничаване на броя на малките, и непродуктивни теми във форума, не бих искал да пускам отделна такава за града под кабърчето.
Та по темата...
Оказва се, че много хора са гледали предаването за нашите си "братя Галеви". Имаме си ги и таккави при нас; какво да се прави.
Нещата имат и обратна страна на медала. Ще си създадат около 300 работни места. Което за един от най-бедните краища на България си е осезаемо покачване на заетостта. Освен това в Силистра, където и да боднеш по-надълбочко изскачат руини. Ако не римски, то поне византийски или средновековни български. Има няколко такива парцела, оградени от блокове и къщички покрай тях - бутнали старити къщи, задъблали по-надълбочко за бъдещите основи на проектирания блок - и хоп! - римски бани, ІІІ в. от н. е.
От друга страна - гледам днес и не вярвам на очите си: готвят се да разрушат южната бойна кула на Дръстър. Която беше възстановена, оградена, с табелки, с осветление, с пейки, за да се сяда - на много хубаво място: между централния площад и Дунавската градина. Баси! #-o
Силно се надявам кулата да се запази и да се направи нещо като кафе или като подлеза на метрото но "Сердика", за да е запазят руините. Иначе си е живо престъпление!
А ти, Саше, ако можеш да покажеш, къде точно е стъпвал хан Аспарух, като минал Дунав край Доростол, идвай насам, че да направим набързо една отливка от отпечатъка на крака му. Да знаеш, че ще избием рибата за туристическия сезон това лято :qipap:
Не им се връзвай на журналисите :qipad: Силистра има достатъчно богата история, а прилепването на града към основателя на Дунавска България е просто журналистически трик, за привличане на внимание :qipaz:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: Гларуси и чайки (Варненски раздел)

Мнениеот sasho_1989 » 02 май 2009, 11:17

Казуса написа: Ще си създадат около 300 работни места.

Адаш,не бъди толкова наивен - какви работни места разкриват - за продавачки дето си лакират ноктите и блеят по цял ден - сигурна рецепта за абсолютно затъпяване. #-o Моловете са си чисто пране на пари и в тях се продават предимно вносни стоки - хватката е в производството - единственото спасение на България според мен - хем е чист БВП, хем работниците научават умения, хем е дългосрочно.... :qipad:
Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: Гларуси и чайки (Варненски раздел)

Мнениеот Казуса » 02 май 2009, 11:24

Без да съм специалист по икономика, в развитите страни сферата на услугите и търговията не беше ли 70% от икономиката?
В България, доколкото знам, е около 50%...
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: Гларуси и чайки (Варненски раздел)

Мнениеот onzi » 02 май 2009, 16:17

Казуса написа:Без да съм специалист по икономика, в развитите страни сферата на услугите и търговията не беше ли 70% от икономиката?
В България, доколкото знам, е около 50%...


и двете твърдения са верни, доколкото знам. което си граничи с анекдот - адвокат да каже две истини една след друга :qipag: :qipag: :qipag:
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта