НЕ СЕ НАИГРАХА

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: НЕ СЕ НАИГРАХА

Мнениеот Христолов » 19 юли 2012, 19:01

остави го, той още вярва че на 11 септември самолетите са били отвлечени :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НЕ СЕ НАИГРАХА

Мнениеот Delija » 19 юли 2012, 19:29

VILIO написа:
Delija написа:Има си методи по които са разбрали, че е той. Ти какво очакваш, ФБР, ЦРУ, МОСАД и МВР лично да дойдат при теб и да ти обяснят точно как са разбрали, че е тоя ли ??!


Еми те може да кажат,че ти си виновен ? Какво правим тогава ? Щото не знам какви си тайни служби казали,че ти си виновен значи ли,че ти си виновен ?


Както винаги, ние, българите, разконспирирахме и тази конспирация, обединен заговор на ЦРУ, МОСАД и МВР. :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Големи сте гении, горкият невинен човечец-турист, лепнаха му цял атентат. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НЕ СЕ НАИГРАХА

Мнениеот Delija » 19 юли 2012, 19:31

Hristolov написа:остави го, той още вярва че на 11 септември самолетите са били отвлечени :qipbj: :qipbj: :qipbj:


Да, ЦРУ нарочно разби самолет в....... Пентагона. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: НЕ СЕ НАИГРАХА

Мнениеот Христолов » 19 юли 2012, 19:45

как си оживял досега с толкова малко мозък, нямам представа

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: НЕ СЕ НАИГРАХА

Мнениеот VILIO » 19 юли 2012, 19:49

Delija написа:
VILIO написа:
Delija написа:Има си методи по които са разбрали, че е той. Ти какво очакваш, ФБР, ЦРУ, МОСАД и МВР лично да дойдат при теб и да ти обяснят точно как са разбрали, че е тоя ли ??!


Еми те може да кажат,че ти си виновен ? Какво правим тогава ? Щото не знам какви си тайни служби казали,че ти си виновен значи ли,че ти си виновен ?


Както винаги, ние, българите, разконспирирахме и тази конспирация, обединен заговор на ЦРУ, МОСАД и МВР. :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Големи сте гении, горкият невинен човечец-турист, лепнаха му цял атентат. :qipbj: :qipbj: :qipbj:


В историята има и по-далечни примери за лов на вещици и за обвяване на виновни на хора които не са само защото масите ще се задоволени ако се намери виновния.
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НЕ СЕ НАИГРАХА

Мнениеот Delija » 19 юли 2012, 19:52

Hristolov написа:как си оживял досега с толкова малко мозък, нямам представа


Така е, тъп съм. :( :( А ти си велик ум, разкри всички конспирации около 11 септември и атентата в Бургас. Прекланям се пред великия ти ум, тия паляци от ЦРУ, ФБР и МОСАД не могат да те заблудят така лесно. :qipay:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НЕ СЕ НАИГРАХА

Мнениеот Delija » 19 юли 2012, 19:54

VILIO написа:
В историята има и по-далечни примери за лов на вещици и за обвяване на виновни на хора които не са само защото масите ще се задоволени ако се намери виновния.


Добре, разясни ми цялата конспирация около атентата в Бургас - разбрах, че САЩ и Израел са го организирали, натопили са бедния човечец, обикновен турист. :qipay:

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: НЕ СЕ НАИГРАХА

Мнениеот Samp » 20 юли 2012, 07:42

itsoVIII написа: Озадачава ме факта, че се е мотал напред-назад повече от час и на никого не му е направило впечатление и да го проверят. Значи контрола е бил лабав, това имам в предвид.

Аз винаги така се мотам, докато чакам превозно средство :qipad:
Ключ на темата, отваряйте нова :qipad:


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта

cron