Вируси!! Компютърни проблеми

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 19 окт 2005, 20:40

АЗ ЗНАМ КОЙ Е НАЙ-ДОБРИЯТ АНТИВИРУС НО КАТО СЕ ИМА В ПРЕДВИ КОЙ ПИТА ПО- ДОБРЕ ............ :lol: :lol: :lol:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
gizo
Мнения: 653
Регистриран на: 18 мар 2005, 13:15
Местоположение: Под масата на тревата до Русе

Мнениеот gizo » 19 окт 2005, 22:11

betina_bambina написа:а на мен постоянно ми изкачат разни win съобщения или internet explorer прозорци,които само ме убеждават, че ПиСе-то е болно и трябва непременно да отида на някакъв адрес и да си сваля или закупя нещо....или само ми предлагат нови screensaver-и....А аз не ги искам,не изпитвам и нужда да си свалям или купувам разни програмки... :? :? :? :? :? :? как да се отърва от тези досадници???? :(


NOD32 е лека и не боли глава родих се с нея П-С е като новородено от 6 месеца чисти троянски коне и разновидности ,работи без грешка ,незнам дали мога на имей. адреса да ти я пратя,ти просто ще я инсталираш и пуснеш да почиства .
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Perry
Мнения: 1313
Регистриран на: 18 май 2005, 16:15
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Perry » 19 окт 2005, 22:32

gizo написа:NOD32 е лека и не боли глава родих се с нея П-С е като новородено от 6 месеца чисти троянски коне и разновидности ,работи без грешка ,незнам дали мога на имей. адреса да ти я пратя,ти просто ще я инсталираш и пуснеш да почиства .


А това - [url]nod32.img-bg.net[/url] е сървър от който се ъпдейтва всекидневно и напълно безплатно :wink:
Service de Documentation Exterieure et de Contre-Espionage - SDECE

Потребителски аватар
Hurley
Мнения: 1195
Регистриран на: 20 май 2005, 08:13
Местоположение: SOMEWHERE IN TIME

Мнениеот Hurley » 20 окт 2005, 09:09

Такива неща се лепят по браузъра и издават П-С -то ти на
когото не трябва :wink: Spybot-seaqrch & destroy и Ad-Aware SE Personsl
са анти шпионски програмки ,които е добре да си инсталираш
и да си пускаш поне веднъж дневно да прочистват писето от
подобни гадости(Това не са антивирусни програми) :lol:
немам

Потребителски аватар
b0ris
Мнения: 17
Регистриран на: 15 окт 2005, 11:42
Контакти:

Мнениеот b0ris » 20 окт 2005, 09:21

betina_bambina написа:а на мен постоянно ми изкачат разни win съобщения или internet explorer прозорци,които само ме убеждават, че ПиСе-то е болно и трябва непременно да отида на някакъв адрес и да си сваля или закупя нещо....или само ми предлагат нови screensaver-и....А аз не ги искам,не изпитвам и нужда да си свалям или купувам разни програмки... :? :? :? :? :? :? как да се отърва от тези досадници???? :(

Това обикновено значи че ПС-то наистина е болно, но определено не трябва да посещаваш сайтовете, които ти се предлагат... За защита от такива досадници аз ползвам Microsoft AntiSpyware. Смятам че този, който е правил продукта (Windows) най-добре го познава и знае как да го почисти най-добре.
Софтуера можеш да свалиш напълно безплатно ТУК (Win XP и нагоре)
Минава се през една процедура за проверяване дали Уиндоуса е оригинален (Genuine), следва даунлоудването.
Успех :)
So far so good

Потребителски аватар
Змей Горянин
Временно отстранен
Мнения: 256
Регистриран на: 14 сеп 2005, 13:43
Местоположение: съселянин на otto

Мнениеот Змей Горянин » 20 окт 2005, 11:43

Благодарско на Корекция за богатото инфо. :wink: Качих си AVG и поизчистих доста неща. Откри ми 160 заразени файла! :shock: Само троянците нещо немога да ги махам ефективно. Напрекъснато се зареждат отново! :x А има и някой заразени файлове, които не ми позволява да ги трия. Някой има ли представа за какво може да става въпрос?
Изображение

Потребителски аватар
betina_bambina
Мнения: 4660
Регистриран на: 20 мар 2005, 20:51
Местоположение: кривата нива

Мнениеот betina_bambina » 20 окт 2005, 16:24

Благодаря на всички, за съветите.
Ще се възползвам :D
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Hurley
Мнения: 1195
Регистриран на: 20 май 2005, 08:13
Местоположение: SOMEWHERE IN TIME

Мнениеот Hurley » 20 окт 2005, 16:31

За тези дето не ти дава да ги триеш най-вероятно
ще ти се наложи все пак да го носиш на доктор :wink:
Тука май нищо не може да ти помогне....
немам

Потребителски аватар
b0ris
Мнения: 17
Регистриран на: 15 окт 2005, 11:42
Контакти:

Мнениеот b0ris » 20 окт 2005, 17:02

Ако се стигне до доктор, звънкай :oops: :lol:
So far so good

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 20 окт 2005, 17:04

ДОКТОРЕ КОТКАТА МИ ИМА ГЛИСТИ! КЪДЕ ДА Я ДОКАРАМ :?:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
gizo
Мнения: 653
Регистриран на: 18 мар 2005, 13:15
Местоположение: Под масата на тревата до Русе

Мнениеот gizo » 20 окт 2005, 17:13

:lol: :lol: В китайския :lol: :lol: :lol:
ИзображениеИзображение

Enchev
Мнения: 30
Регистриран на: 20 апр 2005, 15:09

Мнениеот Enchev » 20 окт 2005, 17:20

betina_bambina написа:Благодаря на всички, за съветите.
Ще се възползвам :D

най-доброто решение е да смениш Internet Explorer със по-нова версия примерно 6 или 7. Да си активираш Pop Up Bloker (Internet Options -> Privacy -> клик върху Block Pop Ups)
Или най-добре е да замениш ИЕ сис Лисицата ( Firefox )

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Мнениеот Blue » 20 окт 2005, 18:08

[quote="Змей Горянин"]Само троянците нещо немога да ги махам ефективно. Напрекъснато се зареждат отново! :x А има и някой заразени файлове, които не ми позволява да ги трия.[ quote]
Опитай и с други програми!Много от антивирусните програми предлагат trial версии за 15 или 30 дена!Ако никоя не успее да ти ги изчисти,тогава форматиране му е цаката!Така поне е сигурно,че ще започнеш на чисто :wink: А след това за да ти е мирна главата си инсталирай задължително и файруол освен антивирусна и антишпионска програма!Успех в борбата с гадините :wink:

Потребителски аватар
recheno-storeno
Мнения: 47
Регистриран на: 30 юли 2005, 23:01
Местоположение: Русе

Мнениеот recheno-storeno » 20 окт 2005, 18:44

я да се изкажа и аз:)
от близо година ползвам BitDefender 8 и съм доволен от нея.вярно,малко бавно сканира(предполагам защото и машината ми не е някаква нова и бърза :lol: )-но пък нямам проблеми откакто съм си я инсталирал.един приятел ме светна за тази програма и си е супер-а преди това бях с F-prot,също не е лоша но пък тя пропусна един гаден вирус заради който вече не съм с нея.
Отделно от това ви трябва(задължително!) и защитна стена.Най-доброто си остава ZoneAlarm,трябва непрекъснато да е пусната:)
а за шпионски работи си имам AdAware 6
мисля че това е напълно достатъчен комплект програми,които всяко PC с интернет трябва да има.
Никога не се разделяй с усмивката си, дори и когато ти е тъжно, ... откъде да знаеш, може някой в този момент да се влюби в нея!

Потребителски аватар
b0ris
Мнения: 17
Регистриран на: 15 окт 2005, 11:42
Контакти:

Мнениеот b0ris » 20 окт 2005, 18:45

otto написа:ДОКТОРЕ КОТКАТА МИ ИМА ГЛИСТИ! КЪДЕ ДА Я ДОКАРАМ :?:

Решението, за което се сещам първо е... да я употребим за риболов :wink:
So far so good


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта

cron