PC GAMES

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 04 яну 2006, 22:20

Инсталирах играта, чрез DAEMON TOOLS. Дотук ОК, само че когато тръгна да я пускам ми казва Please insert the corekt CD-ROm and restart application... ?????
Когато натискам Крак-а ми изписва някаква друга глупост, а когато натискам Ауто Рън, не ми зацепва играта. И това го пробвах на два различни компютъра и все едно и също. Не да кажетеама така ми се е прииграло...
Направо съм си много скаран с компютрите....моля ви помогнете ми... че е от компютъра...

1914
Отстранен вовеки
Мнения: 1752
Регистриран на: 08 апр 2005, 19:23
Местоположение: Истинската Шампионска Лига

Мнениеот 1914 » 05 яну 2006, 00:20

Ънмаутни го през Деъмон Туулс-а. :wink:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 07 мар 2006, 11:32

Момичета и момчета след хиляди усилия си инсталирах SEGA Football manager 2006. Никога до сега не бях играл и ми е доста интересно.
Започнах с отбора на Левски, защото, ще ми е малко по-лесно понеже знам кой футболист къде играе и от каква селекция се нуждаят сините. Купих си 3-4 футболисти, сред които и Мето Деянов (Поздрави на Краси :lol: ) и започнах с резонна победа за СуперКупата на България... 2:4 както се и очакваше... хихихихиихихии
До тук обаче с изложението. сега направо към конкретните въпроси:

:idea: Моля посочете ми добри и евтини играчи, които се развиват и стават животинки, такива които играят страхотно, но не са скъпи... :wink: :wink:
:idea: Дали е добре за всеки мач да сменям тактиката на отбора или да играя постоянно с една и съща тактика...
:idea: Посочете ми най-добрите параметри, с които да играя - например къси или дълги пасове, контраатака, изкуствени засади, бавно или бързо темпо и т.н. за да мога да си наглася отбора...
:idea: как да вдигам морала на играчите, Йовов - този калпазанин яко го е закъсал
:idea: да им давам ли ден почивка след мачовете, за да им вдигна кондицията?
:idea: Зимната пауза има ли опция за лагери и контроли и добре ли е да направя такива????
:idea: някакви по-специални изисквания за тренировките или всичко да оставя на general
:idea: Как да трия проклетите писма... :lol: :lol: :lol: :lol:


Като се сетя нещо друго пак ще питам.
Моля ви за честност и обективност, това все пак е една компютърна игра.... и колкото повече мнения, толкова по-добре.... 8)
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 07 мар 2006, 11:33

Асенски, готиното е сам да си ги откриеш тези животинки, душа! :wink: :lol:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 07 мар 2006, 11:40

Mike Bibby написа:Асенски, готиното е сам да си ги откриеш тези животинки, душа! :wink: :lol:


за това си прав, но има неща, които ще изгубя месеци, докато ги науча. а има много по-открехнати от мен и моля за малко помощ....
Изображение

1914
Отстранен вовеки
Мнения: 1752
Регистриран на: 08 апр 2005, 19:23
Местоположение: Истинската Шампионска Лига

Мнениеот 1914 » 07 мар 2006, 11:43

един въпрос - вие по жени не ходите ли? :P
От къде толкова време че и игри и мениджъри да играете? :lol:
Последна промяна от 1914 на 07 мар 2006, 11:58, променено общо 1 път.
БАН

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 07 мар 2006, 11:47

Е, нали Отто пуска някакви снимки на жени във форума, защо са ни други.... :lol: :lol: :lol: :lol:
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 07 мар 2006, 11:48

Не, 1914, с Асен не ходим по жени... ходим по мачове... в приятна (и красива) компания... 8)

1914
Отстранен вовеки
Мнения: 1752
Регистриран на: 08 апр 2005, 19:23
Местоположение: Истинската Шампионска Лига

Мнениеот 1914 » 07 мар 2006, 11:50

ама я верно,направете неква тема,кой е женен,кой кво гадже има,с коя/колко момичета се сваля в момента и така нататък :)
БАН

Потребителски аватар
Meto_Deyanov
Мнения: 669
Регистриран на: 18 мар 2005, 14:46
Местоположение: София

Мнениеот Meto_Deyanov » 07 мар 2006, 11:54

Wallace написа:Момичета и момчета след хиляди усилия си инсталирах SEGA Football manager 2006. Никога до сега не бях играл и ми е доста интересно.
Започнах с отбора на Левски, защото, ще ми е малко по-лесно понеже знам кой футболист къде играе и от каква селекция се нуждаят сините. Купих си 3-4 футболисти, сред които и Мето Деянов (Поздрави на Краси :lol: ) и започнах с резонна победа за СуперКупата на България... 2:4 както се и очакваше... хихихихиихихии
До тук обаче с изложението. сега направо към конкретните въпроси:

:idea: Моля посочете ми добри и евтини играчи, които се развиват и стават животинки, такива които играят страхотно, но не са скъпи... :wink: :wink:
:idea: Дали е добре за всеки мач да сменям тактиката на отбора или да играя постоянно с една и съща тактика...
:idea: Посочете ми най-добрите параметри, с които да играя - например къси или дълги пасове, контраатака, изкуствени засади, бавно или бързо темпо и т.н. за да мога да си наглася отбора...
:idea: как да вдигам морала на играчите, Йовов - този калпазанин яко го е закъсал
:idea: да им давам ли ден почивка след мачовете, за да им вдигна кондицията?
:idea: Зимната пауза има ли опция за лагери и контроли и добре ли е да направя такива????
:idea: някакви по-специални изисквания за тренировките или всичко да оставя на general
:idea: Как да трия проклетите писма... :lol: :lol: :lol: :lol:


Като се сетя нещо друго пак ще питам.
Моля ви за честност и обективност, това все пак е една компютърна игра.... и колкото повече мнения, толкова по-добре.... 8)


Мето Деянов в "Левски" - това не мога да го понеса! Невъзможно. Дано поне да си му дал добра заплата и капитанската лента :wink:

Сега по темата, но с уговорката, че още не съм играл на най - новия мениджър, но промените едва ли са големи.

1. За добрите млади играчи Боян ти каза, но иначе можеше да ги откриваш чрез филтър по зададени от теб параметри (примерно възраст, техника, националност, бързина, издръжливост и т. н.)

2. Аз използвам относително постоянна тактика, но за гостувания на силни съперници я сменям, както и когато повечето отбори я разучат и започнат да ми се противопоставят по- смело. Но това при мен е рядкост. Иначе много често, и то успешно, сменям постройката в процеса на мача в зависимост от резултата и развитието на играта.

3. Тук е майсторлъка - може да използваш и "mixed", което е оптимален вариант, но е най - добре да ги въртиш отвреме навреме в зависимост от качествата на твоите играчи и схемата ти.

4. Йовов си е такъв на всеки мениджър, но иначе прави добри оценки. Трудно е да му вдигнеше морала - или трябва да го глобяваш за всяка изцепка докато се стегне или да го хвалиш най - редовно като направи сносен мач.

5. В моите настройки фигурира задължително ден почивка след всеки мач, дори и да предстои нов след 2 дни. И един съвет - в по - лесните домакинства давай почивка на звездите си, за да са в кондиция за решаващите мачове в края на сезона.

6. Принципно има опция за лагер в чужбина, но контролите си ги уреждаш сам. Сигурно си забелязал, че можеш да оставиш на асистента си да ги ръководи, ако не ти се занимава. Аз водя моя отбор на зимна подготовка в някоя топла държава през зимата, а през лятото организирам приятелски турнир на моя територия. И гледам да го спечеля, разбира се

7. Давай на "general", но ако нападателите ти почнат много да пропускат ги накажи с малко индивидуални тренировки за подобряване на голмайсторските им качества.

8. Ми май си имаше такава опция
Формата е временна, класата - вечна!
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 07 мар 2006, 11:59

Краси, много благодаря...
Ще се възползвам от съветите ти... :wink:
Ами, мисля си, че на левски му трябва човек като деянов, който да гради играта, за това го взех... за съжаление все още нямам Кинти за Роналдиньо...
Добре му плащам на човека... :wink:
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 07 мар 2006, 12:08

Асенски, дебни на добрите играчи кога им изтичат договорите, продавай колкото се може по-изгодно собствените играчи и така стават нещата. Когато си в началото с малък отбор (говорим в глобален мащаб) винаги се иска малко повечко търпение, но сред 1-2 сезона когато сам си изградиш готин отбор е супер яко. :wink:

Потребителски аватар
Meto_Deyanov
Мнения: 669
Регистриран на: 18 мар 2005, 14:46
Местоположение: София

Мнениеот Meto_Deyanov » 07 мар 2006, 12:08

Вие нали не направихте никакви трансфери през зимата и не ти е било трудно да комплектуваш състава. Щото на мене винаги най - интересно ми е да правя селекция (и да печеля трофеи де) :lol:
Формата е временна, класата - вечна!

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Каталунец
Мнения: 107
Регистриран на: 18 май 2005, 16:46
Местоположение: София

Мнениеот Каталунец » 08 мар 2006, 01:51

Абе кви са тия мениджъри бе, фифата си е истината :D
Въпреки че и тя понякога омръзва де... :roll:
Приказката продължава!

Потребителски аватар
Nikcho
Мнения: 152
Регистриран на: 27 мар 2005, 09:59
Местоположение: Sofia
Контакти:

Мнениеот Nikcho » 10 мар 2006, 20:43

Абе помогнете малко с инсталацията на тоя мениджър. Аз го подкарах, но после му прикачих някакъв patch файл и след това неиска да тръгне. Деинсталирах играта, с мисълта да я инсталирам на ново и сега изобщо не тръгва инсталацията. Какви ли не варианти опитах и неще и неще!? Някакви идей!?
М/удругото преди си имаше отделна темичка за мениджера2005, няма да е лошо да направите една за 2006:) да обменяме съвети и опит;)
Изображение
Изображение
Приказката не е свършила...Продължението предстои в идният сезон


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 64 госта

cron