ДЖЕБЧИЙКИТЕ

Evangeline
Мнения: 5210
Регистриран на: 26 авг 2006, 20:50
Местоположение: United States of Love

Мнениеот Evangeline » 27 авг 2007, 11:28

нагли и гадни :lol: , някой си до заслужават като например този
Пощурял ром гърмя в тълпа свои, 1 убит и 23 ранени
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 27 авг 2007, 11:30

Evangeline написа:нагли и гадни :lol: , някой си до заслужават като например този
Пощурял ром гърмя в тълпа свои, 1 убит и 23 ранени

Дай ми линкче за тази статия... :wink:

Evangeline
Мнения: 5210
Регистриран на: 26 авг 2006, 20:50
Местоположение: United States of Love

Мнениеот Evangeline » 27 авг 2007, 11:33

Wallace написа:Пощурял ром гърмя в тълпа свои, 1 убит и 23 ранени

03 юли 2007 / News.dir.bg
23-годишен ром бе убит с ловна пушка, други 23 са били ранени в Петрич при престрелка между 2 фамилии, съобщиха полицията в Благоевград.
Загиналият е Валентин Стойков, а трагедията се е разиграла в ромската махала “182” около 19.00 часа в понеделник. Престрелката е била между трима души, но ранените 23-ма са пострадали при случайната стрелба, предаде БГНЕС. Между тях има и деца, най-малкото е на 9 години и е ранено в окото. Болницата, където са приети по-тежко пострадалите, се охранява от полицията. Няма опасност за живота на пострадалите. Близки на загиналия младеж са заявили, че ще искат кръв за кръв, а брат му дори се е заканил, че ще потърси отмъщение веднага щом се върне в циганската махала. Скандалът е започнал между братята Асен и Живко Емилови и ром с прякор Урдо. Според свидетели Урдо обиждал жената на Асен, който повикал стрелеца Кемал. Последният е стрелял с ловна пушка със сачми "Томпсън". По време на разпита в полицията 32-годишният Кемал Д. е посегнал на двама от свидетелите, присъствали на разпита му и е счупил ребрата на единия от тях. Жители на ромската махала са разказали, че Кемал е рецидивист, наркоман, има две жени и 14 деца, предаде Фокус. Полицията потвърди, че Кемал Д. е криминално проявен. Продължава засиленото полицейското присъствие в ромския квартал в Петрич.


Добре де, на тия лайнари докога ще им търпиме изцепките?!?! :x


ти си я пуснал :oops:
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 27 авг 2007, 11:40

Аз съм олигофрен. Не си чета старите постове и помислих, че е нещо ново.
Ама това в "Красна поляна" беше просто смешно. Има ги заснети по ТВ-то и заловени само 4-ма.
Ебаси срамотата!
И понеже са потенциална електорална единица и те самиоте добре го осъзнават всички си мълчат като жпо.

Evangeline
Мнения: 5210
Регистриран на: 26 авг 2006, 20:50
Местоположение: United States of Love

Мнениеот Evangeline » 27 авг 2007, 11:54

ee аз още в началото трябваше да те цитирам, да не се объркаш :oops:
Изображение

Потребителски аватар
Eddy
Мнения: 558
Регистриран на: 28 мар 2006, 19:45

Мнениеот Eddy » 27 авг 2007, 12:54

мамка им на мангалите :evil: :!:
ще взема да се запиша в тъй наречената национална гвардия за да си ги бия на воля :wink: :twisted:
КОЙТ НЕ ПИЕ ГОСПОД ЩЕ ГО УБИЕ!!!
Изображение

Потребителски аватар
me
Мнения: 2859
Регистриран на: 26 окт 2006, 22:22
Местоположение: radio GONG Ovcha kupel

Мнениеот me » 27 авг 2007, 15:23

Eddy написа:мамка им на мангалите :evil: :!:
ще взема да се запиша в тъй наречената национална гвардия за да си ги бия на воля :wink: :twisted:

Точно тая гвардия подпалвала етническия мир.

Иначе струва ми се, че по места напрежението ескалира лека полека и това ем е хубаво, ем - не ;)
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 27 авг 2007, 15:29

Васко, мисля си, че етническия мир отдавна е разпален с това, че една част от населението отказва да си плаща сметките за ток, отказва да си плаща билетите за градски транспорт, отказва да споре да краде и да се чувства безнаказана. Ето точно тук е проблема, че те си мислят, че за тях закони не съществуват. Ще ми се, като тръгнат да ме глобяват в транспорта да глобят и мангасара до мен. Нямам нищо против циганите като цвят на кожата, нито като хора. Имам против мързела им и това, че огромна част от тях (НЕ ВСИЧКИ) се опитват да живеят на нашия гръб!
И, ако ги заплашиш, веднага сигнализират всички видове инстанции за правата на човека.
Е, кажи как няма да има напрежение?
А и медиите доста подклаждат конфликта, но това е една др. тема... :wink:

Потребителски аватар
valka
Мнения: 1204
Регистриран на: 10 ное 2006, 16:03

Мнениеот valka » 27 авг 2007, 15:36

преди няколко дни слушах по новините,че Софийска община очаква няколко млрд.евро от Европейския Съюз за строеж на жилища за ромското население :roll:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 27 авг 2007, 15:36

Егаси, така ли било. Къде мога да се запиша, че съм циганин... :?

Потребителски аватар
valka
Мнения: 1204
Регистриран на: 10 ное 2006, 16:03

Мнениеот valka » 27 авг 2007, 15:39

и аз това се чудех :? що не вземат и на мен да ми построят едно :shock: :?

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот annysy » 27 авг 2007, 15:41

Ами, нищо чудно, преди няколко години в Пловдив с/у КАТ, ако знаете какви шарени спретнати къщурки им направиха.
Съгласна съм с по-горния пост на Уоли. Нищо против хората, с които имам равни права, ама с тях НЯМАМ, щото аз си плащам сметките, пък някои от тях зимата се топлят на калорифери, които харчат сума ти ток и нищо не плащат, та дори с цялата си наглост, когато им станело топло казвали:"Отвори прозореца!". :evil:
Изображение

Потребителски аватар
Cobster
Мнения: 376
Регистриран на: 10 авг 2006, 10:46

Мнениеот Cobster » 27 авг 2007, 15:58

Знаете ли как се топлят (като стана дума за топлене)... Взимат една пружина от легло, слагат и две жици и включват в електрическата мрежа... А като стана дума и за субсидиите от ЕС, и друг път е правен опит за построяване на блокчета за роми - резултата: къртят всичката дограма и използват стаите за... да гледат животни. Не заслужават! (това е вярно, ако има някой от Ямбол, може да потвърди... мисля, че там беше - построени блокчета, а в тях - коне и магарета)
Our days are never coming back...

Потребителски аватар
murder
Мнения: 1468
Регистриран на: 27 ное 2005, 16:56
Местоположение: Под Кривата Круша

Мнениеот murder » 27 авг 2007, 16:04

Само какви палати може да се видят в ромските квартали-не е истина... :evil: :evil: :evil:

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот annysy » 27 авг 2007, 16:10

А знаете ли колко малки спретнати цигански къщурки в П-в са с алуминиева дограма? *** ги и циганьорите, накрая бедни били! :evil: (Знам, че има и бедни, за които ме е жал, ама повечето са си просто паплач!)
Изображение


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 67 госта

cron