ДЖЕБЧИЙКИТЕ

Evangeline
Мнения: 5210
Регистриран на: 26 авг 2006, 20:50
Местоположение: United States of Love

Мнениеот Evangeline » 31 май 2007, 15:20

пък и кой знае дали ще го видиш пак тоя човек...освен ако не е решил да обира наред :evil:
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 02 юни 2007, 08:39

Ами, Валентина... Съжалявам много. Съвета ми е да обявиш всички карти за невалидни и да си изкараш нови. следващия път си опичай акъла, защото лайнярите не се интересуват коя си и дали това са ти последните пари.
:roll: :x
Изображение

Потребителски аватар
Bogev
Мнения: 624
Регистриран на: 16 фев 2006, 12:09
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Bogev » 05 юни 2007, 11:44

Ебати идиотите щом вече са почнали и по ВУЗ-овете да крадат :? И не е вярно, че в университетите е "вход свободен" - мен например са ме спирали на входа на УНСС, а бях тръгнал да търся един преподавател.

Valka, наистина обаждай се където трябва, защото особено за личната карта си длъжна в 3-дневен срок да я обявиш за изчезнала :!: :!: :!:
И най-вече да ти я направят невалидна, защото иначе си е опасно. С банковите карти също е рисковано да не би да попаднат в "лоши ръце"

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Мнениеот rkk » 05 юни 2007, 11:49

Пфу аз вече поне ги познавам гадните джебчийки от рейсовете :evil: И ги надушвам отдалеч..
Изображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 05 юни 2007, 12:17

Абсолютно свободен си е хода - никъде, никога не са ме спирали. В МЕИ, УНСС, ВИАС, Софийския. :wink:

Да не говорим, че и в много голяма част от общежитията не са ме спирали да ме питат какъв съм, къде съм тръгнал и т.н.

Потребителски аватар
Bogev
Мнения: 624
Регистриран на: 16 фев 2006, 12:09
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Bogev » 05 юни 2007, 13:56

Абе на повечето места не спират наистина... Но на мен ми се случи и ме спряха :!: А бях тръгнал с добри намерения дето се вика :lol:

Мисълта ми беше, че не спират когото трябва, сиреч джебчиите, а се правят на интересни когато не е нужно :idea:

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 05 юни 2007, 13:58

Явно си бил доста съмнителен :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Bogev
Мнения: 624
Регистриран на: 16 фев 2006, 12:09
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Bogev » 05 юни 2007, 14:08

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Сигурно...

Може би трябваше да си нося свидетелство за съдимост в мен :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
valka
Мнения: 1204
Регистриран на: 10 ное 2006, 16:03

Мнениеот valka » 05 юни 2007, 14:51

ЛИЧНАТА МИ КАРТА ВИНАГИ СИ СТОИ В ПОРТМОНЕТО,НО ТОЧНО В ТОЗИ ДЕН БЯХ В УНИВЕРСИТЕТА ДА ГЛЕДАМ МИКРОСКОПСКИ ПРЕПАРАТИ,А ЗА ДА ПОЛУЧА СТЪКЛА И МИКРОСКОП СИ ОСТАВЯМЕ ЛИЧНАТА КАРТА ИЛИ СТУД.КНИЖКА...ПОНЕ ТЯ НЕ ИЗЧЕЗНА.ИНАЧЕ ОПИСАХ ДРУГИТЕ ИЗЧЕЗНАЛИ НЕЩА В ПОЛИЦИЯТА,МАКАР ЧЕ НА ТЯХ МНОГО,МНОГО НЕ ИМ СЕ ЗАНИМАВАШЕ :roll: КАЗАХА МИ:"И КАКВО ОТ ТОВА?СЛУЧВА СЕ.ЛИЧНАТА ТИ КАРТА КАТО Е В ТЕБ КАКЪВ Е ПРОБЛЕМА?" :shock: :shock: :?
ТА ВСЯКО ЧУДО ЗА 3 ДНИ,В УНИВЕРСИТЕТА ПАК ВСЕКИ СИ ВЛИЗА И ИЗЛИЗА,ПРАВИ СИ КАКВОТО СИ ПОИСКА И ТАКА...ДО СЛЕДВАЩИЯ СЛУЧАЙ :x

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 05 юни 2007, 14:55

valka написа:ЛИЧНАТА МИ КАРТА ВИНАГИ СИ СТОИ В ПОРТМОНЕТО,НО ТОЧНО В ТОЗИ ДЕН БЯХ В УНИВЕРСИТЕТА ДА ГЛЕДАМ МИКРОСКОПСКИ ПРЕПАРАТИ,А ЗА ДА ПОЛУЧА СТЪКЛА И МИКРОСКОП СИ ОСТАВЯМЕ ЛИЧНАТА КАРТА ИЛИ СТУД.КНИЖКА...ПОНЕ ТЯ НЕ ИЗЧЕЗНА.ИНАЧЕ ОПИСАХ ДРУГИТЕ ИЗЧЕЗНАЛИ НЕЩА В ПОЛИЦИЯТА,МАКАР ЧЕ НА ТЯХ МНОГО,МНОГО НЕ ИМ СЕ ЗАНИМАВАШЕ :roll: КАЗАХА МИ:"И КАКВО ОТ ТОВА?СЛУЧВА СЕ.ЛИЧНАТА ТИ КАРТА КАТО Е В ТЕБ КАКЪВ Е ПРОБЛЕМА?" :shock: :shock: :?
ТА ВСЯКО ЧУДО ЗА 3 ДНИ,В УНИВЕРСИТЕТА ПАК ВСЕКИ СИ ВЛИЗА И ИЗЛИЗА,ПРАВИ СИ КАКВОТО СИ ПОИСКА И ТАКА...ДО СЛЕДВАЩИЯ СЛУЧАЙ :x


Валя, виждала ли си първия пост от темата?
Изображение

Потребителски аватар
Bogev
Мнения: 624
Регистриран на: 16 фев 2006, 12:09
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Bogev » 05 юни 2007, 14:59

Ти на полицията ако разчиташ....

На мен преди известно време пред "Била" в Младост ми опразниха багажника на колата :? Имаше стока за над 1000 лв. Лекарства имам предвид.


Та като отидох в 7-мо районно(не че съм се лъгал, че ще стане нещо, но поне да се зарегистрира престъплението), та там се запознах с един следовател, който...... ми клипваше на GSM-a като ме викаше да попълвам разни документи. Изобщо беше образ от класа. Така, че..... пари се печелят важното е да сме живи и здрави :!: :!: :!:

Потребителски аватар
valka
Мнения: 1204
Регистриран на: 10 ное 2006, 16:03

Мнениеот valka » 05 юни 2007, 15:17

Валя, виждала ли си първия пост от темата?

СЕГА ГО ПРОЧЕТОХ И АЗ МИСЛЕХ ДА НАПИША ЕДНО ПИСЪМЦЕ,ЗАЩОТО ТОВА НЕ Е ПЪРВИЯ СЛУЧАЙ,НО ТАКА И НЕ СЕ ПРЕСТРАШИХ :roll:
пари се печелят важното е да сме живи и здрави

АБСОЛюТНО Е ТАКА :!: НО НАЙ-МНОГО СЕ ЯДОСВАМ ЗА ТОВА,ЧЕ ТЕЗИ ХОРА ПРОДЪЛЖАВАТ ДА ДЕЙСТВАТ БЕЗНАКАЗНО :x :x :x НА ГЪРБА НА ОБИКНОВЕНИТЕ ХОРА,КОИТО С МНОГО ТРУД ГИ ИЗКАРВАТ ТЕЗИ ПАРИ...А И КАТО СА ХВАНАЛИ ЛЕСНИЯ НАЧИН,НЯМА ЗА КАКВО ДА СЕ ПРИТЕСНЯВАТ И БЕЗ ТОВА НИКОЙ НЯМА ДА ПРЕДПРИЕМЕ НЕЩО,ЗА ДА ГИ ХВАНЕ :x :x :x :x :x
А ТОВА ДА ТРЪГНЕШ ДА КРАДЕШ ОТ СТУДЕНТИ Е ТОЛКОВА ГНУСНО :x
КАТО СИ СПОМНЯ КАТО РАБОТЕХ ПРЕЗ СЕМЕСТЪРА КОЛКО МИ БЕШЕ ТРУДНО-ПО ЦЯЛ ДЕН В УНИВЕРСИТЕТА,ПОСЛЕ НОЩНИ СМЕНИ,НА ДРУГИЯ ДЕН ОТ РАБОТА ОТИВАШ ПАК НА УПРАЖНЕНИЯ И ДНИ НА РЕД НЕ СЕ ПРИБИРАШ ИЗОБЩО...И НА ФОНА НА ТОВА ДА СЕ ПОЯВИ НЯКОЙ И ДА ТИ ВЗЕМЕ ТОВА,КОЕТО СИ ИЗКАРАЛ С ТОЛКОВА ТРУД И БЕЗСЪННИ НОЩИ... :evil: :x
МИНА МИ ВЕЧЕ,НО ИСКАМ ДА ИМА СПРАВЕДЛИВОСТ,ИСКАМ ТЕЗИ ИДИОТИ ДА СИ ПОЛУЧАТ ЗАСЛУЖЕНОТО.НИЩО ПОВЕЧЕ :!:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 05 юни 2007, 15:37

Валя, четейки горния ти пост съзирам противоречия. Имаш възможност да сигнализираш, да обясниш, че случая не е прецеден, а не го правиш! :shock:

В същото време се чудиш аккво да направиш и се ядосваш, че става така.

Питам - какво става, ако всички си замълчим и сотавяме нещата на самотек?

Валя, за последно, без да искам да те убеждавам (каквто и всички останали) - Задавали ли сте си въпроса, ако "Господари на ефира" (например) попитат същите тези хора, които не са съдействали на Валя за ЛК, как ще се червят и ще мъцат пред камерата!

Валя, те също са съучастници на крадците в този случай! Напиши го това! Щом не са съдействали и не правят нищо, автоматично те се превръщат в съучастници.
Бъди здрава, тези неща все пак са поправими! :wink:
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 03 юли 2007, 10:04

Пощурял ром гърмя в тълпа свои, 1 убит и 23 ранени

03 юли 2007 / News.dir.bg
23-годишен ром бе убит с ловна пушка, други 23 са били ранени в Петрич при престрелка между 2 фамилии, съобщиха полицията в Благоевград.
Загиналият е Валентин Стойков, а трагедията се е разиграла в ромската махала “182” около 19.00 часа в понеделник. Престрелката е била между трима души, но ранените 23-ма са пострадали при случайната стрелба, предаде БГНЕС. Между тях има и деца, най-малкото е на 9 години и е ранено в окото. Болницата, където са приети по-тежко пострадалите, се охранява от полицията. Няма опасност за живота на пострадалите. Близки на загиналия младеж са заявили, че ще искат кръв за кръв, а брат му дори се е заканил, че ще потърси отмъщение веднага щом се върне в циганската махала. Скандалът е започнал между братята Асен и Живко Емилови и ром с прякор Урдо. Според свидетели Урдо обиждал жената на Асен, който повикал стрелеца Кемал. Последният е стрелял с ловна пушка със сачми "Томпсън". По време на разпита в полицията 32-годишният Кемал Д. е посегнал на двама от свидетелите, присъствали на разпита му и е счупил ребрата на единия от тях. Жители на ромската махала са разказали, че Кемал е рецидивист, наркоман, има две жени и 14 деца, предаде Фокус. Полицията потвърди, че Кемал Д. е криминално проявен. Продължава засиленото полицейското присъствие в ромския квартал в Петрич.


Добре де, на тия лайнари докога ще им търпиме изцепките?!?! :x
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 27 авг 2007, 11:26

Абре, не виждам тук да се обсъжда ситуацията с циганите и циганските бунтове.
Не ви ли е мъчно за малцинствата, че отново са дискриминирани, за сметка на наглите и гадни българи? 8)


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 48 госта

cron